homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vreau sa ma ingras :D-30


#552 2009-03-12 18:22:42

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

Finesse a scris:

skumpi a scris:

d azi schimb si eu programu diablo ca la step nu simt f tare gambele...adika simt ca le lucreaza da parca mai tare simt la picior si la fund... asa ca o sa incep cu 2 ture de 30 de genoflexiuni... 30 d min de step...si 10 min d ridicari pe varfuri diablo


le-ai facut Skumpi ridicarile? ca eu dupa ce o zis heim m-am pus pe treaba si dupa doar 10 ridicari m-o apucat plansul de durere rotfl

da cum sa nu fac ? smile
is fix pix pe langa ce faceam inainte sa am steperu...mai sa plang de durere neutral asa ca acuma ii floare la ureche niste genoflexiuni, step si ridicari  dance

 



#553 2009-03-12 18:23:40

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

_yohana_ a scris:

skumpi a scris:

inseamna ca 86 pt 1, 62 cat am eu....is prea mari rotfl la slabit cu mine rotfl

rotfl well... ce ziceam eu cateva pagini in urma? lol

nu mah k mie`mi plac ai mei hjarta micutzi si fermi... is mandra d ei rodnar acuma k mi`as dori cu 2 -3 cm mai mari ... asta`i alta poveste  roll

 

#554 2009-03-12 20:48:47

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: vreau sa ma ingras :D

louisse a scris:

lady in black a scris:

heimdall a scris:

incercati sa mergeti cat mai mult pe varfuri, si sa faceti ridicari pe varfuri cate puteti... va garantez ca o sa faceti niste gambe zdravene

sunt de acord. ridicarile pe varfuri sunt baza
si in legatura cu sanii...am facut un calcul cu regula de 3 simpla lol
daca 90 e ideal pt 1,75 atunci pt 1,63 cat am eu ar fi 84(deci mai trebuie 2 cm tongue )....inseamna ca in solduri am prea mult caci am 90 rotfl

nu te mai lua dupa calcule.tu cum iii vezi?poate un 90e mult pentru tine.iti zic si de ce.e adevarat ca eu am un spate extrem de mic si ca aveam inainte 2 merisoare (aveam 73cm)in jurul pieptului adik...hai sa nu zic plata,aveam o protuberanta.acum am 84,cu silicon bineinteles.adik am marimea 2 plina.dupa calculele tale,ar iesi ca nu am nik,dar sa stii ca in comparatie cu corpul se vad si inca bine.la 90 le-as avea mari.deci esti norocoasa.eu am cat tine,dupa operatie.mai depinde si forma lor,umerii etc.....dar tu ai zis ca esti slaba,asa ca nu ai motive de nemultumire,cred eu

louisse, eu sunt lata in spate si ma enerveaza ca am sanii mici. nu e un complex caci sunt multumita de cum arat si sunt destul de bine "proportionata" chicot insa i-as vrea mai mari...cand imi iau o bluza mai decoltata ma tot chinui cu push-up si prostii sa se vada ceva tongue
nu sunt inexistenti, au forma dragutza, sunt tonifiati, dar sunt mici..am asa un B chinuit wink)

m-am gandit si la silicoane insa nu stiu daca merita...mi se pare destul de complicat si la varsta mea(19 ani) e oricum prea devreme. sincer nu prea m-am interesat de riscuri etc, caci i-as vrea naturali insa e enervant uneori sa te tot straduesti sa ii faci sa iasa ii evidenta cumva tongue

Ultima oara a fost editat de lady in black (2009-03-12 20:50:22)

Offline

 

#555 2009-03-12 21:37:12

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

lady...fii serioasa yikes ce silicoane ?
ca nu mi`as pune nici sa fie gratis`

 

#556 2009-03-12 21:45:51

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: vreau sa ma ingras :D

skumpi a scris:

lady...fii serioasa yikes ce silicoane ?
ca nu mi`as pune nici sa fie gratis`

pai chiar nu e vb de bani lol eu nu vreau silicoane caci prefer sa-i am naturali desi sunt mai micutzi tongue
ziceam doar ca uneori ma enerveaza chicot

Ultima oara a fost editat de lady in black (2009-03-12 21:46:38)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#557 2009-03-12 21:51:31

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

asa big_smile

 

