homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex la superlativ :X-5


#77 2009-11-19 13:46:02

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: Sex la superlativ :X

eeeh cum nu ai darul povestitului...uite ce bine ai descris partida tongue


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#78 2009-11-19 14:56:40

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Sex la superlativ :X

ehe,multumesc tongue, dar asa cred eu, ca nu prea stiu sa povestesc..


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#79 2009-11-19 17:20:02

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Sex la superlativ :X

YoHanna a scris:

eeeh cum nu ai darul povestitului...uite ce bine ai descris partida tongue

deci cine citeste aici...il ia toate transpiratii le si....  drool  drool  drool   rotfl2

Ultima oara a fost editat de andreutza89.dreaming (2009-11-19 17:20:49)


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#80 2009-11-19 17:40:14

YoHanna
Insomniac member
Inregistrat: 2007-05-31
Mesaje: 5651

Re: Sex la superlativ :X

apai chiar...topicul asta trezeste pofte rotfl2


hjarta "The most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the "you" you love, well, that's just fabulous" hjarta

Offline

 

#81 2009-11-19 18:09:22

jucaria nimanui
Full member
De la: plec pe marte...
Inregistrat: 2008-03-15
Mesaje: 962

Re: Sex la superlativ :X

mie imi place topicul asta......e foarte interesant si imi place sa citesc experienta altora..asa ca....hai fetele punish produce sexinpat produce


stiu ca pot.....stiu ca pot !!!!!!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2009-11-19 18:28:19

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Sex la superlativ :X

Pai pt noi era un cuvant si de alint, pasa. Ce fel suna: t joci cu vagin mea? Pasa e un cuvant mai frumos pt mine, decat pasarica. Pasarica pe mine ma duce cu gandul la: un tip care ma striga din masina sau se  intoarce dupa mine si imi zice: Cf pasarico? No me gusta


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#83 2009-11-19 18:28:36

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Sex la superlativ :X

daa lol "pasa" cu referire la penis e oribil lol


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#84 2009-11-19 18:29:30

sushi
Hero member
Inregistrat: 2009-05-11
Mesaje: 2611

Re: Sex la superlativ :X

nu divya, nu esti singura, si mie mi se par penibile cuvintele gen 'pasa', 'puta', etc forgetit

Ultima oara a fost editat de piie (2009-11-19 18:30:51)

Offline

 

#85 2009-11-19 18:36:15

jucaria nimanui
Full member
De la: plec pe marte...
Inregistrat: 2008-03-15
Mesaje: 962

Re: Sex la superlativ :X

nici mie nu imi place cum se prescurteaza...dar na fiecare spune cum vrea big_smile


stiu ca pot.....stiu ca pot !!!!!!

Offline

 

#86 2009-11-19 22:26:34

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Sex la superlativ :X

Divya a scris:

pfuai,URASC cuvantul,prescurtarea sau ce'o fi:"pasa" skitarg   ma duce automat cu gandu' la base lol
mai bine pasarica,ce mai roll
sau e mai rau cand aud "pasa"cu referire la penis tongue
numai mie mi se pare absurd cuvantul asta?
de fapt mie nu'mi plac muulte cuvinte smile

pot subscrie de "n" ori?  rotfl  rotfl2  lol


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#87 2009-11-21 20:25:07

jucaria nimanui
Full member
De la: plec pe marte...
Inregistrat: 2008-03-15
Mesaje: 962

Re: Sex la superlativ :X

hai fetele...cu povestii big_smile


stiu ca pot.....stiu ca pot !!!!!!

Offline

 

#88 2009-11-21 21:58:04

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Sex la superlativ :X

daniela..dar tu..tu ce poti povesti??ceva mic,mic....


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#89 2009-11-22 10:25:07

jucaria nimanui
Full member
De la: plec pe marte...
Inregistrat: 2008-03-15
Mesaje: 962

Re: Sex la superlativ :X

mmm din pacate nu....nu am nimic interesant sad


stiu ca pot.....stiu ca pot !!!!!!

