homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pt nunti: organizarea de la a la z-85


#1597 2008-08-06 17:47:00

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

hai ca o caut si eu s-o ascult... (nu te teme, la noi e stabilita a lui hrusca, deci nu ti-o fur rotfl )

noi oricum nu vom dansa vals k lumea sad (asta tot pt caposhenia lui iubi... doar el danseaza bine, nu ii era greu sa se adapteze pe pasii de vals... dar "de ce sa ii impun scheme rigide in loc sa il las sa improvizeze?"). asa ca vom improviza big_smile am incercat in casa de vreo 2 ori (la insistentele mele) si merge ok si improvizatia lui. dar nu arata nici pe departe la fel de bine ca un vals... dar ce sa-i faci... fiecare cu ale lui.

eu daca tot veni vorba de blues inca ma gandeam la "un fel de a iubi" de la nu acum... pt mine e mult mai reprezentativa... mai stii ce ne vine in ultimul moment? chestia e ca ma gandeam... l-as convinge pe iubi sa alegem aia... dar nu adoarme lumea privindu-ne cum ne leganam? e prea lenta ca sa poti dansa pe ea altfle decat ca la blues... ia sa vedem la voi cum e, poate imi fac curaj big_smile

n-o gasesc... poate "viata mi te-a daruit?"

Ultima oara a fost editat de katami (2008-08-06 17:52:16)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 



#1598 2008-08-06 18:06:52

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

hai ca o caut si eu s-o ascult... (nu te teme, la noi e stabilita a lui hrusca, deci nu ti-o fur rotfl )
rotfl
n-o gasesc... poate "viata mi te-a daruit?"

da,asta e melodia


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1599 2008-08-06 18:25:27

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

atunci e frumoasa smile dar tot rapida... adica dansanta sad deci a mea tot cazuta ramane sad


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1600 2008-08-06 18:30:46

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

atunci e frumoasa smile dar tot rapida... adica dansanta sad deci a mea tot cazuta ramane sad

da...mie imi place...acuma numai la nunta nu ma gandesc ci la locul de munk sa`mi bag eu ceva in el...am nijte nervi de mor i`as strange pe toti de gat :f?rbannad: :f?rbannad: :f?rbannad: azi am si bocit la servici...dar abia ast sa ajung aksa in bratele lu` yubi


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1601 2008-08-06 18:32:00

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Raluk_ a scris:

katami a scris:

atunci e frumoasa smile dar tot rapida... adica dansanta sad deci a mea tot cazuta ramane sad

da...mie imi place...acuma numai la nunta nu ma gandesc ci la locul de munk sa`mi bag eu ceva in el...am nijte nervi de mor i`as strange pe toti de gat :f?rbannad: :f?rbannad: :f?rbannad: azi am si bocit la servici...dar abia ast sa ajung aksa in bratele lu` yubi

kram da-i incolo, nu-ti strica viata pt ei... asa sunt toti sefii, f****ciosi prin definitie... lasa ca trece asta...


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1602 2008-08-06 18:35:19

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

Raluk_ a scris:

katami a scris:

atunci e frumoasa smile dar tot rapida... adica dansanta sad deci a mea tot cazuta ramane sad

da...mie imi place...acuma numai la nunta nu ma gandesc ci la locul de munk sa`mi bag eu ceva in el...am nijte nervi de mor i`as strange pe toti de gat :f?rbannad: :f?rbannad: :f?rbannad: azi am si bocit la servici...dar abia ast sa ajung aksa in bratele lu` yubi

kram da-i incolo, nu-ti strica viata pt ei... asa sunt toti sefii, f****ciosi prin definitie... lasa ca trece asta...

astia de aici ii intrec pe toti...poate imi gasesc in alta parte k aici incep sa ma strsez f tare si nu`mi trebuie asta...in fine...o sa treaca..si ce happy eram azi k s`a renuntat la unele chestii de pe aici kre imi luat 2-3 ore k temrin mai devreme si merg in balci cu yubi...sa`mi iau saboti..un kkt k nu mai merg nikieri


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1603 2008-08-06 18:42:05

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pai cauta-ti in paralel in alta parte... nu merita sa te agati de un serviciu care te streseaza mai mult decat poti face fata.... iti afecteaza viata personala si nu-i sanatos puss


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1604 2008-08-06 18:47:12

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

pai cauta-ti in paralel in alta parte... nu merita sa te agati de un serviciu care te streseaza mai mult decat poti face fata.... iti afecteaza viata personala si nu-i sanatos puss

asta si fac iubita...ajung aksa nervoasa de crap,ma mai si cert cu yubi din kuza asta k deh...ma mai razbun pe el uneori si stiu k nu fac bine dar asta sunt  pusspuss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1605 2008-08-07 11:03:52

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

neata... ma laud cu paharele terminate aseara (iubi sa traisaca), cu cartonasele pt marturii in facere, la fel si alea de masa (unde ma seaca vreo 2 rude care nu se hotarasc odata ce vor! sad )... tot iubi sa traiasca si aici... inca nu-s hotarata ce sa iau in domeniu de bijuterii sad m-am saturat de indecizie!

