homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vreau sa ma ingras :D-32


#590 2009-03-14 18:40:56

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

Io nu ştiu cum să explicitez ?n cuvinte, dar mi-am luat azi pe mine o pereche de blugi neelastici şi crăpau. Care va sa zică am ajuns la greutatea pe care o aveam ?nainte de a slăbi.
Nedumerirea mea vine din faptul că pe c?ntar, ar trebui să mai pun vreo 3 kg. Cred ca de fapt primul c?ntar pe care m-am c?ntărit prin vară şi care e din ăla clasic m-a minţit un pic lol
Oricum, tot mai vreau vreo 2kg smile


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 



#591 2009-03-14 19:00:44

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: vreau sa ma ingras :D

Fetele,eu am tot papat in fiecare seara(ultima masa,pe la ora 21-22) de vreo 2 sapt cartofi prajiti cu o pulpa de pui prajita si am facut o burtica de nu ma mai incape nicio pereche de pantaloni  grater
Acum sunt slaba si cu burta  grater

Ultima oara a fost editat de minatgv (2009-03-14 19:02:05)


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

#592 2009-03-14 19:07:48

cornflower
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 2053

Re: vreau sa ma ingras :D

eu cred ca am slabit , am fost racita si nu am mancat nimic vreo 3 zile, probabil iar am ajuns pe la 47 (cel putin dupa haine asa mi se pare, nu m-am cantarit)

Offline

 

#593 2009-03-14 19:08:48

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

of, !?
tu mai iei peritol? c?te pe zi luai tu?


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#594 2009-03-14 19:09:57

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

si eu am facut burtica d la fast food neutral adika nu burtica... ca sunt plata... dar s`a marit talia sad

 

 Publicitate


loading...

#595 2009-03-14 19:14:58

cornflower
Hero member
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 2053

Re: vreau sa ma ingras :D

am luat o pastila pe zi timp de 1 luna si m-am ingrasat 5 kg, dar le-am intrerupt pt ca acentueaza starile depresive si in plus nu aveam energie sa ma ocup de Robi ... acum incerc cu mancare , iar daca nu pot reiau peritolul

Offline

 

#596 2009-03-14 19:22:13

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

se pare că tu ai avut ceva reacţii adverse...
eu am luat 20 de zile 1 pastilă pe zi si de 5 zile iau c?te două


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#597 2009-03-14 19:40:58

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

poke... ai grija...nush dak ii tocmai bine sa iei incontinuu neutral
eu am luat alea 20 si atat... o sa mai iau eventual peste 2 luni...

 

#598 2009-03-14 19:42:46

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: vreau sa ma ingras :D

eu de la stepper am o foame pe seara..pfuu big_smile


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#599 2009-03-14 19:44:31

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

păi astea le mai iau skumpi. ?ţi dai sema că nu o să iau toată viaţa de acum ?nainte lol
oricum, doza recomndată acolo e de 3 pastile pe zi, iar noi am luat c?te una...


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#600 2009-03-14 19:50:22

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

da...mno...mie asa mi`o scris farmacista... 1 / zi nustiu

 

#601 2009-03-14 19:53:12

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

mie nu mi-a scris nimeni lol
dar eu oricum am si masa corporală mai mare şi cred că şi asta contează...


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#602 2009-03-14 19:55:01

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

hm...nush
ai grija oricum

 

#603 2009-03-14 23:12:16

ariciutza
Full member
Inregistrat: 2008-01-08
Mesaje: 147

Re: vreau sa ma ingras :D

Fetelor...am tot citit ce ati mai scris intre timp...inclusiv de Peritol...despre care eu nu stiu ce sa zic..am cautat pe net si am vazut prospectul...e ptr anorexie nervoasa....or anorexie inseamna lipsa poftei de mancare..iar voi nu suferiti de asta din cate am vazut eu...adik papati...si chiar mult si bine...........e medicament si nu m-as increde in el..........(mama mi-a zis k d-asta imi dadea cand eram mica sa dorm:)) ..Ce am vazut eu in schimb sunt suplimentele nutritive...daca dati pe google "suplimente nutritive" o sa gasiti mai multe......sunt destule firme si pe la noi care ofera tot felul de shake'uri si batoane proteice......insa vroiam mai mult sa va arat ce am gasit eu despre ce spuneam eu...despre shake'urile acelea care sigur dau rezultate si sunt 100% sigure...ENSURE PLUS....am tot cautat sa vad daca exista un importator si la noi..pt k am vazut ca din America nu trimit prin curierat..deci nu poti face comenzi online decat daca esti tot dintr-unul din statele USA....Insa am gasit asta....cred ca este vb despre o reprezentanta la noi.....abia astept sa se faca dimineata sa sun sa vad despre ce e vba....las link'ul aici....http://www.abbott.com/content/en_US/10.40.186:186/general_content/Global_Location_Profile_0048.htm
            Eu una pe astea sunt hotarata sa merg....toti care au folosit au avut rezultate foarte bune, inclusiv prietena mea, care este o dovada clara.....


