homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

As vrea din tot sufletul sa ma ierte.-4


#58 2009-06-18 19:13:15

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

oky deci ma bag si eu ca nu mai merge
am trecut si eu prin genul acela de relatie, in care pur si simplu am fost sclava lui, si a durat 1 an jumate in care toata lumea incerca sa imi deschida ochii dar crede-ma ca mai mult decat pt baiatul ala nu am plans nici pentru mama ...ideea e urmatoarea : este prima ta iubire, este baiatu cu care ti-ai petrecut adolescenta, si erai prea mica atunci cand ai inceput relatia cu el, ca sa stii ce e bine si ce nu, si cu timpul ai vazut in el omul care te-a indrumat si care automat este cel care are dreptate...nimic din ce zic aici nu zic cu rautate, exact asta am facut si eu... iti doresc sa ti se intample ce mi s-a intamplat si mie- sa realizez cat de tampit si posesiv era el, si cat de nedreptatita eram...si cati multi alti baieti erau mai buni decat el pe lumea asta...( si nu imi cer scuze ca iti zic asta pt ca o viata normala nu ai cum sa ai langa el ca sa iti doresc sa va impacati)..si daca o sa patesti ca mine...o sa stai si o sa te intrebi toata viata ta "CE A FOST IN CAPUL MEU SA STAU CU ALA?"
bun, am observat si eu, baietilor nu le convine sa fii cu altcineva sau sa friltezi cu altii la putin timp dupa despartire(sau niciodata daca se poate)...dar doar pt ca tu ai facut-o (chiar daca ink tineai sau nu la cel dinainte-inca un lucru prin care am trecut si eu si te inteleg) nu te face in nici un fel curva/tarfa etc(toate alintarile de genu asta care ti le aduce TIE persoana care tu zici ca TE IUBESTE!!!! )
bottom of line : trezeste-te la realitate pana nu e prea tarziu...asa e prima dragoste....greu de trecut peste...stiu ca iti doreai sa nu fie nevoie sa treci peste...dar tu chiar crezi ca e oky sa te lege de calorifer daca ar avea catuse?


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 



#59 2009-06-18 19:49:31

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

angelslove a scris:

El asa vede toate femeile! Niste c urve... Si acum ma vede si pe mine la fel. sad

sa-si schimbe orientarea atunci! big_smile


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#60 2009-06-18 19:53:34

skumpi
Vizitator

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

dea_di a scris:

angelslove a scris:

El asa vede toate femeile! Niste c urve... Si acum ma vede si pe mine la fel. sad

sa-si schimbe orientarea atunci! big_smile

el saracu ii prea complexat si frustrat sa vada femeile altfel  roll

 

#61 2009-06-18 20:30:54

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

...am eu o vorba care imi place...si i se potriveste fetei...undeva pe lumea asta sigur exista un tip care va fi foarte fericit sa afle ca nu te-ai impacat cu fostul tau prieten de kkt... tongue

Ultima oara a fost editat de x_ynna (2009-06-18 20:34:30)


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#62 2009-06-18 20:32:51

copilu
Sr. member
Inregistrat: 2007-10-05
Mesaje: 1000

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

dea_di a scris:

angelslove a scris:

El asa vede toate femeile! Niste c urve... Si acum ma vede si pe mine la fel. sad

sa-si schimbe orientarea atunci! big_smile

si maica'sa-i femeie..  chicot


fericita mamica de Teodora din 11.02.2012

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2009-06-18 20:57:48

sunshine16
Banat
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 8121
Site

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

copilu a scris:

dea_di a scris:

angelslove a scris:

El asa vede toate femeile! Niste c urve... Si acum ma vede si pe mine la fel. sad

sa-si schimbe orientarea atunci! big_smile

si maica'sa-i femeie..  chicot

rotfl  rotfl


True sophistication lies in simplicity!

www.bubulinagospodina.com

Offline

 

#64 2009-06-18 22:12:46

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

dar cand voi afirmati ca toti barbatii sunt niste porci,curvalai etc nu-i tot aia? tongue asa va ambalati,dar voi faceti aceiasi chestie (multe dintre voi).Multi barbati,chiar foarte multi spun asta pt ca in ziua de astazi majoritatea fetelor sunt usuratice,dar asta nu inseamna ca sunt toate.La fel si in cazul barbatilor wink