maine poate mergem sa vorbim la sala nr de meniuri, meniul in sine si alte amanunte finale....

si incepem sa ne preocupam si de dosarul pt civila

mai avem de dat comanda de prajituri, saleuri, tort... de cumparat bautura... de facut marturiile, de lipit cartoanele.... si in mare cam atat, mai ramane doar ce tine de flori (buchetele de pus in piept, buchetul meu si al drei (nasa nu vrea), aranjamentele de masa) pe care le vom face atunci. si cosmetica mea.... si suntem gataaaaa!!! abia astept sa ma linistesc sa merg si eu nitel la bronzat... si sa lenevesc big_smile


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1606 2008-08-07 12:05:54

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

neata... ma laud cu paharele terminate aseara (iubi sa traisaca), cu cartonasele pt marturii in facere, la fel si alea de masa (unde ma seaca vreo 2 rude care nu se hotarasc odata ce vor! sad )... tot iubi sa traiasca si aici... inca nu-s hotarata ce sa iau in domeniu de bijuterii sad m-am saturat de indecizie!

maine poate mergem sa vorbim la sala nr de meniuri, meniul in sine si alte amanunte finale....

si incepem sa ne preocupam si de dosarul pt civila

mai avem de dat comanda de prajituri, saleuri, tort... de cumparat bautura... de facut marturiile, de lipit cartoanele.... si in mare cam atat, mai ramane doar ce tine de flori (buchetele de pus in piept, buchetul meu si al drei (nasa nu vrea), aranjamentele de masa) pe care le vom face atunci. si cosmetica mea.... si suntem gataaaaa!!! abia astept sa ma linistesc sa merg si eu nitel la bronzat... si sa lenevesc big_smile

applauseapplause bv katami!
noi mergem sambata la costume,pantofi,camasi...de fapt ti`am zis smile
si eu abia astept sa plecam la sovata hjartahjarta poate pana atunci ma fac si eu bine grater


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1607 2008-08-07 12:15:26

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

fetelor,se mai poarta kestia aia cu cadourile?sau doar marturiile?k inainte park se dadeau cadouri la invitatii mai apropiati.....


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1608 2008-08-07 12:41:40

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

rrammonna a scris:

fetelor,se mai poarta kestia aia cu cadourile?sau doar marturiile?k inainte park se dadeau cadouri la invitatii mai apropiati.....

da doar nu se marita matusa unchiului lui yubi...sa`mi de`a ei mie cadouri.noi dam doar la nasi atat.si nici marturii nu dam,ci punem flori in chept smile

Ultima oara a fost editat de Raluk_ (2008-08-07 12:41:52)


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1609 2008-08-07 12:48:12

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

la ultima nunta ca marturii s-a pus cate o bombonica de rafaelo in farfurii...si a fost ff yumyyy

Offline

 

#1610 2008-08-07 12:53:42

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

Melany1 a scris:

la ultima nunta ca marturii s-a pus cate o bombonica de rafaelo in farfurii...si a fost ff yumyyy

nu am mai auzit asa ceva pana acum.o singura bomboana...mama mama ce bunutze is alea hjartahjarta drool


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1611 2008-08-07 12:58:08

Melany1
Banat
Inregistrat: 2008-02-07
Mesaje: 8186

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

pai si ei s-au enervat sa faca marturii
si a mai fost ceva ce mi-a placut: fara fundite in piept doar parintii,mirele,nasii si cavaleru si domnisoara aveau un trandafir natural.iar domnisoara il avea legat la mana ,la incheietura ....era super frumos.

Offline

 

#1612 2008-08-07 13:00:49

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

eu dak nu am mai fost la nunti,am ramas pe sistemul vechi rotfl


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1613 2008-08-07 13:16:15

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

cand plecati, ralu? (eu ma refeream la bronzat in iasi, la baile purcica lol )

noi vom avea flori naturale in piept pt toata lumea, pana la urma. a, si nu le vor pune dra si cavalerul in piept, ci le vom lasa pe farfuria fiecaruia, alaturi de marturie, cu boldul gata pus wink

de doua ore incerc sa asez oamenii la masa... imi iese din parti sad jale mare.... numa bisericute mai mici de 10 pers am!!! grater disper aici

Ultima oara a fost editat de katami (2008-08-07 13:17:00)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1614 2008-08-07 13:17:45

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

asta e cel mai nasol katami,sa i asezi.ba nu le convine,ba vroiau in alta parte..si apoi vezi k se fataie k oile bete pe acolo lol


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1615 2008-08-07 13:17:53

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

cand plecati, ralu? (eu ma refeream la bronzat in iasi, la baile purcica lol )

noi vom avea flori naturale in piept pt toata lumea, pana la urma

de doua ore incerc sa asez oamenii la masa... imi iese din parti sad jale mare.... numa bisericute mai mici de 10 pers am!!! grater disper aici

pe 22 sept,luni dupa nunta.eu nu vreau sa ma gandesc cum o sa`i asez...o sa disper si eu cu siguranta.dar o sa fa clistele cu nasii si parintii...le cer o parere,un sfat.mai ales k nasul e un super organizator smile


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.