homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex la superlativ :X-3


#39 2009-09-21 12:00:47

taniusha
Full member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 275

Re: Sex la superlativ :X

Jessica_M a scris:

andreutza89.dreaming a scris:

Jessica_M a scris:


Aşa bărbat vreau şi eu big_smile să văd că insistă şi eu să zic "nu rodnar ", iar la un moment dat să nu-i pese de ceea ce spun eu şi să treacă la fapte happy .
Unde găsesc şi eu un astfel de bărbat? C?t costă? big_smile

or mai fi pe stoc oare???daca gaseste careva sa dea semnalul si la mine....... chicot

storstark Dacă găsesc ?ţi dau adresa lor

rotfl  rotfl  rotfl eu dak nu mai am experienta cu altcineva nu am stiut ca el e un exemplar atat de rar  chicot
el mereu insista si eu tot continui cu nu...si el chiar trece la fapte nu mai conteaza ce spun..si asa ajungem la sex sau petting (daca nu avem protectie) chicot uneori zic si eu nu asa ca sa fie si ador cand imi spune ca ma vrea..nu conteaza ce spun eu..ma vrea acum si ma mai strange cand eu incerc sa ma mai opun...pare  a fi ca luptam intre noi cand o facem..dar e super exitant drool

Offline

 

#40 2009-09-21 13:08:06

taniusha
Full member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 275

Re: Sex la superlativ :X

Jessica_M a scris:

drool drool drool drool drool drool

chicot  chicot  chicot

Offline

 

#41 2009-09-21 13:59:16

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Sex la superlativ :X

Jessica_M a scris:

andreutza89.dreaming a scris:

Jessica_M a scris:


Aşa bărbat vreau şi eu big_smile să văd că insistă şi eu să zic "nu rodnar ", iar la un moment dat să nu-i pese de ceea ce spun eu şi să treacă la fapte happy .
Unde găsesc şi eu un astfel de bărbat? C?t costă? big_smile

or mai fi pe stoc oare???daca gaseste careva sa dea semnalul si la mine....... chicot

storstark Dacă găsesc ?ţi dau adresa lor

storstark  asa sa faci..sa nu uiti cumva  rotfl   chicot   rotfl


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#42 2009-09-21 14:19:16

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Sex la superlativ :X

andreutza89.dreaming a scris:

Jessica_M a scris:

andreutza89.dreaming a scris:


or mai fi pe stoc oare???daca gaseste careva sa dea semnalul si la mine....... chicot

storstark Dacă găsesc ?ţi dau adresa lor

storstark  asa sa faci..sa nu uiti cumva  rotfl   chicot   rotfl

eu am un exemplar acasa:))


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#43 2009-09-21 14:23:51

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Sex la superlativ :X

si al meu insista... dar doar cand vine vorba de sex lol
dar e bine si asa.


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2009-09-21 14:27:36

kat_utza
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-13
Mesaje: 1038

Re: Sex la superlativ :X

si eu am un asemenea exemplar rotfl
oleaca sa ma intorc cu spatele la el si il apuca... baga mana prin pantaloni mei si ii zic sa fie cuminte... da` de unde!! sta cuminte oleaca si incepe iar, ma ia in brate, si baga mana pana cand obtine ce vrea rotfl

Offline

 

#45 2009-09-21 20:10:44

Fiametta
Full member
Inregistrat: 2008-12-29
Mesaje: 719

Re: Sex la superlativ :X

Si eu am unul...dar al meu nu insista asa, evident, ii zic ca nu vreau, zice ok, ia mana de unde o are, nu ma dezbraca...in schimb ma face sa VREAU cu toti porii si toate celulele. drool Ma saruta peste tot, ma tine de maini, nu ma lasa sa-l ating, se apropie, se face ca ma saruta, se indeparteaza...ma face sa ma urc pe pereti, dar cum inca nu sunt spiderman, ma urc pe el rotfl si zice ''parca ziceai ca nu vrei...'' De parca nu stie ca ma innebuneste, ma face sa-l doresc si daca as fi lesinata, moarta, cu lumanarea in mana.

