homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vreau sa ma ingras :D-22


#400 2009-03-05 23:41:39

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

eu am incercat acum activa ani varianta fast-food, cartofi prajiti+cola, vreo 2 luni de zile, si in afara de un EKG prost, n-am rezolvat nimic lol
am arderile rapide...asa ca tot ce pot face ca sa ma ingras e sa mananc mult si des rotfl


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 



#401 2009-03-05 23:46:25

alice_u2
New member
De la: Brasov
Inregistrat: 2009-03-05
Mesaje: 33

Re: vreau sa ma ingras :D

la mine functioneaza,dar dupa aia am probleme cu stomacul.Oricum eu zic k merge si dak o dai pe consumul de lactate si branzeturi in special,in loc d legume..asta desigur daca vrei si sa mai pui cateva kg si sa mananci cat de cat sanatos

Ultima oara a fost editat de alice_u2 (2009-03-05 23:47:15)

Offline

 

#402 2009-03-06 01:13:33

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

poke d la Peritol sa fie ?
eu am 19 tablete la activ da la mine alea 2 kg nush dak sunt din cauza lui.... adika nah mananc mai bine... da nu cred ca asa am pus kg...mai degraba prin exe` hmm

oricum am baut d cateva ori alcool lol si n`am patit nik.. pur si simplu am uitat ca nu`i voie`
poate raman cu sechele rotfl

Ultima oara a fost editat de skumpi (2009-03-06 01:14:08)

 

#403 2009-03-06 10:13:12

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

skumpi, si eu am baut lol si mereu uitam ca nu-i voie!
dar cate un pahar de ceva...nu mai mult tongue
mai, ma gandesc ca grabeste asimilarea...nush...cerrt e ca eu as papa non stop smile
alice, eu nu reusesc sa imi pacalesc organismul asa rotfl gandeste-te ca am facut vreo 10-12 ani de sport de performanta, si m-am lasat de alti 3, si nu am pus 1 gram pe mine lol


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#404 2009-03-06 10:21:48

greutate
Banat
Inregistrat: 2009-03-06
Mesaje: 6

Re: vreau sa ma ingras :D

Am gasit un site interesant despre cure de slabire si mentinerea kg pierdute intra pe *** sau alt site la fel de bun este *** goodluck

Offline

 

 Publicitate


loading...

#405 2009-03-06 14:34:49

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: vreau sa ma ingras :D

skumpi,te astept in partea cealalta rotfl


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#406 2009-03-06 17:07:18

louisse
New member
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 44

Re: vreau sa ma ingras :D

doamne fetelor,ma uimiti!eu am 1,64 si 46 kg acum,aveam 44 normal.nu vreau sa pun nici un kg.imi place asa.eu am oasele foarte mici.fundum mic si sus si o constitutie oricum zvelta..am carne, nu sunt piele si os ,singura problema ar fi partea de jos a picioarelor.sunt slabe.nu gasesc cizme iarna care sa nu fie largi.nu suport sa fac gimnastica ,in schimb fac mult jogging.3-4 sau 5 ori pe saptamana cate o ora ...depinde.lent,nu viteza.si oricum ador sa merg pe jos.mai urc si scarile asa cate 2 si repet,dar asta mai rar.uneori exagerez cu alergatul,stiu...dar la mine e contrar decat la voi.eu daca pun un gram fac crize.imi place asa.

Offline

 

#407 2009-03-06 17:09:04

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: vreau sa ma ingras :D

applause louisse, in sfarsit cineva care e multumita de cum arata, asa cum si trebuie

Offline

 

