homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?-2


#20 2008-11-04 12:01:14

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

eu nu le am spus...dar si au dat ei seama...si din ce discutii am mai avut cu maicamea despre relatiile trecute stie ca a fost si primul tongue nu a comentat nimic...stie ca iau si pilule...ar fi culmea la 19 (cat aveam atunci) sa mai ma certe lol


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#21 2008-11-04 13:25:08

Alina Delia
Addicted member
De la: Cluj-Napoca
Inregistrat: 2007-12-16
Mesaje: 12952

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

si a mea stie ca iau pilule


Cine rade la urma....gandeste mai incet dumbom

Offline

 

#22 2008-11-04 13:42:58

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

alinuutza_81_23_11 a scris:

rotfl rotfl

wai la mine a fost ceva de genu.... aveam spotting de la ac.. si trebuia sa fac injectii cu vitamina K, si am venit acasa... trebuia sa mi le faca ea, ca altcineva nu pune pana pe mine rotfl

zic tre sa fac injectii..pt ce? zic nu mi se mai opreste ciclu..... pai ce s-a intamplat...?

de la anticonceptionale... ce??? :f?rv?nad::f?rv?nad::f?rv?nad:

pai iei ac? .. da ... de ce? , la care eu.. sa nu iti fac nepotii..... sau vrei?

rotfl  rotfl ...ce tare alinuutza...io n-as fi avut curaj


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#23 2008-11-04 18:11:17

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

valy_creata2000 a scris:

io nu i-am zis nimik .....dupa mult timp si-a dat seama dar stiu k nu i-a convenit ...nici acum nu am vorbit despre ....nici nu pot

Subscriu  rodnar
Desi sunt casatorita de 9 luni,tot nu am putut vorbi cu ea despre asta... rodnar


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

#24 2008-11-04 18:18:54

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

eu nu i`am zis la mami rodnar pfff mi`ar fi rushine sa ii zic si dak m`ar intreba,cu toata k ma gandesc k banuieste ea rodnar


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2008-11-04 18:19:37

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

eu nu i-am spus..... am o relatie de un an jumate si mama nus pe ce lume traieste imi tot zice sa am grija sa nu ma "culc" cu el(desi il cunoaste si se inteleg super ok) si eu bineinteles i zic nuuuuuuu mama doamne fereste:))) ceva de genu....nus cum sa i zic ca , cred ca s-ar cam infuria desi nus de ce:d am 17 ani la anu fac 18 si o sa fiu free cum se zice adik....sper ca atunci o sa imi permit sa i zic da am facut-o pt ca atunci am anumite drepturi:)) pana atunci,......mielusel:P orucm consider ca sunt destul de matura pt toate astea in + relatia imi mereg f bne...nu am regrete nu am nimik...si cred ca asta e cel mai important

Ultima oara a fost editat de oana16 (2008-11-04 18:20:31)


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#26 2008-11-04 19:19:31

loredana_tatiana
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2007-10-02
Mesaje: 564

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

i-am spus doar mamei , iar tata a aflat de la ea. Discutia noastra despre asta a fost f ok , o interesa mai mult sa stie ca ma protejez. Acum tot ea ma bate la cap sa iau AC, stie ca pana acum am folosit doar prezervativ.


It's over!

Offline

 

#27 2008-11-04 20:47:46

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

oana16 a scris:

eu nu i-am spus..... am o relatie de un an jumate si mama nus pe ce lume traieste imi tot zice sa am grija sa nu ma "culc" cu el(desi il cunoaste si se inteleg super ok) si eu bineinteles i zic nuuuuuuu mama doamne fereste:))) ceva de genu....nus cum sa i zic ca , cred ca s-ar cam infuria desi nus de ce:d am 17 ani la anu fac 18 si o sa fiu free cum se zice adik....sper ca atunci o sa imi permit sa i zic da am facut-o pt ca atunci am anumite drepturi:)) pana atunci,......mielusel:P orucm consider ca sunt destul de matura pt toate astea in + relatia imi mereg f bne...nu am regrete nu am nimik...si cred ca asta e cel mai important

nu stiu de ce mai toata lumea are impresia ca de la 18 ani esti free si poti face orice vrei tu ca nimeni nu mai poate sa iti zica nimic...chiar nu pricep ideea asta

Offline

 

#28 2008-11-04 20:52:32

oana16
Sr. member
De la: capitala culturara
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 1326

