homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?-11


#191 2009-07-09 16:31:46

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

( c*cat ! big_smile )


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#192 2009-07-09 18:19:12

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

practic vorbind proprietea mea privata e pe proprietatea lor publica lol eu nu sunt big_smile eu sunt in proprietatea mea privata. unde fac ce-mi trece mie prin cap. big_smile si,cum ziceam,nimeni nu-i obliga pe altii sa se uite la mine lol eventual,imi iau perdelute lol

Offline

 

#193 2009-07-10 13:53:25

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

ma duc indata la padure... poate poate`l prostesc si`l inghesui pe iubi intr`un copac ceva sexinpat


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#194 2009-07-10 18:05:55

chrysstinutza
New member
De la: galati
Inregistrat: 2009-07-08
Mesaje: 59

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Knoppers a scris:

Cred ca cel mai nebunesc loc a fost in sala de clasa ziua miaza mare... Stateam ca pe ace ca nu cumva sa intre cineva in clasa big_smile

qm ai avut ttupeu s'o faci in clasa? rodnar... eu una nu as avea tupeu sa o fac in clasa rotfl ...kiar dak suntem la acelasi liceu...
locurile unde am faqt'o eu is din cele mai obisnuite...la mn aksa q toata fam prin casa...pe scaun in fatza calculatorului ...pe jos...si la el aksa...km atat... big_smile


I remember the day when I met you
I looked to your eyes and I kissed you
hjartahjartahjarta

Offline

 

#195 2009-07-10 19:12:49

myrela22
Full member
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 242

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

LadyPink a scris:

da, masina e proprietate privata, dar esti pe spatiul public smile

Lady dar amenda nu se da pe baza ca erai in public si scrie ceva de genul : "gesturi obscene savarsite in public" adica cum?? Eu sunt la 12 noaptea intr-o padure in mijlocul padurii, nu este absolut nimeni, in afara de politistul ala care m-a vazut si ne-a urmarit nu??? ce gesturi??? ce public???? pe cine am jignit??? si mai ales daca sunt in masina mea personala cu geamuri ionizate  big_smile


Din Mai 2010 mamica. In sfarsit a venit bebitza sa ne bucure si sa ne inveseleasca casa happydance

Offline

 

 Publicitate


loading...

#196 2009-07-14 20:17:42

alexia76
New member
Inregistrat: 2009-04-05
Mesaje: 58

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

myrela22 a scris:

LadyPink a scris:

da, masina e proprietate privata, dar esti pe spatiul public smile

Lady dar amenda nu se da pe baza ca erai in public si scrie ceva de genul : "gesturi obscene savarsite in public" adica cum?? Eu sunt la 12 noaptea intr-o padure in mijlocul padurii, nu este absolut nimeni, in afara de politistul ala care m-a vazut si ne-a urmarit nu??? ce gesturi??? ce public???? pe cine am jignit??? si mai ales daca sunt in masina mea personala cu geamuri ionizate  big_smile

Legea 61/1991
  ART. 2
    Constituie contraventie sav?rsirea oricareia dintre urmatoarele fapte, daca nu sunt comise ?n astfel de conditii ?nc?t, potrivit legii penale, sa fie considerate infractiuni:
    1) sav?rsirea ?n public de fapte, acte sau gesturi, obscene, proferarea de injurii, expresii jignitoare sau vulgare, amenintari cu acte de violenta impotriva persoanelor sau bunurilor acestora, de natura sa tulbure ordinea si linistea publica sau sa provoace indignarea cetatenilor ori sa lezeze demnitatea si onoarea acestora sau a institutiilor publice;

In sensul legii, chiar si padurea este considerata spatiu public si chiar politistul si "prietenii lui" fac parte din public. Bineinteles ca in cazul in care Garcea e singur sau chiar insotit de un alt politist il poti da la intors ca nu are martori. Pur si simplu nu semnezi procesul verbal, in acest caz legea il obliga sa puna un martor pe care nu prea are de unde sa-l scoata pe moment. Deasemenea e important de stiut ca politist pe politist nu se poate pune martor, prin urmare ar trebui sa fie insotit de o persoana civila eventual de padurar in cazul nostru. Asa ca spor la treaba  sexinpat dragele mele!


A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt, ci a privi amandoi in aceeasi directie. – Antoine de Saint-Exupery

Offline

 

#197 2009-07-14 23:20:16

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

shopping

Danae a scris:

Andra123 a scris:

nu am mers pana la capat pt ca am uitat prezervativele acasa  dumbom A fost super fain oricum.Luni cand mai mergem nu le mai uitam noi cu siguranta tongue

super hjarta
de acum pune`ti prezervativele in gentuta, ca nu se stie ce ocazie mai prinzi si sa nu`ti fie ciuda, nu de alta big_smile puss

puss
am mers astazi pana la capat si a fost bestial hjarta.Mai ales ca era si oglinda si ne-am putut uita  chicot .era al meu topit rotfl


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#198 2009-07-15 01:59:41

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

nimic (eh,bine, hai poate nu chiar nimic, dar e printre preferatele mele big_smile) nu se compara cu privitul in oglinda!!  smoke2   buga

Offline

 

#199 2009-11-12 23:42:20

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Numai mie mi se pare deplasat sa faci sex cu prietenul in timp ce altii dorm in acelasi pat? Sau cand mai sunt si alte persoane in camera? Chiar daca-s cu spatele, sau e intuneric, sau e sub plapuma sau mai stiu eu ce ...

Treaba aia cu "am facut-o cu mama / fratele / sora in pat" mi se pare bolnava, de-a drepul

acklad  acklad  acklad  acklad 

Sau asta e exhibitionismul si n-am stiut eu?