#558 2009-03-13 17:19:23

louisse
New member
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 44

Re: vreau sa ma ingras :D

lady in black a scris:

louisse a scris:

lady in black a scris:


sunt de acord. ridicarile pe varfuri sunt baza
si in legatura cu sanii...am facut un calcul cu regula de 3 simpla lol
daca 90 e ideal pt 1,75 atunci pt 1,63 cat am eu ar fi 84(deci mai trebuie 2 cm tongue )....inseamna ca in solduri am prea mult caci am 90 rotfl

nu te mai lua dupa calcule.tu cum iii vezi?poate un 90e mult pentru tine.iti zic si de ce.e adevarat ca eu am un spate extrem de mic si ca aveam inainte 2 merisoare (aveam 73cm)in jurul pieptului adik...hai sa nu zic plata,aveam o protuberanta.acum am 84,cu silicon bineinteles.adik am marimea 2 plina.dupa calculele tale,ar iesi ca nu am nik,dar sa stii ca in comparatie cu corpul se vad si inca bine.la 90 le-as avea mari.deci esti norocoasa.eu am cat tine,dupa operatie.mai depinde si forma lor,umerii etc.....dar tu ai zis ca esti slaba,asa ca nu ai motive de nemultumire,cred eu

louisse, eu sunt lata in spate si ma enerveaza ca am sanii mici. nu e un complex caci sunt multumita de cum arat si sunt destul de bine "proportionata" chicot insa i-as vrea mai mari...cand imi iau o bluza mai decoltata ma tot chinui cu push-up si prostii sa se vada ceva tongue
nu sunt inexistenti, au forma dragutza, sunt tonifiati, dar sunt mici..am asa un B chinuit wink)

m-am gandit si la silicoane insa nu stiu daca merita...mi se pare destul de complicat si la varsta mea(19 ani) e oricum prea devreme. sincer nu prea m-am interesat de riscuri etc, caci i-as vrea naturali insa e enervant uneori sa te tot straduesti sa ii faci sa iasa ii evidenta cumva tongue

pai nici nu ai avea nevoie.eu i-am facut la 25 si pentruca eram complexata.ce bluze decoltate?nici cele normele nu se asezau pe mine.la liceu toti ma strigau stearpa,asa ca nu a fost un capriciu.pentru cele care nu si-ar pune,bravo lor.sunt multumite de ele insele sau nu au nevoie.oricum raman la parerea ca mai bine un san mic,rotund si ferm decat unul mare si care atarna.

Offline

 

#559 2009-03-13 17:48:19

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

fetele, daca vreti sa faceti muschi, atunci cand faceti ridicari pe varfuri/ genoflexiui/abdomene/greutati, lucrati-le rar, eventual cu mentinere!
adica faceti serii de x numar, dar lent si apasat! smile
daca le faceti rapid, le faceti pt cardio, daca le faceti lent, le faceti pt muschi

Ultima oara a fost editat de pokemon (2009-03-13 17:53:15)


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#560 2009-03-13 18:12:37

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

da da poke big_smile

 

#561 2009-03-13 18:14:42

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: vreau sa ma ingras :D

parca am mai scris asta mai demult, dar am zis sa reamintesc big_smile


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#562 2009-03-13 18:15:28

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

pai eu la ridicari pe varf...stau vreo 2 -3 secunde.... pana simt ca ardee diablo

 

#563 2009-03-13 22:27:24

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: vreau sa ma ingras :D

skumpi incearca la stepper sa te apesi doar pe varfuri smile eu fac si cu talpa toata si pe varfuri mai nou. acu stau in pat sa imi odihnesc gambele big_smile


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#564 2009-03-13 23:32:24

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: vreau sa ma ingras :D

pokemon a scris:

fetele, daca vreti sa faceti muschi, atunci cand faceti ridicari pe varfuri/ genoflexiui/abdomene/greutati, lucrati-le rar, eventual cu mentinere!
adica faceti serii de x numar, dar lent si apasat! smile
daca le faceti rapid, le faceti pt cardio, daca le faceti lent, le faceti pt muschi

ai dreptate

vai fetelor, am o febra in talie grater

Offline

 

#565 2009-03-14 00:40:47

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

offf stagnez la 46 sad sad sad

 

#566 2009-03-14 00:44:00

space
Hero member
Inregistrat: 2008-03-14
Mesaje: 2387

Re: vreau sa ma ingras :D

Vai, tot timpul ma uit cu jind la topicul asta visslar

Offline

 

#567 2009-03-14 00:45:07

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

sa nu te uiti sad

 

#568 2009-03-14 01:10:43

space
Hero member
Inregistrat: 2008-03-14
Mesaje: 2387

Re: vreau sa ma ingras :D

Incerc sa ma abtin, ca stiu ca nu-i usor nici sa vrei sa te ingrasi sanatos. Dar nici sa slabesti disperat lol

Offline

 

#569 2009-03-14 01:14:48

skumpi
Vizitator

Re: vreau sa ma ingras :D

stiu  roll

 

#570 2009-03-14 01:17:16

Finesse
Banat
Inregistrat: 2009-01-16
Mesaje: 3791

Re: vreau sa ma ingras :D

ce mai puneti la cale aici? cand descoperiti ceva reteta miraculoasa anuntati-ma si pe mine. pana atunci sper sa primesc o scrisoare de la Hogwarts si sa fiu anuntata ca ma asteapta sa devin studenta lor. o sa va fac pe toate cum vreti voi rotfl


Goodnight moon

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.