Ultima oara a fost editat de andra04 (2009-09-21 20:12:01)

Offline

 

#46 2009-09-21 21:54:34

taniusha
Full member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 275

Offline

 

#47 2009-09-22 13:00:41

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: Sex la superlativ :X

al mue insista de cand il stiu
el nu stie ce inseamna nu vreau, nu am chef sau alte negatii de genul
daca s-ar intampla zilnic, ar fi perfect pt el, doar ca eu is obosita si nu is mereu dispusa si pana nu ma rastesc un pic sa il fac sa inteleaga ca nu am chef nu se lasa, si atunci se supara, nu m-ar intelege

Offline

 

#48 2009-11-12 13:13:01

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Sex la superlativ :X

nu a mai avut nimeni o astfel de experienţă?
e pre frumos topicul ăsta l-am citit ?n ?ntregime hjarta


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#49 2009-11-12 19:53:48

A|3
Full member
Inregistrat: 2008-10-02
Mesaje: 553

Re: Sex la superlativ :X

am avut si eu momente frum, dar la superlativ nu a fost pana acum din cauza stresului, paranoiei si a unor dureri[inca sunt stramta si am avut destule probl gineco] sad sper sa ma bucur si eu de momente ca si cele povestite de voi... sad sunteti norocoase


Te sun sa iti spun k ai uitat parfumul tau in pat
Si-ncerc sa il imbrac, sa ii tina sufletului de cald... hjarta

Offline

 

#50 2009-11-12 20:19:53

jucaria nimanui
Full member
De la: plec pe marte...
Inregistrat: 2008-03-15
Mesaje: 962

Re: Sex la superlativ :X

interesante povesti....big_smilebig_smilebig_smile A|3...asa e si in cazul meu deocamdata nici eu nu ma pot bucura de momente de astea...si eu sunt cam stramta sad

Ultima oara a fost editat de danyela_eu (2009-11-12 20:21:16)


stiu ca pot.....stiu ca pot !!!!!!

Offline

 

#51 2009-11-12 20:26:07

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sex la superlativ :X

Am eu una.
Dar să citiţi p?nă la capăt chiar dacă la ?nceput o să pară puţin de groază.

Am venit noi de la o nunta pe la 6 dimineaţa, ?ntr-o perioadă ?n care eu tot ?i reproşam că nu facem sex destul (perioada ?n care ne aflăm ?ncă   chicot ) Ei, şi ?ncep să mă dezbrac de rochia de la nuntă, răm?n ?n lenjeria sexy ce o aveam pe dedesubt, plus ciorapii cu adeziv şi mă tot foiesc aşa prin casă, chipurile nu-mi găseam   pijamaua  nustiu . Şi ajung ?n baie, el după mine, ?l apucă cheful. Eu, foarte fericită, ?i zic să mă lase 2 minute să fac un duş scurt down there că deh, trecuseră c?teva ore bune. Se ?mbufnează, da? totuşi mă lasă să mă desfăşor.

Şi apar ?n camera după 10 minute (nu 2 ? că a trebuit să aştept să vină apa caldă şi p?nă la urmă tot cu rece am făcut) da? el era cu capsa pusă, că am stat prea mult că el nu mai vrea, că n-am dec?t acuma, dacă mi-a trebuit să mă spăl. Am ?ncercat eu să-l mai st?rnesc da degeabă, că era ?n faza ?n care nu mai voia nici de-al dracului. M-am luat şi m-am dus ?napoi ?n baie şi cum mă demachiam, am ?nceput să pl?ng. Şi dă-i cu bocitul  grater , că mi-am ratat ocazia, grater  că acum cine ştie c?nd ?l mai apucă, că am fost bleagă, da şi el ? ce-i pierde cheful asta repede, etc etc. Astea ?n g?nd, bocind, prin casă.

Şi ?ntr-un final ?şi dă el seama că nu mai apar şi mă găseşte pl?ng?nd ?n cealaltă cameră. C?nd l-am văzut, am ?nceput şi mai tare (că ?nainte eram pe silent) şi i-am spus şi lui ce-mi spusesem mie ?n g?nd, da? el săracu? nu mai ştia cum să mă ?mpace.  nocry  Eu, dă-i şi dă-i că are o problemă, că nu-i normal să renunţe aşa uşor, că nu-s eu de vină că n-are apă caldă, că nu pot să fac sex dacă nu-s curată,  că acuma iar o să răm?n NF nu ştiu c?t timp şi tot aşa. M-am calmat şi, cum mă ţinea el ?n braţe şi mă tot pupa pe obraz, ?ncepem să ne sărutăm aşa mai pasional, şi după nici două minute, ?mi trage jos pantalonii de pijama, bluza la fel cu o p?r?itură din-aia de material rupt (da? am zis că nu mai comentez   lol   ) şi trecem la acţiune ca-n filmele cu sex sălbatic  sexinpat  .

Varză a fost patul după chestia asta. Mai ales că nu ştiu cum de, am ?nceput am?ndoi să vorbim murdar. El ca el, da? eu am scos nişte obscenităţi pe care nu le-am pronunţat ?n viaţa mea, că de felul meu, nu vorbesc vulgar.

Oricum a fost super sexul de impacare!

