homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?-12


#210 2010-01-10 20:45:00

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

hmmmm...cel mai neobisnuit.. cand stateam la bloc,intr-o noapte de vara cand era foarte cald am mers pe bloc si am facut-o pe sezlongurile unor vecini care ziua se bronzau acolo rotfl2


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

#211 2010-11-28 03:31:42

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

kathrynn a scris:

eu am fost o data in pielea celei de-a treia persoane si m-am simtit foarte penibil. imparteam camera cu cineva, care a venit pe la 5 dimineata cu un "el" si nu stiu exact ce aveau de gand sau cum si-au imaginat ca nu m-am trezit la cate galagie au facut, cert ca e dupa ce s-au sarutat o vreme si n-au dat semne ca s-ar culca, m-am luat si m-am dus de acolo.

si eu am fost.....aveam a doua zi o senzatie asa de aiurea...inafar de faptul ca eram somnoroasa pt ca nu dormisem noaptea klumea...


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#212 2010-11-29 14:43:35

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

in baie si in apa in cada...in rest....nimik..dar o sa fie si alte locuri...pana sa dau de prietenul meu nu faceam decat in pat in pozitie normala..acuma...aoleu ce m a facut sa ma schimb....

Offline

 

#213 2010-11-29 16:08:42

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

in lift mi se pare fain big_smile


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#214 2010-11-29 17:34:32

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

noaptea pe o scara de bloc tip duplex care un un palier nu are usi, celalalt da si asa mai departe.. si ne-am dus la unul fara lol dar mai mult ne-am jucat decat s-o facem.. asta so far, dar avem timp big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#215 2010-11-29 20:31:04

acelasi
New member
Inregistrat: 2010-08-06
Mesaje: 70

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

intr-un lift blocat intentionat intre etaje. big_smile
in cort...la munte, la mare ...de foarte multe ori. big_smile

Offline

 

#216 2010-12-02 16:28:26

Raluca Alexandra R
Membru
Inregistrat: 2010-11-09
Mesaje: 3

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

rotfl...si eu am facut o in masina..am acoperit toate geamurile cu hainele lol..bn k era mai seara ..in cabina de schimb de la baile felix rotfl...cu parintii in casa...sub dush....:-? si cam atat..deocamdata..puss

Offline

 

#217 2010-12-03 10:33:36

Livia2010
Full member
Inregistrat: 2010-08-12
Mesaje: 206

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Tzupy a scris:

Ma gandeam sa-ncercam intr-o barca big_smile Noaptea... un lac... imprumutam o barca... o ducem intr-un loc ferit... si trecem la actiune big_smile A incercat cineva?
(poate cadem in lac... hahaha)

Am facut eu in barca in delta...e super!si era si in amiaza mare si mai trecea cate un vaporas lol)la un moment dat mi am pierdut controlul si pentru ca aveam orgasm am cam tipat:)))

am mai facut-o in padure, in parc, in masina si ziua si noaptea, pe STABILOPOZI (e super), in mare si ziua si noaptea :...ah, mi s-a facut oral cand eram intr-o drumetie pe munte, stateam direct pe iarba aia pufoasa si batea vantul prin puncte esentiale rotfl, pe pervaz, pe balcon...hmmm si mi ar placea s o fac cand ploua smile


When marimba rhythms start to play, dance with me, make me sway, like a lazy ocean hugs the shore, hold me close, sway me more...

Offline

 

#218 2010-12-03 16:34:23

CristinaStr
New member
Inregistrat: 2009-11-14
Mesaje: 76

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

In delta, intre nuferi in timp ce treceau vaporase pe langa noi...a fost foarte ...super..in mare..


25+  un puiut frumos
DPN 01.05.2011

Offline

 

#219 2011-08-08 10:06:10

cyclamen
New member
Inregistrat: 2009-06-27
Mesaje: 13

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Buna! Si pe noi ne batea gandul sa incercam, dar mie imi e frica sa nu  ne vada cineva. chicot I s-a intamplat cuiva sa fie prins? Ce locuri imi recomandati?  partydance  partydance

Offline

 

#220 2011-08-08 11:07:53

Gizeh
Banat
De la: Sufletul Marii.Din Adancuri
Inregistrat: 2011-04-01
Mesaje: 12982

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

in apa la plaja, pe plaja ( noaptea), in curte ... restul ramane istorie si secret big_smile


Ne dorim si noi bebic

Offline

 

#221 2011-08-08 20:25:02

Draku
Membru
Inregistrat: 2011-08-08
Mesaje: 1

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

in parcare, in bloc la et 9, in sufragerie cand parintii erau in dormitor si usa era deschisa lol si cam atat imi aduc aminte