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

ionela a scris:

oana16 a scris:

eu nu i-am spus..... am o relatie de un an jumate si mama nus pe ce lume traieste imi tot zice sa am grija sa nu ma "culc" cu el(desi il cunoaste si se inteleg super ok) si eu bineinteles i zic nuuuuuuu mama doamne fereste:))) ceva de genu....nus cum sa i zic ca , cred ca s-ar cam infuria desi nus de ce:d am 17 ani la anu fac 18 si o sa fiu free cum se zice adik....sper ca atunci o sa imi permit sa i zic da am facut-o pt ca atunci am anumite drepturi:)) pana atunci,......mielusel:P orucm consider ca sunt destul de matura pt toate astea in + relatia imi mereg f bne...nu am regrete nu am nimik...si cred ca asta e cel mai important

nu stiu de ce mai toata lumea are impresia ca de la 18 ani esti free si poti face orice vrei tu ca nimeni nu mai poate sa iti zica nimic...chiar nu pricep ideea asta

atunci nu imi mai poate reprosa ca sunt o copila si etc....voi fi majora, voi avea mai multe drepturi dar si responsabilitati, si o sa imi asum singura responsabilitatea ca mi-am inceput viata sexuala ....de ex dac as ramane acum insarcinata ar zice ca din cauza lu mama ca no stiut sa vb cu mine si asa....dar deja dac ai 18 ani e alta treaba...in senul asta ma refeream ca sunt free


Iubirea e un lux ce nu si-l permite toata lumea

Offline

 

#29 2008-11-04 21:02:25

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

pt ei mereu vei fi o copila...si crede-ma ca nu e nici o schimbare in gandire cand faci 18 ani...estio doar majora si atat...

Offline

 

#30 2008-11-04 21:18:29

Iulica 15 ani
New member
Inregistrat: 2008-09-24
Mesaje: 76

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

pooi eo ce sa mai zic am 15 ani  big_smile si sunt mandra de asta...
am o relatie de 4 luni cu un tip care a inceput cam asa : foarte bun prieten...aproape ca fratii...nu aveam nicio legatura pe alt plan :f?rv?nad: adica nici nu se punea problema ... ne'am incins aman2 pan am ajuns la sexinpat ...hmm poate k incepusem sa pun suflet din acele incingeri dar pot sa spun ca puteam trece usor printre ele dar dupa sex pot sa spun ca a inceput relatia noastra si ne e foarte bine patfierbinte parintii mei il cunosc pe acest tip..insa nu stiu ca am o relatie cu el...mai astept sa treaca ceva timp desi au simtit ei ceva...
iar de sex...dupa mine si dupa cum stiu ca e mama...i'as spune insa prima data m'ar intreba cu cn ?...si mi'e jena sa spun cu cine ...pt ca il cunoaste f bn...

Offline

 

#31 2008-11-04 21:54:42

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

mama se astepta si ma mai lua la discutii sa am grija  etc
intr-o zi i-am zis sa ma programeze la ginecolog si m-a intrebat daca da si i-am zis ca da si ea vroia sa stam la povesti dar i-am zis ca nu am chef de asa ceva lol
tata cred ca banuieste...eu nu i-am spus si nici nu voi discuta cu el pe acest subiect tongue

Offline

 

#32 2008-11-05 09:51:19

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nu le-am spus... diablo

Offline

 

#33 2008-11-05 17:34:29

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

tare de tot alinutza lol
si povestile lu deuzza si a lui skumpi sunt tari smile

eu nu i-am spus, adica sa o iau hai mama sa iti zic..
da stia.. a stiut cand am inceput sa iau ac, deci a dedus logic lol plus ca dormeam cu tipu in weekenduri si asa.. se subintelegea tongue


hjarta

Offline

 

#34 2008-11-05 17:40:19

cristinaV
Sr. member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 1138

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nici eu nu le-am spus

Offline

 

#35 2008-11-05 17:48:09

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

la mine a banuit maica-mea, si m-a intrebat ea: auzi fata? tu ti-ai pus-o? lol
si eu i-am zis prima oara ca nu, ca mi-era frica de reactia ei, si pana la urma am recunoscut big_smile
nu m-a certat, doar a inceput cu tot felu` de metode contraceptive etc lol


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#36 2008-11-05 18:15:53

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nu le-am spus, ca nu era treaba lor tongue s-au prins cand am inceput sa plec la munte cu iubi, si era evident..


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#37 2008-11-09 16:41:38

deyacrs
Hero member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 2439

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nu i-am spus, desi ea mereu ma intreaba sub diferite forme...iar eu mereu sub diferite forme ii raspund altceva rotfl nu cred ca voi recunoaste vreodata...desi ea a ajuns sa ma intrebe si direct chestia asta... wink

Offline

 

#38 2008-11-09 17:55:48

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nici la mine nu stie... si , asa cum zicea cineva mai sus, daca i as spune ar fi sfarsitul lumii...
ma rog, am 18jum, il stiu, suntem de 2 ani da nah... nu aduce subiectu asta in discutie si mie mi e aiurea sa i spun pt k imi imaginez ce o sa mi faca...
of...
si totusi uneori mi'e greu sa cred k nu se prinde


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.