homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43-112


#2110 2011-03-26 23:53:57

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Mika hai ca o sa scapi si de alea, incet , incet te apropii de implinirea visului  hjarta

eu sunt un ingeras deghizat, de fapt sunt o mica diavolita  diablo cand ma supar pe cate un italian le zic mereu " voi ati vazut vreodata o romanca suparata ? "  chicot plus ca sunt si in zodia taurului

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-03-27 00:08:50)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 



#2111 2011-03-26 23:56:33

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

pupicei puss puss
noi am fost pana la ai mei si dupa am fost sa vedem meciul... mi-am facut baita si acu m-am pus in pat sa va citesc puss

sper ca nu sunteti sparate si pe mine  supa eu mai intru aici ca imi sunteti dragi toate si tin mult la voi kram doar ca nu prea vreau sa va bat la cap cu problemele mele de sarcina... supa chiar sper ca nu sunteti suparate tare pe mine... ca eu va iubesc rodnar

mika mea scumpa puss puss puss LA MULTI ANI inca o data puss puss puss si la anu sa te sarbatoresti cu copilasul in brate kram
ma bucur ca sunt bune analizele goodluck  goodluck sa iasa si alea de trombofilie bune si sa nu ai nici o mutatie puss puss

va pupacesc dulce pe TOATE puss puss puss puss

Ultima oara a fost editat de nerama (2011-03-27 00:00:47)


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#2112 2011-03-27 00:01:57

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

angel_sweety a scris:

Mika hai ca o sa scapi si de alea, incet , incet te apropii de implinirea visului  hjarta

eu sunt un ingeras deghizat, de fat sunt o mica diavolita  diablo cand ma supar pe cate un italian le zic mereu " voi ati vazut vreodata o romanca suparata ? "  chicot plus ca sunt si in zodia taurului

lol  tot cornuta tummenupp  chicot  apai tauroaicele sunt femei hotarate  tummenupp


.

Offline

 

#2113 2011-03-27 00:02:45

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

neruc dulce puss eu te ador cand vi si ne zici ca esti bucuroasa ca te dor sanii si ca iti vine sa vomiti , ma bucur enorm cand vi si ne saluti , macar atat asa vedem ca nu ne-ati uitat puss

Mika  chicot sunt zodie de pamant si de familie , iar eu la voi am inceput sa tin , va consider familia virtuala , iar cand cineva ne tranteste usa in nas cam iau foc

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-03-27 00:05:13)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2114 2011-03-27 00:06:33

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

angel puss kram eu nu v-am uitat si nici nu va voi uita NICIODATA... chiar daca intru mai rar (pt ca de la lucru nu pot intra) cand pot intru si va citesc puss unde stiu mai ajut si eu cu cate un raspuns iar unde nu stiu nu ma bag...
dar sunt alaturi de voi asa cum si voi ati fost si sunteti alaturi de mine puss puss kram

diri puss tin pumnii sa fie bine la histero si sa vina endometrul 'acasa' kram


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2115 2011-03-27 00:07:41

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Nerucule,  puss  par  nu vorbi prostii , nu se poate supara nimeni pe tine  puss  tu ai fost/esti mereu langa noi  par  de aceea te iubim teiubesc


.

Offline

 

#2116 2011-03-27 00:08:36

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

mika mea scumpa puss puss puss puss

eu ma pun sa dorm  cascat
pupicei la toate si noapte buna puss puss  wave

Ultima oara a fost editat de nerama (2011-03-27 00:14:47)


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#2117 2011-03-27 00:16:26

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

neruc , o data pe saptamana si tot e suficient  wink te pup dulce puss

fetele eu ma retrag , va pup si va doresc noapte buna  puss


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2118 2011-03-27 00:17:11

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Neru, somn usor!  puss  par

Angel, ar trebui sa-ti schimbi avatarul  chicot
http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/30644_tauroiaca.jpg

Angel, somn usor! puss  par

merg si eu la somnic  puss  wave

Ultima oara a fost editat de mikado (2011-03-27 00:38:19)


.

Offline

 

#2119 2011-03-27 00:47:24

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

wave hello dragele mele

azi iar am lipsit , m-am luat cu treaba, am facut ceva de papa, o baita si un film si a trecut ziua ..pluuus ca am facut ordine in dulap si mi-a luat 2 ore .

almi kram kram kram iubita te inteleg prin ce treci si sper sa iti revii si sa continui lupta pentru copilasul mult dorit , iti respect hotararea si te asteptam aici cat de repede puss puss puss puss

mika puss puss super rezultate !!!! goodluck si de acu inainte puss puss


dirida goodluck goodluck  goodluck  goodluck  la histeroscopia ..

nera puss puss dubli si ne bucuram ca esti aici cu noi

fetelor multumesc de incurajari, vad ca nu am nici un semn de urati inca...dar atat ..altceva nici nu indraznesc sa sper.

va pupacesc pe toate puss puss puss puss puss

Ultima oara a fost editat de mayya06 (2011-03-27 00:57:38)