Ultima oara a fost editat de kathrynn (2009-11-12 20:28:44)


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#52 2009-11-13 09:13:08

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Sex la superlativ :X

kathrynn a scris:

Am eu una.
Dar să citiţi p?nă la capăt chiar dacă la ?nceput o să pară puţin de groază.

Am venit noi de la o nunta pe la 6 dimineaţa, ?ntr-o perioadă ?n care eu tot ?i reproşam că nu facem sex destul (perioada ?n care ne aflăm ?ncă   chicot ) Ei, şi ?ncep să mă dezbrac de rochia de la nuntă, răm?n ?n lenjeria sexy ce o aveam pe dedesubt, plus ciorapii cu adeziv şi mă tot foiesc aşa prin casă, chipurile nu-mi găseam   pijamaua  nustiu . Şi ajung ?n baie, el după mine, ?l apucă cheful. Eu, foarte fericită, ?i zic să mă lase 2 minute să fac un duş scurt down there că deh, trecuseră c?teva ore bune. Se ?mbufnează, da? totuşi mă lasă să mă desfăşor.

Şi apar ?n camera după 10 minute (nu 2 ? că a trebuit să aştept să vină apa caldă şi p?nă la urmă tot cu rece am făcut) da? el era cu capsa pusă, că am stat prea mult că el nu mai vrea, că n-am dec?t acuma, dacă mi-a trebuit să mă spăl. Am ?ncercat eu să-l mai st?rnesc da degeabă, că era ?n faza ?n care nu mai voia nici de-al dracului. M-am luat şi m-am dus ?napoi ?n baie şi cum mă demachiam, am ?nceput să pl?ng. Şi dă-i cu bocitul  grater , că mi-am ratat ocazia, grater  că acum cine ştie c?nd ?l mai apucă, că am fost bleagă, da şi el ? ce-i pierde cheful asta repede, etc etc. Astea ?n g?nd, bocind, prin casă.

Şi ?ntr-un final ?şi dă el seama că nu mai apar şi mă găseşte pl?ng?nd ?n cealaltă cameră. C?nd l-am văzut, am ?nceput şi mai tare (că ?nainte eram pe silent) şi i-am spus şi lui ce-mi spusesem mie ?n g?nd, da? el săracu? nu mai ştia cum să mă ?mpace.  nocry  Eu, dă-i şi dă-i că are o problemă, că nu-i normal să renunţe aşa uşor, că nu-s eu de vină că n-are apă caldă, că nu pot să fac sex dacă nu-s curată,  că acuma iar o să răm?n NF nu ştiu c?t timp şi tot aşa. M-am calmat şi, cum mă ţinea el ?n braţe şi mă tot pupa pe obraz, ?ncepem să ne sărutăm aşa mai pasional, şi după nici două minute, ?mi trage jos pantalonii de pijama, bluza la fel cu o p?r?itură din-aia de material rupt (da? am zis că nu mai comentez   lol   ) şi trecem la acţiune ca-n filmele cu sex sălbatic  sexinpat  .

Varză a fost patul după chestia asta. Mai ales că nu ştiu cum de, am ?nceput am?ndoi să vorbim murdar. El ca el, da? eu am scos nişte obscenităţi pe care nu le-am pronunţat ?n viaţa mea, că de felul meu, nu vorbesc vulgar.

Oricum a fost super sexul de impacare!

cuuunnooooossssssssccccccccccc...... rotfl2  rotfl2  rotfl2  asa se mai intampla si la mn.... rotfl2


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#53 2009-11-14 17:24:55

iulikaa
Full member
Inregistrat: 2008-12-09
Mesaje: 210

Re: Sex la superlativ :X

refuz sa citesc topicul asta! lol


sometimes i've believed as many as six impossible things before breakfast. big_smile

Offline

 

#54 2009-11-14 19:03:28

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: Sex la superlativ :X

andreutza89.dreaming a scris:

kathrynn a scris:

Am eu una.
Dar să citiţi p?nă la capăt chiar dacă la ?nceput o să pară puţin de groază.

Am venit noi de la o nunta pe la 6 dimineaţa, ?ntr-o perioadă ?n care eu tot ?i reproşam că nu facem sex destul (perioada ?n care ne aflăm ?ncă   chicot ) Ei, şi ?ncep să mă dezbrac de rochia de la nuntă, răm?n ?n lenjeria sexy ce o aveam pe dedesubt, plus ciorapii cu adeziv şi mă tot foiesc aşa prin casă, chipurile nu-mi găseam   pijamaua  nustiu . Şi ajung ?n baie, el după mine, ?l apucă cheful. Eu, foarte fericită, ?i zic să mă lase 2 minute să fac un duş scurt down there că deh, trecuseră c?teva ore bune. Se ?mbufnează, da? totuşi mă lasă să mă desfăşor.