#408 2009-03-06 17:14:43

cristinaV
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 1138

Re: vreau sa ma ingras :D

mai sa va zic  cum e si cu ingrasatul asta,si eu pana acum imi tot doream sa ma ingras acum ma rog sa raman asa pentru ca imi ajunge.Cand eram la liceu sincer ma saturasem sa-mi spuna toti vai ce ai slabit si asta pentru ca oricat de mult mancam daca era o zi in care eram mai mult plecata si nu mancam la fel de mult ca in celelalte imediat slabeam,ei de cand sunt la facultate si m-am si angajat si mai ales ca stau jos la servici dar mananc intr-una am inceput sa-mi mai revin si mi-am revenit.Deci eu mananc in afar de 3 mese pe zi principale cum ar fi 2 felii de paine cu unt si o cana cu ceai,ciorba si felul doi la pranz si seara cel mai mult ori cartofi prajiti ba cu,carnat,carne etc.Acum m-am apucat de sport ca ce-i drept am facut putina burtica.Bafta si evti grija ce va doriti eu aveam 45 de kg atunci si acum cred ca vreo 49 la 1.62

Offline

 

#409 2009-03-06 17:23:52

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

heim, depinde si de cat de auto-critici suntem.
si eu eram multumita de felul in care aratam si tocmai de-aia vreau sa ajung iar ca inainte smile
eu nu sunt genul de persoana care sa zica, asta e, asta sunt eu si nu am ce sa fac. la fel si cu tenul, majoritatea imi spun ca probleme mele sunt inchipuite, insa eu vad probleme. si am vazut persoane cu problemele mai mari ca ale mele care ziceau ca ele au un ten ok. iar eu care zic despre mine ca sunt acneica, ma uitam si nu imi venea sa cred lol
sa nu se inteleaga ca eu zic despre   louisse, Doamne fereste. nu la ea fac referire, ci la modul general smile
Pana la urma, slabe, grase cum suntem, daca noi ne simtim ok, asta conteaza!


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#410 2009-03-06 17:32:58

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: vreau sa ma ingras :D

va dati seama ca n-o sa vorbim niciodata aceeasi limba, atat timp cat mie mi se pare ca voi aratati perfect, voi vreti sa deveniti grase, iar eu urasc grasimea si nu stiu cum sa scap de ea smile

Ultima oara a fost editat de heimdall (2009-03-06 17:33:15)

Offline

 

#411 2009-03-06 17:57:14

louisse
New member
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 44

Re: vreau sa ma ingras :D

mersi heimdall.pokemon stiu ca nu faci referire la mine.vreau sa spun ca din pozele pe care le-am vazut aici,fata e ok.nicidecum prea slaba.ar putea daca ar vrea sa lucreze gambele si in celalalt sens sa dea jos de pe parti,de la burtica;talia nefiind prea decupata.eu sunt oricum una dintre cela mai autocritice persoane cu mine insami.sunt multumita ,pentruca sunt slaba,nu si daca as pune putin.Am precizat.nu sunt foarte inalta si nici lata in solduri.fundul e rotund,nu cade si e normal sa imi placa,piept am pentruca am facut implant.deci sunt critica..celulita ca majoritatea fetelor...am ,daca strang.cunosc multe tipe care din punctul meu de vedere ar fi putut da jos 2KG,dar ele vroiau 10 in plus.atunci?stiti cum e cu gusturile.........important e sa te simti bine in pielea ta.cat despre anturaj care  repeta pana la refuz ca esti slaba,sa isi tina parerile pentru ei.as crede daca o spune cineva din familie,apropiat..restul e invidie.si mie imi spuneau ca sunt slaba,dar cine ii baga in seama?mai ales ca nu mi-ar fi spus miss ro ci numai persoane mai plinute.eu traiesc in Fa si aici femeile nu sunt slabe,in general.macar spun:ce nu as da sa fiu ca tine.....si nicidecucum:mama da slaba esti!asa ca fetelor faceti cum simtiti.atat timp cat sunteti slabe si sanatoase...nu bolnave,spuneti mersi ca puteti manca ce  vreti cand vreti.

