homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...


#1 2010-01-04 19:39:00

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Buna sunt virgin si prietena mea la fel ... avem 17 ani amandoi si ea ma iubeste ff mult si eu pe ea ...si am hotarat ca la vara sa ne dezvirginam...va rog datimi niste sfaturi ...vreau ca totul sa iasa bine ..durere cat mai mica ...si daca se poate ce prezervativ ar fi potrivit smile vream sa o facem protejat ..Ms anticipat astept raspunsuri

Offline

 

#2 2010-01-04 19:49:25

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

ma bucur ca te informezi inainte sa faci pasul smile

fetele de pe aici au o parere f buna despre durex, din cate am citit

in legatura cu durerea, totul depin de de ea smile sa fie cat mai relaxata, astfel se va putea bucura mai mult de acest moment

Offline

 

#3 2010-01-04 19:52:10

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

mesk camysh ... mai astept raspunsuri big_smile vreau sa ii fac un moment de neuitat big_smile

Offline

 

#4 2010-01-04 20:03:13

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Dark nu cred vei gasi secretul pentru a nu avea vreo durere
sa fie excitata suficient ptr a fi lubrifiata,sa intri usor si Durexu la indemana..

Offline

 

#5 2010-01-04 20:03:51

ioana_marinescu
Full member
Inregistrat: 2008-02-25
Mesaje: 511

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

ai grija sa aveti un loc comod si timp...sa nu fiti deranjati...sa nu va grabiti, poate si un lubrifiant bun, sa zica fetele de care e cel mai bun ca nu stiu...ce sa zic ma mai gandesc big_smile


And i'd give up forever to touch you/ `Cause i know that you'd feel me somehow hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2010-01-04 20:06:18

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

mi se poate rupe " ata " sau stiu eu ...sa se complice cumva situatia ? smile ...pentru acest moment e potrivita pozitia misionarului ? la asta mam gandit eu tongue

Offline

 

#7 2010-01-04 20:09:16

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Am experienta unei prime dati groaznice,deci pot sa-ti spun tot ce as fi vrut eu: locul trebuie sa fie bine pus la punct,sa fie liniste,lumanarele,asternut curat,sa fie aerisit,eventual sa miroasa frumos (lumanarelele pot fi parfumate),sa fie placut (adica nici cald,nici frig),sa nu fiti deranjati,sa aveti un lubrifiant just in case,sa ii oferi un preludiu cat mai lung si cat poti tu de placut,sa o iei usor,sa-i soptesti lucruri dragute,sa ii amintesti cat o iubesti,sa fii atent cu ea,dupa ce terminati sa o intrebi daca i-a placut,daca nu i-a placut,la ce anume crede ca se poate lucra,cum ar vrea sa incerce,sa o tii in brate afterwards si sa aveti placerea unor momente post-coitale pline de tandrete.
Ca sa dau polul opus,adica (,) cum a fost prima mea oara: pat fara asternut,frig de muream,o plapuma veche care mirosea ca dracu neinvelita in cearsaf,actiune brutala,lubrifiere zero,karaoke in the next room si oameni care treceau pe langa usa noastra nonstop. Asta tre' sa eviti.

Offline

 

#8 2010-01-04 20:11:33

jessyca
Full member
De la: Neverland
Inregistrat: 2009-12-30
Mesaje: 120

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

DarK1d a scris:

Buna sunt virgin si prietena mea la fel ... avem 17 ani amandoi si ea ma iubeste ff mult si eu pe ea ...si am hotarat ca la vara sa ne dezvirginam...va rog datimi niste sfaturi ...vreau ca totul sa iasa bine ..durere cat mai mica ...si daca se poate ce prezervativ ar fi potrivit smile vream sa o facem protejat ..Ms anticipat astept raspunsuri

incercati sa va creeati o atmosfera linistita calda...cu muzica lumanarele ..si luati va cateva ore sa incepeti incet...nu va grabiti si savurati fiecare moment.ah si protejati-va!asta e cel mai important..lasati restul sa vina de la sine...bafta goodluck


Be obscene, be, be, obscene
Be obscene, baby, and not heard.......18 18

Offline

 

#9 2010-01-04 20:13:56

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

la ce sa ma astept cand incep sa imi introduc penisul in ea....o sa o fac usor si cu grija... o sa curga mult sange? cand incepe sa curga ... ma opresc ? sau stiu eu ... smile pentru prima relatie e destul pana ii curge sange si sa ma opresc ? big_smile ms

Offline

 

#10 2010-01-04 20:14:28

ioana_marinescu
Full member
Inregistrat: 2008-02-25
Mesaje: 511

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

o da, asta e bun de topic cele mai nereusite prime dati lol ma inscriu... eu sper ca voi sa aveti mai mult noroc si sa iasa ceva super super puss

eu nu cred ca va curge asa de mult...mie nu mi-a curs deloc....si am auzit ca de obicei sunt cateva picaturi. stai linistit:*