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#65 2009-06-18 22:14:39

sioux
Full member
De la: Rusi vine ploaia
Inregistrat: 2009-05-06
Mesaje: 794

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

Andra123 a scris:

dar cand voi afirmati ca toti barbatii sunt niste porci,curvalai etc nu-i tot aia? tongue asa va ambalati,dar voi faceti aceiasi chestie (multe dintre voi).Multi barbati,chiar foarte multi spun asta pt ca in ziua de astazi majoritatea fetelor sunt usuratice,dar asta nu inseamna ca sunt toate.La fel si in cazul barbatilor wink

applause


Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.

Offline

 

#66 2009-06-19 00:27:32

angelslove
New member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 30

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

DECI . Am citit raspunsurile. Multumesc smile

Am iesit azi cu o prietena in fata blocului sa mai stam de vorba. Am stat pe o banca si m-am simtit atat de bine..am stat mult. De la 5 la 9. Imi era dor sa stau sa vorbesc cu o prietena buna. Dar tot simt un gol in suflet, imi bate inima foarte tare si parca nu pot sa o calmez...parca ma simt nush..vinovata?! Nu gasesc cuvantul potrivit dar oricum o stare nasoala este.

Nu imi place situatia in care sunt, normal, dar cum ati zis si voi, am fost izolata din societate mult timp si acum parca mi se pare ciudat sa ies din colivie..stiu, stiu ca am dreptul sa fiu respectata si stiu ca nu am procedat corect...

Nu m-a mai sunat deloc din ziua aia cand m-a dat afara din casa. Azi am vazut ca avea la status pe mess "Cine ma scoate in oras? Astept oferte" smile Asta ii si doresc. Sa se distreze, sa fie fericit, sa isi faca un viitor si sa ii mearga totul bine...

Offline

 

#67 2009-06-19 00:30:01

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

si tie si mai bine wink


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#68 2009-06-19 00:42:33

angelslove
New member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 30

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

Da big_smile

Offline

 

#69 2009-06-19 00:44:40

skumpi
Vizitator

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

bravo  applause  era si cazu
e absolut normal sa suferi dar trb sa fii puternica si sa nu te uiti inapoi...sa nu`ti mai faci scenarii si sa nu te mai consideri vinovata pt nik pt ca chiar nu ai de ce big_smile

 

#70 2009-06-19 01:10:06

angelslove
New member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 30

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

grater Iar ma pusei pe plans. Ma manca undeva sa ma uit la niste poze...........................................................

Offline

 

#71 2009-06-19 01:10:27

angelslove
New member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 30

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

Trebuie Sa Trec Peste

Offline

 

#72 2009-06-19 01:13:02

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

ai luat o decizie buna angelslove...stai linistita ca o sa treaca si ai sa vezi ca peste un timp o sa razi cand o sa-ti aduci aminte wink....nu te uita pe nicio poza cu el acuma, sterge-le, rupe-le, ascunde-le....mai bine fa ceva ce iti face placere ca sa nu mai plangi! ocupa-ti timpul! smile


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#73 2009-06-19 01:14:10

angelslove
New member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 30

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

gata am inchis folderul. nu le sterg, nu le rup..nu pot..inca nu..doar incerc sa ma abtin sa ma mai uit. trebuie..

Offline

 

#74 2009-06-19 01:16:37

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

fii tare! o sa reusesti! majoreta


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#75 2009-06-19 01:17:44

alexandra sanda
New member
Inregistrat: 2009-06-19
Mesaje: 5

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

draga angelslove,eu te-as sfatui sa nu-ti cladesti viitorul peste umbrele trecutului,lasa totul in urma si mergi inainte cu pasi marunti dar siguri. goodluck

Ultima oara a fost editat de alexandra sanda (2009-06-19 01:19:13)

Offline

 

#76 2009-06-19 01:21:03

angelslove
New member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 30

Re: As vrea din tot sufletul sa ma ierte.

multumesc fetele..sper sa fie ok.. sad dar si daca ma cauta el ce ii spun??? mereu cedez atunci cand ma cauta...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.