homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?-4


#58 2008-11-15 14:50:29

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

lucia, mi s-au umplut ochii de lacrimi!


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#59 2008-11-15 17:27:34

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

lucia, ce frumos ai spus smile
mi ar placea si mie sa pot sa vorbesc asa cu mami, dar stiu k nu m ar intelege pt k o cunosc... insa ma multumesc k pot vorbi altele... si k e mereu langa mine


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#60 2008-11-15 17:58:26

lucia05
Insomniac member
De la: tara lui Papura Voda
Inregistrat: 2008-09-13
Mesaje: 7708

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

haideti, mai fetelor! nu va mai priviti mama ca pe persoana de care va desparte generatii de ani, de mentalitati si care va interzice sau va cenzureaza. dati-le si sansa sa fie altfel! habar nu aveti ce mama cicalitoare am avut eu si cate batai mi-am luat pana la 18 ani si ca nu aveam voie afara decat pana la ora 20. apoi, totul s-a schimbat, intrasem la facultate, plecasem de acasa in alt oras si a preferat sa aibe incredere in mine si sa vorbim. iar eu am trecut peste ce fusese si a fost mai bine asa pentru amandoua. mie imi placea ca aveam cea mai cool mama, ea parca reintinerise . ieseam amandoua la plimbare ( incercau barbatii si sa ne agate, Doamne ce ne mai distram!), dansam prin casa cu aspiratorul cand faceam curatenie....si ele pot fi la fel de interesante ca prietenele noastre si mai ganditi-va la ceva: au fost tinere si ele, stiu cum e, au ajuns acum cu serviciu-casa-gatit-spalat-calcat-ingrijit copii. li s-au facut copii mari, le  puteti da sansa sa simta ca mai sunt tinere inca o data, alaturi de voi!

inca o data scuze de OFF TOPIC atat voua cat si moderatoarelor

Ultima oara a fost editat de lucia05 (2008-11-15 17:58:52)


I am who I am and I choose to be me!

He is your friend, your partner, your defender, your dog / You are his life, his love, his leader
He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart / You owe it to him to be worthy of such devotion!

Offline

 

#61 2008-11-16 23:15:13

Danisia
Full member
Inregistrat: 2008-09-09
Mesaje: 666

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

lucia05 a scris:

haideti, mai fetelor! nu va mai priviti mama ca pe persoana de care va desparte generatii de ani, de mentalitati si care va interzice sau va cenzureaza. dati-le si sansa sa fie altfel! habar nu aveti ce mama cicalitoare am avut eu si cate batai mi-am luat pana la 18 ani si ca nu aveam voie afara decat pana la ora 20. apoi, totul s-a schimbat, intrasem la facultate, plecasem de acasa in alt oras si a preferat sa aibe incredere in mine si sa vorbim. iar eu am trecut peste ce fusese si a fost mai bine asa pentru amandoua. mie imi placea ca aveam cea mai cool mama, ea parca reintinerise . ieseam amandoua la plimbare ( incercau barbatii si sa ne agate, Doamne ce ne mai distram!), dansam prin casa cu aspiratorul cand faceam curatenie....si ele pot fi la fel de interesante ca prietenele noastre si mai ganditi-va la ceva: au fost tinere si ele, stiu cum e, au ajuns acum cu serviciu-casa-gatit-spalat-calcat-ingrijit copii. li s-au facut copii mari, le  puteti da sansa sa simta ca mai sunt tinere inca o data, alaturi de voi!

inca o data scuze de OFF TOPIC atat voua cat si moderatoarelor

Asa e !! si eu am o mamika tinerikaa!!


Ce nu te doboara te face mai puternic

Offline

 

#62 2008-11-21 14:33:30

Lissa01
New member
De la: Fantasy Land
Inregistrat: 2008-09-04
Mesaje: 35

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

Eu nu i-am spus chiar cand am facut-o prima data, decat atunci cand am inceput, 2 sapt mai tarziu, sa iau antibebe.  Nu aveam cum sa ascund de ea ca iau in fiecare seara la aceeasi ora o pastila. Plus ca ea mereu m-a inteles si ajutat cand aveam nevoie si nu imi placea ideea de a ma ascunde de ea. I-am spus doar ca "Vezi ca azi am fost la planning si mi-a dat antic." de aici a inteles ea ideea. Oricum, si-a dat seama ca am crescut, ca sunt matura si ca nu m-a obligat nimeni sa fac pasul asta si nu s-a suparat sau ceva de genu.
Nu prea e ea impacata cu ideea ca iau antic, dar o sa ii treaca si asta.  rotfl


I wish we could put up some of the Christmas spirit in jars and open a jar of it every month.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#63 2008-11-23 22:06:22

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

cu mama am vb la cateva zile...i-am spus pur si simplu din vorba in vorba...
tata n-a stiut pana acum un an...dar a banuit cand am inceput sa merg doar cu iubi la munte.

Offline

 

#64 2008-11-25 15:26:54

aade
New member
Inregistrat: 2008-11-19
Mesaje: 20

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

ai mei inca nu stiu nimic,dar banuiesc si mai fac din cand in cand niste apropouri lol partea proasta e ca nu imi pot ascunde f bine ac...sunt foarte dezordonata si mama e tot timpul in spatele meu ... dar stiu ei cate ceva forgetit


Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, dar e frumoasa pentru ca o iubesti...