Ultima oara a fost editat de ioana_marinescu (2010-01-04 20:15:34)


And i'd give up forever to touch you/ `Cause i know that you'd feel me somehow hjarta

Offline

 

#11 2010-01-04 20:17:39

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Poate sa curga, poate sa nu curga, depinde de la persoana la persoana. Iti dai seama ca oricum n-o sa inceapa sa curga litri de acolo, deci nu trebuie sa va panicati. Si daca vrei sa imi raspunzi, de ce sunteti asa de determinati in alegerea datei ? smile Adica de ce tocmai la vara, de ce nu peste o luna, de ce nu weekend-ul asta ( de exemplu ) ? smile


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#12 2010-01-04 20:19:58

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

uite ...suntem impreuna de 3 luni ...si simtim amandoi nevoia de a ne cunoaste mai bine corpul...la vara o sa avem si timp si un loc linistit smile vreau sa iasa totul bine ... nu vreau sa ma grabesc si sa stric totul smile Sti tu " Graba strica treaba " smile e un moment unic in viata fiecaruia dintre noi si vreau sa fac un moment de neuitat smile tin foarte mult la ea si ea la mine si Vreau sa iasa totul bine smile mS

Offline

 

#13 2010-01-04 20:21:40

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Te cred. Oricum, e alegerea voastra, eram doar curioasa de ce TOCMAI atunci. Ideea e sa faceti asta cand simtiti ( stiu ca suna cliseic, dar e o idee reala ) si daca la vara e momentul, so be it. Bafta smile


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#14 2010-01-04 20:24:01

jessyca
Full member
De la: Neverland
Inregistrat: 2009-12-30
Mesaje: 120

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

ioana_marinescu a scris:

o da, asta e bun de topic cele mai nereusite prime dati lol ma inscriu... eu sper ca voi sa aveti mai mult noroc si sa iasa ceva super super puss

eu nu cred ca va curge asa de mult...mie nu mi-a curs deloc....si am auzit ca de obicei sunt cateva picaturi. stai linistit:*

si la mine prima data a fost groaznic...c forgetit



nu grabi lucrurile asta e cel mai important


Be obscene, be, be, obscene
Be obscene, baby, and not heard.......18 18

Offline

 

#15 2010-01-04 20:25:08

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

imi fac griji pentru ea pentru mine nu prea ...vreau sa nu o doara faorte tare si sa fac tot posibilul sa iasa bine ...ms mult  si mai astept raspunsuri big_smile mS

Offline

 

#16 2010-01-04 20:28:39

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

dark in primul si in primul rand trebuie sa fiti relaxati. este cel mai important. apoi asculta de sfaturile lui shine. o atmosfera placuta sa va simtiti bine. e posibil sa ii curga, mai mult sau mai putin depinde de persoana, sau sa nu ii curga deloc. te opresti daca ea iti cere asta. daca nu o faceti pan la capat tongue
in timpul primei incercari incearca sa ii distragi atentia, spune-i cat de mult o iubesti, cat e de frumoasa, sarut o pe gat, etc.

bafta wink


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#17 2010-01-04 20:29:27

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Nici prietenul meu nu vroia sa ma doara,si a durut...si nu doar prima oara,ci luni la rand. Depinde de corpul fiecareia. Eu am fost foarte stramta. Poate si ea e,poate nu. Oricum,si daca o doare: nu o lasa in pace,si sa reiei cu alta ocazie,pt ca la fel o sa doara. Daca tot te apuci,fa-o pana la capat,pt ca desi o doare primele minute de simte ca se urca pe pereti (cum simteam eu),dupa aceea devine ok,si pe viitor cel mai probabil nu o va mai durea. Dar ia-o incet,da? Lent,centimetru cu centimetru...n-o baga ca-n branza,ca atunci doare.

Ultima oara a fost editat de ShineOfBlood (2010-01-04 20:31:26)

Offline

 

#18 2010-01-04 20:34:03

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

Stiu ... no sa o bruschez deloc .... o sa o fac incet smile e buna pozitia misionarului ? sau ar trebuii sa o las pe ea peste mine ...vreau tot ce e mai bine pentru ea big_smile

Offline

 

#19 2010-01-04 20:38:12

jessyca
Full member
De la: Neverland
Inregistrat: 2009-12-30
Mesaje: 120

Re: Buna ...sunt virgin si prietena mea la fel ...

DarK1d a scris:

Stiu ... no sa o bruschez deloc .... o sa o fac incet smile e buna pozitia misionarului ? sau ar trebuii sa o las pe ea peste mine ...vreau tot ce e mai bine pentru ea big_smile

de ar fi atatia baieti ca tine,sa se intereseze sa le pese ce bine ar fi visslar


Be obscene, be, be, obscene
Be obscene, baby, and not heard.......18 18

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.