Today, everything's OK!smile

Offline

 

#604 2009-03-14 23:32:39

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

ariciutza, la mine despre anorexie nervoasa a fost vorba pe o perioada de timp. in sensul ca din cauza unor probleme, am fost atat de afectata incat pofta mea de mancare era egala cu zero. mancam 2 felii de paine cu salam pe zi si alea le inghiteam fortat pt ca stiam ca altfel o sa cad jos din picioare.
dupa aceea, desi am depasit momentul, stomacul meu se micsorase si tot nu aveam pofta de mancare.
eu stiu ca la mine, din cauza peritolului, s-a deblocat o usa in plan psihic si sunt convinsa ca a fost si efect placebo wink
cat despre proteine eu nu voi lua asa ceva, in primul rand pt ca sunt proteine sintetice si stiu cat rau pot sa faca in timp. alegerea e a fiecaruia.


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#605 2009-03-14 23:47:44

ariciutza
Full member
Inregistrat: 2008-01-08
Mesaje: 147

Re: vreau sa ma ingras :D

Aaa....da...Nu ma refeream la cele ca tine, care intr-adevar au avut sau au o problema medicala....dar tu l-ai luat ptr k ti-a recmandat asta un medic sau ..?te intreb pt ca daca stau sa ma gandesc...si eu am perioade din astea in care cel mai probabil din cauza stresului ...mananc in scarba...doar ca stiu ca trebe'....si mi-a "picat fisa" acum ca mi-ai zis tu...dupa chiar ..parca simti ca ti s-a micsorat cumva stomacul si ca parca nu mai vrea..nu mai intra....la naiba....Legat de proteine...de acord cu tine, nici pe mine nu m-a incantat ce am vazut pe net....nu m-as baga....insa sa stii ca eu bag mana in foc ptr alea....despre care tot o tin eu una si buna...Ensure plus....e vb de nutritie medicala....ptr cei care clar nu-si pot lua, dintr-un motiv sau altul, necesarul de vitamine, minerale, proteine etc..din hrana zilnica....si nu e o mare "umflatura" de proteine ptr umflarea muschilor, e o formula special gandita, care contine in primul rand f multe vitamine si minerale...cauta un pic pe net sa vezi, daca vrei:)..in fine..poate ma amagesc degeaba si ele nici macar nu se pt gasi la noi.............


Today, everything's OK!smile

Offline

 

#606 2009-03-15 02:20:48

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

eu am luat acu cativa ani...proteine praf...vreo 2 saptamani  imi faceam shakeuri dar la un moment dat m`am scarbit atat d rau k le`am dat dreq lol

 

#607 2009-03-15 02:29:30

reparaTot
Full member
De la: fetele rele
Inregistrat: 2009-03-15
Mesaje: 522

Re: vreau sa ma ingras :D

skumpi a scris:

eu am luat acu cativa ani...proteine praf...vreo 2 saptamani  imi faceam shakeuri dar la un moment dat m`am scarbit atat d rau k le`am dat dreq lol

si ince stare stai cu cantaru ?


eu zic sa numai va doriti sa va ingrasati , o sa ti sa para ca traiesti intrun corp sufocant + ca trebuie neaparat sport ca sa il intretii muschi ridicati.


free , free , freeeeee

...boring [& horny] club , here  i am.

Offline

 

#608 2009-03-15 10:58:22

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

ariciutza, nu mi-a recomandat medic, mi-am luat eu de la sine putere big_smile dupa ce am citit prospectul, pe net şi am ascultat părerea farmacistei.
şi chestia cu dilatarea stomacului e c?t se paote de reală, el av?nd capacitatea de a-si schimba dimensiunea de la  600 pana 2000 ml smile
după cum am mai scris ?nainte eu am făcut sport de performanţă şi ştiu care-i treaba cu proteinele. iar alea despre care spui tu că se găsesc doar ?n America...or fi bune, da" s cam departe lol


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.