homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex la superlativ :X-6


#96 2009-11-23 21:48:19

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Sex la superlativ :X

april sunset a scris:

andreutza89.dreaming a scris:

am convenit acum knd am vb sa luam totul de la capat fara sa mai tinem cont de nimeni si nik....

asta inseamna ca nu va despartiti, nu? daca spui ca vreti sa luati totul de la capat...sper ca am inteles bine smile

da..nu ne-am despartit...dar sper ca dupa..."prima intalnire" ce va fi duminik..sper ca totul sa mearga ca la inceput..de la mom care l-am cunoscut.. teiubesc


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#97 2009-11-23 21:50:30

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Sex la superlativ :X

tin pumnii sa iasa totul bine puss


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#98 2009-11-24 00:22:37

4art
Full member
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 626

Re: Sex la superlativ :X

wow fetelor nu am apucat sa le citesc pe toate dar sigur le voi citi si pe celelalte sunt prea tari chiar ne putem inspira cu idei una de la alta drool  vreauuuu siiii euuuu
wild scuze nu vreau sa par indiscreta rodnar pari sa ai o relatie perfecta si din ce am mai citit pe forum ceva ce credeam ca nu exista zi-ne si noua secretul wink

Ultima oara a fost editat de 4art (2009-11-24 00:24:05)


,, ... iubeste sa fi iubit...iarta sa fii fericit..."

Offline

 

#99 2009-11-24 14:32:54

4art
Full member
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 626

Re: Sex la superlativ :X

am reushit sa citesc tot topicul drool  mai vreau mai vreau povestitiiii
la un moment dat fetele discutau de barbatii insistenti o da am si eu unul cel utin inainte ma trezeam in toiu noptii pipaita mangaiata si na in prim afaza ma intoarcem cu spatele la el si ii ziceam sa stea cuminte dar el parca nici nu auzea dai cu mangaiatu dai pana cedam acum parca imi face in ciuda ieri l-a apucat chefu dupa vreo saptamana si cred pauza vroiam si eu numai ca nu putem erau ai lui acasa cu toate luminile aprinse prin casa e el de colo da ce sub paturica "nr uitam la fim" doar am mai facut da parca nu am putut simteam cum misuna lumea prin casa parca mai mult ca niciodata...e nashpa cand nu ai unde imi tot inchipui si eu tot felu de scene surprize dar nu avem unde la mine e toata lumea la el la fel sad
fetelor sper sa nu fiu of topic am intrebare pt voi: nu v-ati temut niciodata sa ajungeti intr-o relatie bazata numai pe sex sau nu v-ar/v-a deranja/t?

Ultima oara a fost editat de 4art (2009-11-24 14:34:02)


,, ... iubeste sa fi iubit...iarta sa fii fericit..."

Offline

 

#100 2009-11-24 16:33:48

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Sex la superlativ :X

4 art,daca la mine te referi..cred ca doar aparentele inseala...relatie perfecta nu exista si nu va exista...
secretul cred ca este la mine varsta,care mi-a dat acum mai multa intelepciune si intelegere fata de mine,de partener...
fara gelozii,fara stresare,fara reprosuri..si traind fiecare zi ca pe ultima....asta am invatat-o de la el.
e greu,dar nu imposibil..si a nu se confunda cu nepasarea fata de partener.


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#101 2009-11-24 21:04:45

4art
Full member
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 626

Re: Sex la superlativ :X

wild_wind a scris:

4 art,daca la mine te referi..cred ca doar aparentele inseala...relatie perfecta nu exista si nu va exista...
secretul cred ca este la mine varsta,care mi-a dat acum mai multa intelepciune si intelegere fata de mine,de partener...
fara gelozii,fara stresare,fara reprosuri..si traind fiecare zi ca pe ultima....asta am invatat-o de la el.
e greu,dar nu imposibil..si a nu se confunda cu nepasarea fata de partener.

multumesc frumos pentru sfaturi foarte mature si frumoase, cred ca o sa prinda bine la toate fetele ca mine(incepatoare)

fetelor sper sa nu par indiscreta dar a incercat cineva in masina? rodnar  si poata sa imi spuna cineva sucesul unei astfel de incercari
parca ma bate un gand sa il surpind o data ma gandeam sa iau o sampanie pt copii sa mergem cik sa sarbatorim ceva intr-un loc de unde se vede orasul foarte frumos apoi nush o retragere intr-un loc cat mai ascuns si sa incercam... ce ziceti?