Offline

 

#412 2009-03-06 18:01:00

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

exact ce spuenam :sa faci ceea ce faci pt tine! nu pt ceilalti! smile


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#413 2009-03-06 18:03:01

louisse
New member
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 44

Re: vreau sa ma ingras :D

draga heimdell,de ce zici ca esti grasa?cate kg ai la ce inaltime....desi nici asta nu ma ajuta sa imi adu seama.cunosc aici o tipa la vre-o 1,60 care are 52 kg.o amica.deci mai mica decat mine si cu mai multe kg.arata super din punctul meu de vedere...ei ii sta bine asa.deci depinde de morfologie,ce sa zic.fiecare cu constructia ei.eu si tipa suntem diferite,dar nu imi displace nici ea si nici corpul meu.atatea femei atatea morfologii.....

Offline

 

#414 2009-03-06 18:05:25

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: vreau sa ma ingras :D

am 1m50 si 40 kg, louisse, ma gasesti la "vreau sa slabesc" lol problema e ca tot ce pun pe mine, pun pe coapse si arata dizgratios, vreau sa pot purta si eu ceva mai mulat fara sa se vada aripioarele

Offline

 

#415 2009-03-06 18:20:03

louisse
New member
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 44

Re: vreau sa ma ingras :D

asa nu mi se pare mult sincer...doar nu o sa ai 30kg,doamne fereste.nu incerca sa slabesti in totalitate daca nu e cazul ci fa exercitii pentru acea zona.stiu ca la sfaturi toti suntem buni......eu nu suport sa fac gimnastica orice ar fi.depinde si cat de mari sunt aripioarele....pot fi sexy in anumite cazuri.poti sa porti haine mai degraba stramte,nu zic latex...decat largaturi care nu avantajeaza pe nimeni.o sa ma uit si eu (vreau sa slabesc)

Offline

 

#416 2009-03-06 18:45:01

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

louisse a scris:

mersi heimdall.pokemon stiu ca nu faci referire la mine.vreau sa spun ca din pozele pe care le-am vazut aici,fata e ok.nicidecum prea slaba.ar putea daca ar vrea sa lucreze gambele si in celalalt sens sa dea jos de pe parti,de la burtica;talia nefiind prea decupata.eu sunt oricum una dintre cela mai autocritice persoane cu mine insami.sunt multumita ,pentruca sunt slaba,nu si daca as pune putin.Am precizat.nu sunt foarte inalta si nici lata in solduri.fundul e rotund,nu cade si e normal sa imi placa,piept am pentruca am facut implant.deci sunt critica..celulita ca majoritatea fetelor...am ,daca strang.cunosc multe tipe care din punctul meu de vedere ar fi putut da jos 2KG,dar ele vroiau 10 in plus.atunci?stiti cum e cu gusturile.........important e sa te simti bine in pielea ta.cat despre anturaj care  repeta pana la refuz ca esti slaba,sa isi tina parerile pentru ei.as crede daca o spune cineva din familie,apropiat..restul e invidie.si mie imi spuneau ca sunt slaba,dar cine ii baga in seama?mai ales ca nu mi-ar fi spus miss ro ci numai persoane mai plinute.eu traiesc in Fa si aici femeile nu sunt slabe,in general.macar spun:ce nu as da sa fiu ca tine.....si nicidecucum:mama da slaba esti!asa ca fetelor faceti cum simtiti.atat timp cat sunteti slabe si sanatoase...nu bolnave,spuneti mersi ca puteti manca ce  vreti cand vreti.

d mine ii vorba aici ? big_smile lol
asa deci sunt grasa si cu burta rotfl

 

#417 2009-03-06 18:47:14

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: vreau sa ma ingras :D

skumpi, pai hai la grase si la budigaii de slabit rotfl

Offline

 

#418 2009-03-06 18:54:34

louisse
New member
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 44

Re: vreau sa ma ingras :D

ufffffff,nu ai inteles bine la ce ma refeream.ma scuz ca nu am facut atentie la id-ul tau si am scris fata...aici am gresi,dar in rest Skumpy nu mi-o lua in nume de rau.nu sunt prima care iti spune ca nu esti slaba exagerat asa cum te vezi tu.arati bine din punctul meu de vedere,nu ai la ce sa te ingrasi.dar fiecare cu parerea lui.am exprimat o parere nu am dat in cap.nu am zis nici grasa si nici burta..ci ca talia nu e foarte subliniata.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.