PS. Ca sa se inteleaga, nu fac referire la vreo persoana anume, ca au fost mai multe care au scris chestii de genul asta.

Ultima oara a fost editat de kathrynn (2009-11-12 23:53:46)


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#200 2009-12-10 12:36:00

crina10022
New member
Inregistrat: 2009-12-10
Mesaje: 26

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

cel mai deplasat loc....a fost la servici dupa bar rotfl2
era doar un client la un aparat foarte concentrat care ne crestea suspansul chicot dar eram cu ochi pe el ........ce vremuri  drool

Ultima oara a fost editat de crina10022 (2009-12-10 12:36:59)


patfierbinte

Offline

 

#201 2009-12-10 16:25:12

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

in cort pe la 5 dimineata (langa noi mai dormea un baiat lol  )
in vacanta intro camera cu 2 paturi, unul okupat de noi unul de alt e 2 persoane. smile  Nu se vedea nimic era besna, se mai auzea din cand in cand cum scartia patul:P a fost fanny

Ultima oara a fost editat de mayra19 (2009-12-10 16:27:18)


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#202 2009-12-10 16:43:12

hxi1674
New member
Inregistrat: 2008-08-20
Mesaje: 6

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

***********

Ultima oara a fost editat de hxi1674 (2011-02-28 11:13:47)

Offline

 

#203 2009-12-10 19:11:35

oxxy
Full member
De la: my world
Inregistrat: 2008-05-20
Mesaje: 486

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

kathrynn a scris:

Numai mie mi se pare deplasat sa faci sex cu prietenul in timp ce altii dorm in acelasi pat? Sau cand mai sunt si alte persoane in camera? Chiar daca-s cu spatele, sau e intuneric, sau e sub plapuma sau mai stiu eu ce ...

Treaba aia cu "am facut-o cu mama / fratele / sora in pat" mi se pare bolnava, de-a drepul

acklad  acklad  acklad  acklad 

Sau asta e exhibitionismul si n-am stiut eu?

PS. Ca sa se inteleaga, nu fac referire la vreo persoana anume, ca au fost mai multe care au scris chestii de genul asta.

Subscriu in totalitate, kathrynn...  cool Mie,sincer, chestia asta mi se pare o lipsa de respect fata de pers care doarme (sau se preface ca doarme) langa tine...  hmm

Offline

 

#204 2009-12-10 19:25:33

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

mie nu mi se pare lipsa de respect fata de pers nr 3... dar n-as putea sa fac asta (si nici al meu - ne-ar muri la amandoi, lui jucaria, mie cheful)... ori avem intimitate, ori nu...


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#205 2009-12-10 19:33:27

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

someone a scris:

in tren. eram singuri in compartiment, am tras perdeaua ne mai uitam cand vine nasu' - a si venit de altfel.
n-am mers pina la capat dar aveam hormonii in aer frate.

lol si noi am comis asta. sigur ca nu am mers pana la capat (era lume in tren, pe holuri, eu erma in pantalon, n-as fi avut curaj sub nici o forma.) dar la un moment dat a venit nasu': al meu statea pe banca, eu in bratele lui cu fata la el, ne sarutam intens. omu' a dat la o parte perdelele trase, si ne-a zambit laaaaarg. noroc ca nu a comentat nimic, ca si asa ma simteam foarte jenata.. rodnar


katami, tu ai stat la camin in facultate ?

Ultima oara a fost editat de adina84 (2011-02-28 14:26:49)

Offline

 

#206 2009-12-10 19:59:52

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

n-am stat... am si scris pe undeva ca, poate, daca stateam... altele erau reactiile. al meu insa a stat si e mai inhibat ca mine referitor la "in public"


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#207 2009-12-10 20:01:10

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

dimpotriva, ma gandesc ca daca ai experienta vietii de camin esti mai dezinhibat. de asta te-am intrebat.

Offline

 

#208 2009-12-10 20:02:39

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

pai da, asta ziceam si eu la modul teoretic... dar uite ca practic nu se respecta mereu...


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#209 2009-12-13 22:28:33

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

kathrynn a scris:

eu am fost o data in pielea celei de-a treia persoane si m-am simtit foarte penibil. imparteam camera cu cineva, care a venit pe la 5 dimineata cu un "el" si nu stiu exact ce aveau de gand sau cum si-au imaginat ca nu m-am trezit la cate galagie au facut, cert ca e dupa ce s-au sarutat o vreme si n-au dat semne ca s-ar culca, m-am luat si m-am dus de acolo.

sunt fel de fel de persoane..stiu tot asa ca am iesit in oras intr-o noapte si pe la 4-5 ne-am dus sa dormim la un prieten. Eram 2 cupluri si prietenul respectiv. El a dormit int-o alta camera iar pe noi(cele 2 cupluri) ne-a cazat in camera sa care avea 2 paturi. Eu cu prietenul am stat cuminte atunci nici nu ma gandeam altfel, dar ceilalti doi    sexinpat  in voie fara nici o jena. Asta chiar daca era vara si deja la ora aia era lumina afara si in camera...Nu m-am simtit eu jenata sau nuj cum...m-am mirat si eu putin, am ras umpic cu prietenul si nu iam mai bagat in seama smile
Sunt la care nu le pasa ce zis cei din jur, sau de ei..sunt care dau mult pe treaba asta...


In sfarsit am comis-o si eu la mine in camera cu parintii in camera lor, dar ei m-au asigurat ca nu ma deranjeaza cand sunt cu cineva  chicot

Ultima oara a fost editat de mayra19 (2009-12-13 22:30:28)


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.