,, ... iubeste sa fi iubit...iarta sa fii fericit..."

Offline

 

#102 2009-11-24 21:10:15

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Sex la superlativ :X

cu placere 4art


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#103 2009-11-24 21:12:03

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Sex la superlativ :X

decat cu sampanie pt copii mai bine fara zic eu tongue
mie mi-a placut in masina, am facut loc in spate si gata smile pe bancheta din spate tongue


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#104 2009-11-24 21:57:30

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Sex la superlativ :X

si mie, dar ai grija la politie roll


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#105 2009-11-24 22:54:57

4art
Full member
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 626

Re: Sex la superlativ :X

delyutza* a scris:

decat cu sampanie pt copii mai bine fara zic eu tongue
mie mi-a placut in masina, am facut loc in spate si gata smile pe bancheta din spate tongue

m-am gandit a sampanie pt copii pt ca e la volan smile)
dar ce "artilerie grea" as pute folosi in loc de? energizante?

e bine fain ar fi un sange de taur o sampanie reala numai ca na... mai primim amenda dupa aia ca e si baut la volan   cesafac  vb lui blackberry Doamne fereste

Ultima oara a fost editat de 4art (2009-11-24 22:58:31)


,, ... iubeste sa fi iubit...iarta sa fii fericit..."

Offline

 

#106 2009-11-24 22:56:49

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Sex la superlativ :X

poi de ce sa va trebuiasca ceva inainte? mai bine un suc/apa dupa zic eu tongue

cate despre politie.. duceti-va si voi undeva in padure tongue


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#107 2009-11-24 22:59:33

4art
Full member
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 626

Re: Sex la superlativ :X

delyutza* a scris:

poi de ce sa va trebuiasca ceva inainte? mai bine un suc/apa dupa zic eu tongue

cate despre politie.. duceti-va si voi undeva in padure tongue

dap buna idee ar fi o padure pe la margine orashului thx


,, ... iubeste sa fi iubit...iarta sa fii fericit..."

Offline

 

#108 2009-11-24 23:01:51

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Sex la superlativ :X

npc tongue wink

si spor la treaba tongue


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#109 2009-11-24 23:23:09

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Sex la superlativ :X

Am incercat si noi in masina, dar nu pe bancheta din spate (mi se pare foarte incomod, mai ales daca n-ai o masina prea mare) ci cu el stand pe scaunul din dreapata (dat in spate la maximum) si eu pe el.
Mi-a fost putin frica sa nu apara cineva sau politia, eram pe un fel de drum de tara, pe dupa un gard viu sau ceva buruieni, nu mai stiu sigur, ca era noapte.

Cat despre cealalta intrebare - cu o relatie bazata pe sex ... hmmm... Nu stiu in ce masura se poate, sau mai exact, cate femei ar fi in stare. Pentru ca s-a dovedit stiintific ca femeile, atunci cand fac sex, elimina un hormon care le face sa se ataseze de respectivul. Cred ca asa se explica de ce unele se imbufneaza cand ei nu mai suna a doua zi.

Eu nu stiu daca as putea sa am o astfel de relatie (am zis relatie, nu one night stand), pentru ca un barbat trebuie sa ma atraga si din alte puncte de vedere, nu doar fizic, ca sa ma culc cu el. Si daca imi plac si alte chestii la el, atunci incep sa ma atasez. Si in timp ce scriam chestia asta si voiam sa zic ca asa ma gandesc eu acuma in teorie, mi-am dat seama ca este exact ceea ce mi s-a intalmpat cu actualul. Cand ne-am cunoscut, mi-am zis :"Asta e, n-am nimic de pierdut, da macar am si eu pe cineva cu care sa fac sex din cand in cand, daca nu iese altceva mai mult". Si m-am indragostit de el. Si suntem de mai mult de patru ani impreuna si in fiecare zi ma mai indragostesc un pic, chiar daca sexul nu e chiar de nota 10.