Offline

 

#65 2008-11-25 21:54:35

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

Nu le-am spus nimic dar stie ca iau ac si aproape tot timpul cand ma suna sunt acasa la prietenul meu. Am 21 de ani... S-au prins ei cum sta situatia...


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

#66 2008-11-29 22:18:43

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

mama mi-a gasit pilulele si si-a dat seama. a facut ea ceva fete dar pan la urma am vorbit si a inteles. nu vorbesc cu ea despre asta pt ca acasa ajung doar 3-4 zile pe luna si avem alte subiecte de vb. oricum are incredere in mine si stiu ca ma pot baza pe ea  dac am vreo problema.


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#67 2008-11-30 21:24:38

pinkshine
Full member
Inregistrat: 2008-08-26
Mesaje: 599

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nu stiu si nici n`as putea sa le zic. daca m ar intreba n as recunoaste. oricum nu mai sunt cu tipul resp


te iubeeeeeeeeeeeeessssssccccccc !! hjarta

Offline

 

#68 2008-11-30 21:25:54

b_oana
Hero member
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 2737

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nu le-am spus..dar si-au dat seama tongue


Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti!!
..."ai nevoie de cineva ca sa suferi si mai apoi sa te vindeci"...

Offline

 

#69 2008-12-05 20:06:25

meandmeagain
New member
Inregistrat: 2008-11-29
Mesaje: 58

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

nici eu nu iam spus mamei ca miam inceput de curand viata sexuala......cred ca ar face infarct,,,imi zice mereu....offffff...tinerii de azi,,,,sexul se face doar intre soti!  doooooop...doar nu o sa ast pana atunci??????


smile tongue

Offline

 

#70 2008-12-06 13:30:53

Bun_Bun
Full member
De la: House of pain
Inregistrat: 2007-01-06
Mesaje: 545

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

Vai, eu nu i-am spus mamei,  nu m-a intrebat niciodata, nu bate apropouri.Bine, acum cred ca banuieste, ea si iub se inteleg de parca sunt prieteni la catarama, stau barfesc, fumeaza,dar mama e mai rezervata... cred ca banuieste ea totusi. Cu tata e mai complicata treaba.... oricum el  nu mai sta cu mine,ca nu mai suporta aerul de Buc. . Asa ca si-a facut casa la iesirea din Buc. si  mama oscileaza intre mine si el, asa ca e cale libera  diablo . Tata cand a vazut ca devine relatia cu iub mai serioasa a zis sa am grija ce fac ca daca se trezeste cu surprize se duce peste el acasa si il capaceste.... Nu stiu cat de serios a vb, dar nuuuu vreau sa aflu.

Ultima oara a fost editat de Gherutza (2008-12-06 13:32:06)


Failure teaches Success!

Offline

 

#71 2008-12-06 14:57:41

Ralu_White
Full member
Inregistrat: 2008-02-06
Mesaje: 143

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

mama si-a dat singura seama .. dar nu am vb niciodata despre lucrurile legate de sex.. e greu pt ca mama nu este o pers foarte deschisa ..e mai rezervata mai ales din cauza ca de cativa ani buni ea este si mama si tata...o inteleg..dar uneori imi doresc si eu sa am o rel speciala si sa pot vb orice cu ea..

Offline

 

#72 2008-12-10 09:50:31

Vladu'
Full member
Inregistrat: 2008-12-10
Mesaje: 549

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

Eu nu am avut ce sa-i spun, sunt practic virgin. sad

Ultima oara a fost editat de Vladu' (2008-12-10 09:50:45)

Offline

 

#73 2008-12-10 10:50:27

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

:f?rv?nad: dupa felul in care ai raspuns la celelalte topicuri? nu cred!


hjarta

Offline

 

#74 2008-12-10 10:55:07

Vladu'
Full member
Inregistrat: 2008-12-10
Mesaje: 549

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

lol Mi se pare destul de aiurea ca sa vorbesti cu parintii de asa ceva. Doar o singura data am avut o discutie cu tata despre asta, cand urma sa merg la mare doar cu prietena mea. Iar el m-a intrebat daca vreau sa-mi cumpere prezervative, in ideea ca poate-i zic ceva despre mine si respectiva fata legat de viata sexuala. Iar eu nu am zis decat ca ma descurc si singur daca am nevoie. Atunci el m-a luat de umar si mi-a zis emotionat, aproape cu lacrimi in ochi. "Iubeste-le tata!" . Eu am ras.

Offline

 

#75 2008-12-10 13:53:33

aade
New member
Inregistrat: 2008-11-19
Mesaje: 20

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

Ce tare Vlad` rotfl iubeste-lee  !! lol


Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, dar e frumoasa pentru ca o iubesti...

Offline

 

#76 2008-12-10 20:49:02

odetzik
Full member
Inregistrat: 2008-10-26
Mesaje: 107

Re: cum le-ai spus parintilor ca ti-ai inceput viata sexuala?

rotfl  rotfl  rotfl   sexinpat Iubeste-le sexinpat  rotfl  rotfl  rotfl 
  rotfl  FOARTE TARE..... rotfl

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.