Offline

 

#2120 2011-03-27 01:47:10

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

am zis că o răresc, dar după discuțiile de la paginile anterioare se pare că nu mă pot abține.. de la ?a fi manierat? s-a ?nțeles ?a nu avea bun simț?.. problema fiecăreia cum interpretează.. acum dacă tot am intrat postez ce am răspuns fiecăreia dintre voi smile

sonia, georgi puss puss mulțumesc că mă ?nțelegeți kram

rruxxy puss

elle ?mi pare rău că te-ai supărat din motivul... că nu ai salutat wow e problema ta.. ideea e că ?ntre ?bunele maniere? și ?bun simț? este o mică-mare diferență smile ?n fine forgetit toate cele bune ?ți doresc!

pokemon a scris:

elle, felicitari pt bebe, chiar daca nu o sa mai citesti! si ar trebui sa inveti ca e bine sa ai ceva bun-simt si sa nu te mai superi asa, precum capra pe varza!
almisor puss

poke puss mare dreptate ai tummenupp

green_fairy a scris:

almi puss sper sa revii in forta plina de optimism

green puss sper să trec cu bine peste... cred că după următoarele analize voi ști dacă se va prelungi starea mea sau voi reveni la optimismul pe care-l aveam odată smile

dirida eu zic că va fi bine la histero big_smile curaj! puss

ana ?mi permit (sper că voi fi iertată pentru asta big_smile ) să-ți spun că angel nu s-a referit la tine, ci strict la persoanele care au intrat acum ceva timp, s-au interesat de tot ce le trebuie, s-au dat cu lugu-lugu pe l?ngă noi citind tot sau aproape tot la momentul respectiv, apoi au dispărut... și cum au rămas gravide au intrat să anunțe ... ca să ce? sincer ?mi pare rău că spun asta... dar sună un pic a ?mi-am văzut sacii-n căruță mă doare-n cot de restul?
eu sincer c?nd vine c?te o așa-zisă aspirantă (după ce-și ia sfaturi, susțineri etc apoi lipsește o perioadă lungă de timp) și zice că e gravidă parcă mă văd aliniată cu celelalte fete (care au ajutat-o cum au putut) iar ea ne flutură testul pozitiv prin față... nu vreau să par rea.. mă bucur pentru ORICE femeie despre care aflu că e gravidă și-și dorește sarcina... dar asta simt.. (poate din cauza asta ?ncerc să stau o perioadă deoparte cu postările...)
aici nu este cazul tău.. tu ai intrat, mai intri din c?nd ?n c?nd.. să nu uităm ce ți-am urat c?nd ai intrat aici (cum am urat fiecărei asirante ?n parte) : să stai c?t mai puțin la stadiul de aspirantă și să treci la burtici smile e o diferență ?ntre tine (mai sunt fete ca tine care nu intrră mereu, dar intră) și acele persoane neserioase puss

dirida mă bucur că ți-ai spus of-ul kram credeam că numai eu simt așa cesafac (am citit ce ai postat după ce am scris mesajul de mai sus anei)
-subscriu la ce ai spus despre chrys

chrys puss puss puss (am uitat să te pup mai devreme)

mădă eu sunt aici cu voi.. vă citesc mereu.. doar că ?ncerc să postez mai rar.. și promit că voi face tot posibilul să răspund fiecăreia smile (am eu metodele mele chicot )

senso eu una sper doar să nu uiți să postezi măcar un mesaj la 2-3 zile să ne spui cum ești și ce mai faci.. sunt fete aici care lucrează .. destule fete.. dar intră atunci c?nd pot.. ideea e că INTRĂ smile
eu una nu cred că p?nă acum elle nu a avut timp 5 minute, o dată la 2-3 zile să intre și să ne spună cum e, ce mai face... ?n schimb c?nd a fost nevoie de informație intra zilnic forgetit

mika felicitări pentru analize

gărgărița & bebe Ștefănuț puss puss

neruco tu vrei să te bat?? spranceana kram

mayya puss mulțumesc de susținere kram

vă pup pe toate și aveți grijă de voi puss puss puss

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2011-03-27 01:51:09)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#2121 2011-03-27 08:11:40

senso
New member
De la: Oradea
Inregistrat: 2011-03-14
Mesaje: 34

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna dimi  gagici!!!! puss

merg la un dus ca merg iar la servici,mor de somn sad

uffff,am plecat, va pupiiii pe toate si Duminica placuta!!!

haideti la cafeluta big_smile   mornincoffee   puss

Offline

 

#2122 2011-03-27 08:55:19

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna dimineata fete dulci puss

Mika ce tare avatrul  chicot si tu esti cornuta ca mine asa ca ti se poate potrivi  chicot

senso, neata saru-mana de cafea , tu lucrezi si azi?