Şi apar ?n camera după 10 minute (nu 2 ? că a trebuit să aştept să vină apa caldă şi p?nă la urmă tot cu rece am făcut) da? el era cu capsa pusă, că am stat prea mult că el nu mai vrea, că n-am dec?t acuma, dacă mi-a trebuit să mă spăl. Am ?ncercat eu să-l mai st?rnesc da degeabă, că era ?n faza ?n care nu mai voia nici de-al dracului. M-am luat şi m-am dus ?napoi ?n baie şi cum mă demachiam, am ?nceput să pl?ng. Şi dă-i cu bocitul  grater , că mi-am ratat ocazia, grater  că acum cine ştie c?nd ?l mai apucă, că am fost bleagă, da şi el ? ce-i pierde cheful asta repede, etc etc. Astea ?n g?nd, bocind, prin casă.

Şi ?ntr-un final ?şi dă el seama că nu mai apar şi mă găseşte pl?ng?nd ?n cealaltă cameră. C?nd l-am văzut, am ?nceput şi mai tare (că ?nainte eram pe silent) şi i-am spus şi lui ce-mi spusesem mie ?n g?nd, da? el săracu? nu mai ştia cum să mă ?mpace.  nocry  Eu, dă-i şi dă-i că are o problemă, că nu-i normal să renunţe aşa uşor, că nu-s eu de vină că n-are apă caldă, că nu pot să fac sex dacă nu-s curată,  că acuma iar o să răm?n NF nu ştiu c?t timp şi tot aşa. M-am calmat şi, cum mă ţinea el ?n braţe şi mă tot pupa pe obraz, ?ncepem să ne sărutăm aşa mai pasional, şi după nici două minute, ?mi trage jos pantalonii de pijama, bluza la fel cu o p?r?itură din-aia de material rupt (da? am zis că nu mai comentez   lol   ) şi trecem la acţiune ca-n filmele cu sex sălbatic  sexinpat  .

Varză a fost patul după chestia asta. Mai ales că nu ştiu cum de, am ?nceput am?ndoi să vorbim murdar. El ca el, da? eu am scos nişte obscenităţi pe care nu le-am pronunţat ?n viaţa mea, că de felul meu, nu vorbesc vulgar.

Oricum a fost super sexul de impacare!

cuuunnooooossssssssccccccccccc...... rotfl2  rotfl2  rotfl2  asa se mai intampla si la mn.... rotfl2

Eu turbez la propriu la faze dintr-astea. Stiu ca sunt mai ciudata din punctul asta de vedere, dar daca m-ar face sa plang si dupa ar venii sa ma impace mai rau m-as enerva.
Asa mi s-a intamplat de cand ma stiu. Si cand eram mica si ma certa mama, si dupa aceea venea sa ma impace, mai rau ma enerva rotfl
Mi-ar place si mie sa fiu altfel din punctul asta de vedere. big_smile


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#55 2009-11-15 01:11:21

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sex la superlativ :X

andreutza89.dreaming a scris:

cuuunnooooossssssssccccccccccc...... rotfl2  rotfl2  rotfl2  asa se mai intampla si la mn.... rotfl2

andreutza, care parte mai exact? ca acuma-s curioasa  big_smile  Aia cand o dai din plans in sex? Sau cand lui ii piere cheful si tu te enervezi? Sau cand incepi sa vorbesti murdar?

Jessica_M a scris:

Dar se putea să laşi duşul după sex. Normal că lui i s-a dus cheful de sex

Lui ii trece cheful si daca faci "bau" catre el.  box 
Cat despre dus ... era 6 dimineata, nu ma mai spalasem de pe la 3-4 in ziua precedenta si chiar aveam nevoie. Din pacate, nu mai aveam servetele intime, ca altfel rezolvam problema mai rapid. Oricum, ti-am zis, cheful lui se "sparge" ca un balon de sapun asa ca ...


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#56 2009-11-15 09:23:18

BratzG
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-12
Mesaje: 1222

Re: Sex la superlativ :X

Doamne la noi nu rotfl Asteapta dupa mine si 1  zi,cheful persista la noi,24 din 24 ,7 zile pe saptamana hjarta


eu,tu si restul lumii...

Offline

 

#57 2009-11-15 11:29:00

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Sex la superlativ :X

kathrynn a scris:

Cat despre dus ... era 6 dimineata, nu ma mai spalasem de pe la 3-4 in ziua precedenta si chiar aveam nevoie. Din pacate, nu mai aveam servetele intime, ca altfel rezolvam problema mai rapid. Oricum, ti-am zis, cheful lui se "sparge" ca un balon de sapun asa ca ...

in orice caz, daca nu se intampla asa, poate nu aveati apoi parte de o partida atat de tare smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.