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#110 2009-11-25 16:55:43

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Sex la superlativ :X

eu am obsevat ca locurile cele mai ascunse sunt cele mai frecventate de politie pentru ca stiu locurile respective si ce se face acolo.. cel putin la mine asa e. cred ca daca-as face-o in centru intr-o masina cu folie n-ar observa lol


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#111 2009-11-25 18:23:08

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Sex la superlativ :X

4art a scris:

am reushit sa citesc tot topicul drool  mai vreau mai vreau povestitiiii
la un moment dat fetele discutau de barbatii insistenti o da am si eu unul cel utin inainte ma trezeam in toiu noptii pipaita mangaiata si na in prim afaza ma intoarcem cu spatele la el si ii ziceam sa stea cuminte dar el parca nici nu auzea dai cu mangaiatu dai pana cedam acum parca imi face in ciuda ieri l-a apucat chefu dupa vreo saptamana si cred pauza vroiam si eu numai ca nu putem erau ai lui acasa cu toate luminile aprinse prin casa e el de colo da ce sub paturica "nr uitam la fim" doar am mai facut da parca nu am putut simteam cum misuna lumea prin casa parca mai mult ca niciodata...e nashpa cand nu ai unde imi tot inchipui si eu tot felu de scene surprize dar nu avem unde la mine e toata lumea la el la fel sad
fetelor sper sa nu fiu of topic am intrebare pt voi: nu v-ati temut niciodata sa ajungeti intr-o relatie bazata numai pe sex sau nu v-ar/v-a deranja/t?

eu sincer ...? de cand am inceput sa ma culc cu al meu....cred ca rel asta s-a bazat pe sex..adik avand i vedere ca ne vedem la sapt din cauza ca-s la facultate..el ce vrea,...e doar sex..in rest....iesiri,plimbari...nik..si deja incepe sa nu-mi mai convina........


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#112 2009-11-25 23:09:38

4art
Full member
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 626

Re: Sex la superlativ :X

imi pare foarte rau andreutza pt situatie

eu nu am ajuns inca in situatia asta dar tare mi-e frica aud tot felu de chestii de genu ca la un moment dat dintr-o relatie frumoasa la inceput dupa ani ajunge sa se bazeze si sa traiasca mai mult numai pe baza de sex...
bine eu am trei ani cu el dar sex practic doar de jumate de an cu el wow yikes deja e jumate de an


,, ... iubeste sa fi iubit...iarta sa fii fericit..."

Offline

 

#113 2009-11-26 16:36:22

Wyeth
New member
Inregistrat: 2009-11-26
Mesaje: 22

Re: Sex la superlativ :X

Hmm, acum cateva saptamani i-am zis mai in gluma mai in serios ca vreau sa ma ia prin surprindere cu orice vrea el  diablo   La care, intr-o zi cand am zis ca merg sa fac dus...imi parea ciudat de ce vroia iubitul meu sa mearga intai el la dus si pe urma eu  sm  In timp ce fac dus aud tot felul de miscari dubioase prin camera  rotfl   dau sa ies si el  stinge lumina in camera.  wow 
    Lenjerie de pat noua, lumanari , ulei de aromatherapy care mirosea a trandafiri si lacrimioare  drool   Am ramas  va  drool    La care vine la mine si ma ia in brate (eu eram numai cu prosopul)  rodnar   si ma pune pe pat si de acolo am facut dragoste asa cum numai in filme credeam ca se poate  drool   Niciodata nu am sa uit seara aceea...


What matter most is how you see yourself

Offline

 

#114 2009-11-26 20:49:46

jucaria nimanui
Full member
De la: plec pe marte...
Inregistrat: 2008-03-15
Mesaje: 962

Re: Sex la superlativ :X

super hjarta


stiu ca pot.....stiu ca pot !!!!!!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.