Almi puss ai dreptate nu m-am referit la Ana ,ea asa a inteles cu toate ca am incercat sa o conving de contrariu, am specificat ca la elle m-am referit
uitati de ce

elle_24 a scris:

Vreau sa urez tuturor fetelor sa aiba cate un bebe in viitoarul apropriat!
Si mai vreau sa va spun la revedere, sunt cateva fete de care o sa-mi fie dor si sincer doar lor le-a s fi impartasit vestea, ca o sa am un bebe

pai daca tot nu vroia sa ne zica tuturor de ce nu a trimis email la fetele pe care ea vroia sa le anunte , cum am spus ni sa trantit usa in nas

va pup si va doresc o duminica placuta puss


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2123 2011-03-27 08:55:51

far_away
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-06-28
Mesaje: 3650

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

neata fete dragi puss
va pup pe toate (fara exceptie), azi e o zi liiiiiibeeraa  happy  deci putem sta mai mult de vorba, daca o sa fiti pe aici  chicot

am citit din urma,  applause  applause  applause  angel, diri, almi, georgi....f bine spus  tummenupp
mikaapplause  pt analize, si  goodluck  mai departe. Sper ca si restul analizelor sa iasa bine  rugaciune
diri puss iti tin pumnii marti, sa te ajute DD si sa fie bine  rugaciune
anuca, puss iti doresc sa te simti mai bine si vreau sa nu mai aud prostii de astea de la tine, cum ca nu ne mai povestesti ce ti se intampla pt ca tu crezi ca noi ne suparam.....noi ne bucuram ca esti  gravida si vrem sa-ti fie bine si bebele tau sa fie bine si chiar daca intri si ne povestesti despre burtica ta nu ne suparam, suntem alaturi de tine si sper sa reusesti sa ne fii si tu alaturi  par .... deci eu nu sunt deloc suparata pe tine, ci uneori chiar iti simt lipsa  tillfreds
onuta   rugaciune  sa aveti analize bune si sa va puteti apuca de lucrul pt bebe cat mai curand...iar sotul sa nu strambe din nas cand aude de analize .... te pup puss
nu mai stiu ce am citit....rusinica mie roll

e clar ca temp mea a luat-o razna....azi e prima zi fara duphaston (au trecut cele 10 zile)...totusi, dupa semne cred ca nu e bebe luna asta, deci astept uratii in cateva zile  supa

Ultima oara a fost editat de far_away (2011-03-27 08:58:36)


My Ovulation Chart sjuk
hjarta mami de Andrei

Offline

 

#2124 2011-03-27 08:58:14

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

parfumel puss neata , cum te simti ?


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2125 2011-03-27 08:59:59

far_away
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-06-28
Mesaje: 3650

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

angel, nu prea bine, dar merge...big_smile
ma doare burta ( ma inteapa sad ) si sanii putin, dar in cateva zile tre sa-mi vina uratii


My Ovulation Chart sjuk
hjarta mami de Andrei

Offline

 

#2126 2011-03-27 09:00:10

cmin
Addicted member
Inregistrat: 2009-03-20
Mesaje: 14348

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Nearta gagici ... Sunt si eu pe aici dar pe tel ca am impresia ca o sa imi invat calculatorul sa zboare... Fal-fal fal-fal
Ref la discuitia de aseara mie mi-e drag de voi si va citesc tot timpul chiar daca nu postez mereu. Eu una m-am simtit un pic , din cauza ca nu postez la fel des,
O sa vin cu argumente intr-un post ulterior ca acum mi-e cam greu sa scriu de pe telm
Vreau doar sa scriu ca daca numai scriu la fel de des si de mult nu inseama ca v-am trantit usa in nas. Doar ca scriu la 2 topicuri si timpul e limitat dar cred ca v-am felicitat  si v-am incurajat de cele mai multe ori. eu ziua sunt la serv si mai am si sefi in birou si seara , sincer va spun ca ma culc de la 8.

Sper sa fi fost cat de cat coerenta .


7+ fericire
totul este si va fi bine 
(http://www.fertilityfriend.com/home/33274f)

Offline

 

#2127 2011-03-27 09:04:09

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

parfumel dar poate nu mai vin uratii  rodnar

Cmin e treaba ta daca te-ai simtit sau nu , pentru ca aici una se scrie si alta se intelege , eu am specificat la cine m-am referit

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-03-27 09:05:51)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#2128 2011-03-27 09:08:06

far_away
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-06-28
Mesaje: 3650

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

cmin puss
sa creasca burtica si sa fii bine goodluck
cand ai mai fost la medic?cum sunteti?si mie imi esti draga, si cred ca nimeni nu-ti cere sa stai non stop pe forum, tu oricum mai intri atunci cand poti, iar faptul ca esti gravi e minunat, nu trebuie sa te simti acuzata puss, e vorba de alte pers tongue (cel putin eu asa am inteles neutral)
te pup  puss

angel, ms de incurajare  puss , dar si temp a scazut, burtica ma doare,  supa  cred ca sunt paroape

Ultima oara a fost editat de far_away (2011-03-27 09:13:04)


My Ovulation Chart sjuk
hjarta mami de Andrei

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.