Offline

 

#90 2009-11-22 11:45:32

Freya
New member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 18

Re: Sex la superlativ :X

Eram la prietenul meu in apartament dupa o perioada de vreo 3 zile de stat acolo si mult sex la activ. lol Trebuia sa prind un tren sa merg undeva si mai aveam vreo 50 de minute. Eu tot nu, ca nu facem nimic, ca n-avem timp, ca am facut-o destul, etc. Eram intinsi in pat, imbracati. El tacea si in timp ce eu tot comentam, ma saruta pe gat, pe umeri, isi misca mainile peste coapsele mele, trecea peste fund, printre picioare, apoi urca in sus la sani, ajungea la ceafa si isi baga mainile in parul meu si ma tragea. Dar n-a durat mult pana sa devin si eu foarte excitata, pentru ca il simteam cum ma doreste. Prinzandu-i mainile si tot "respingandu-l", ii simteam mainile puternice de barbat, ma uitam in ochii lui cum ma priveste plin de dorinta. Deja taceam si eu. Am inceput sa ne sarutam pasional, sa ne dezbracam, sa ne mangaiem, era putin rece in camera, dar noi eram fierbinti deja. S-a pus deasupra mea, ne-am atins trupurile unul de altul, i-am simtit pielea fina, ne mangaiam in continuare, el ma lingea pe gat, pe umeri, a coborat in jos, a trecut pe langa "zona", a revenit la ea, si a inceput sa ma linga, sa ma sarute, sa ma muste de clitoris, intre timp bagandu-si degetul in vagin si miscadu-l inauntru si-n afara, in stanga si dreapta, il indoia, mai baga unul, il scotea. A urcat la mine sa ma sarute, si a intrat. O are mare si groasa, si il simt adanc in mine. A inceput sa se miste, incet, dupa care mai repede, apoi si-a bagat mainile sub spatele meu, m-a ridicat, el s-a asezat in fund, stateam la el in brate, infipta lol in el. Si-a miscat mainile pe spatele meu si cand a ajuns la fund, in timp ce eram in el, si-a bagat un deget la mine in fund si a inceput sa-l miste. Intre timp gemeam amandoi, eram transpirati, cu cealalta mana el ma tragea de par...aveam atatea senzatii contradictorii...placere, durere, dar combinate perfect.
Si, din pacate nu am prea avut timp de multe pozitii. Dar m-am simtit foarte bine, asa cum ma simt de obicei cu el. Orgasm nu am niciodata, doar ajung aproape de orgasm. Si doar la prietenul meu de acuma sunt aproape, asa ca am sanse sa cunosc si eu orgasmul, fiindca il iubesc, ma iubeste, ne dorim mult...
Ehhh, sunt fericita big_smile
Sex bun va doresc!


Simt...inteleg...iert...cred...
Nu stiu

Offline

 

#91 2009-11-22 12:07:47

jucaria nimanui
Full member
De la: plec pe marte...
Inregistrat: 2008-03-15
Mesaje: 962

Re: Sex la superlativ :X

super...offf debea astept sa traiesc si eu momente de astea...la mine e asa aiurea cu iubi....eh


stiu ca pot.....stiu ca pot !!!!!!

Offline

 

#92 2009-11-23 10:17:40

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Sex la superlativ :X

supa  eu sper sa le mai retraiesc si eu pe ale mele... grater  grater  grater  offtopic   momentan...suntem pe punctul de a ne desparti.... grater  grater  grater simt ca iau campii pt ca mai e putin pana la ziua mea..si as fi vrut sa fim ammandoi..mai ales de sarbatori


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#93 2009-11-23 16:36:53

jucaria nimanui
Full member
De la: plec pe marte...
Inregistrat: 2008-03-15
Mesaje: 962

Re: Sex la superlativ :X

andreutza89.dreaming a scris:

supa  eu sper sa le mai retraiesc si eu pe ale mele... grater  grater  grater  offtopic   momentan...suntem pe punctul de a ne desparti.... grater  grater  grater simt ca iau campii pt ca mai e putin pana la ziua mea..si as fi vrut sa fim ammandoi..mai ales de sarbatori

de ce sa va despartiti?


stiu ca pot.....stiu ca pot !!!!!!

Offline

 

#94 2009-11-23 21:15:52

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Sex la superlativ :X

nustiu  nustiu  nustiu eu sunt de vina...posesivitatea mea...prea multa iubire,afectiune.... am convenit acum knd am vb sa luam totul de la capat fara sa mai tinem cont de nimeni si nik....

Ultima oara a fost editat de andreutza89.dreaming (2009-11-23 21:18:04)


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#95 2009-11-23 21:45:40

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Sex la superlativ :X

andreutza89.dreaming a scris:

am convenit acum knd am vb sa luam totul de la capat fara sa mai tinem cont de nimeni si nik....

asta inseamna ca nu va despartiti, nu? daca spui ca vreti sa luati totul de la capat...sper ca am inteles bine smile


bebe V., soarele si luna

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.