Offline

 

#222 2011-08-08 22:44:35

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

multi aberati pe aici...ori visati sa face sex unde ziceti...vb in general din ce am citit.

cel mai neobijnuit loc: intr-o saracie de hyndai accent cu scaunele rabatete la maxin in fata...chin.
a facut o sus in parcare la polivalenta intr o iarna cand afara erau -20 grade. toata masina si geamurile erau aburite si muream de cald..chinuiti sa o facem....pana la urma s a terminat cu bine.

cand am deschis portiera rotfl a iesit numai abur din masina...eram in ciorapi in zapada si fara pulover pe mine si muream de cald.
a doua zi ma durea ingrozitor spatele, si picioarele.

Ultima oara a fost editat de Andyno (2011-08-08 22:45:36)


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#223 2011-08-08 23:25:26

*joy*
Insomniac member
Inregistrat: 2011-02-09
Mesaje: 7760

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

PE masina(pe capota,nu va ganditi ca m-am urcat pe masina),in masina,pe balcon,pe plaja(f incomod  butter  ). Am avut o tentativa in lift,si inca una in gradina parintilor lui. Ultimele 2,din pacate,au ramas in aer...doar tentative si atat  smile

Offline

 

#224 2011-08-12 17:06:31

costin_mindru
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-08-12
Mesaje: 23

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Livia2010 a scris:

Tzupy a scris:

Ma gandeam sa-ncercam intr-o barca big_smile Noaptea... un lac... imprumutam o barca... o ducem intr-un loc ferit... si trecem la actiune big_smile A incercat cineva?
(poate cadem in lac... hahaha)

Am facut eu in barca in delta...e super!si era si in amiaza mare si mai trecea cate un vaporas lol)la un moment dat mi am pierdut controlul si pentru ca aveam orgasm am cam tipat:)))

am mai facut-o in padure, in parc, in masina si ziua si noaptea, pe STABILOPOZI (e super), in mare si ziua si noaptea :...ah, mi s-a facut oral cand eram intr-o drumetie pe munte, stateam direct pe iarba aia pufoasa si batea vantul prin puncte esentiale rotfl, pe pervaz, pe balcon...hmmm si mi ar placea s o fac cand ploua smile

drool


Traieste clipa!

Offline

 

#225 2011-08-12 17:31:07

costin_mindru
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-08-12
Mesaje: 23

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

-Toaleta unui restaurant (la dame - cu damele batand disperate in usa si tipand "sunteti nesimtiti!!!"). Eu cred ca erau invidioase...
-Sala de sedinte de la birou (nu ne-a surprins nimeni - asta nu inseamna ca nu-mi batea inima ca la iepure)
-Toaleta unui institut, unde ne-a surprins directorul institutului (un domn la vreo 70 de ani), spunandu-ne "hai mai copii, ca se inchide cladirea".


Traieste clipa!

Offline

 

#226 2011-08-13 16:28:29

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

costin_mindru a scris:

-Toaleta unui restaurant (la dame - cu damele batand disperate in usa si tipand "sunteti nesimtiti!!!"). Eu cred ca erau invidioase...
-Sala de sedinte de la birou (nu ne-a surprins nimeni - asta nu inseamna ca nu-mi batea inima ca la iepure)
-Toaleta unui institut, unde ne-a surprins directorul institutului (un domn la vreo 70 de ani), spunandu-ne "hai mai copii, ca se inchide cladirea".

mortal  rotfl2  rotfl2  rotfl2


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

#227 2011-08-16 14:50:02

costin_mindru
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-08-12
Mesaje: 23

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

kathrynn a scris:

costin_mindru a scris:

-Toaleta unui restaurant (la dame - cu damele batand disperate in usa si tipand "sunteti nesimtiti!!!"). Eu cred ca erau invidioase...
-Sala de sedinte de la birou (nu ne-a surprins nimeni - asta nu inseamna ca nu-mi batea inima ca la iepure)
-Toaleta unui institut, unde ne-a surprins directorul institutului (un domn la vreo 70 de ani), spunandu-ne "hai mai copii, ca se inchide cladirea".

mortal  rotfl2  rotfl2  rotfl2

pt cei mai slabi de inima, poate fi... mortal  rotfl


Traieste clipa!

Offline

 

#228 2011-08-17 19:11:36

Bun_Bun
Full member
De la: House of pain
Inregistrat: 2007-01-06
Mesaje: 545

Re: Care e cel mai neobisnuit loc in care ati facut sex?

Intr-un renault kangoo (duba) in parcarea city mall...


Failure teaches Success!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.