homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94-44


#818 2014-03-24 16:38:20

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Iulia lunea e bine ca sta weekend ul singura si lunea cred ca abia asteapta sa vada pe cineva chicot  Apoi cum am mai spus pe mine ma intereseaza sa imi fac munca si vinerea sa vina banutii apoi ea sa faca ce vrea ca nu are rost sa imi pun capul cu ea..
Am o ora de cand ma tot gandesc unde sa ma duc sa caut urzici singura numai sa gasesc odata ca pe aici in apropieri nu sunt si cum abia ne am mutat in zona asta nu o prea cunosc sa ma duc singurica....offfffffaseara i am spus sotului ca daca zilele astea va vedea ca ma simt rau sa stie ca e din cauza ca am atata timp de cand poftesc urzici si nu am ca nu vrea sa mearga cu mine bang .....


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 



#819 2014-03-24 16:42:11

IuliaXn
Full member
Inregistrat: 2014-02-08
Mesaje: 182

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Kris, te inteleg cu pofta de ceva romanesc... la fel ca in Belgia unde nu exista varza alba obisnuita smile
Dar in comert nu se gasesc deloc, nicio piata traditionala? nici la conserva nu sunt? vrei sa fac cheta in Romania sa iti trimitem un sac de urzici?  forgetit

Ultima oara a fost editat de IuliaXn (2014-03-24 16:42:36)

Offline

 

#820 2014-03-24 16:42:56

alexandra8810
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-24
Mesaje: 1366

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Sa te auda Doamne Doamne Iulia...


Doamne Ajuta sa ne indeplinim cel mai mare vis!
Visul s-a indeplinit! Multumim Doamne!  bebe

Offline

 

#821 2014-03-24 16:43:56

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Kris, du-te cu baba in padure dupa urzici si pe ea las-o acolo rotfl2
Ionelaaaaaaaaa....eu iti zic un sincer la multi ani si sa dai de baut...tu sa-mi zici motivul urarii mele drink
Iuliaxn pupici..poate te-ai procopsit cu doi ochi de nu mai vine lol
Eleny azi am fost la biserica si mi-a povestit parintele de o colega insarcinata in 5 luni ..si are ..48-49 de ani....si nu a avut niciodata copii ..deci sa credem draga mea
Moon poop burtica ,ai adus acasa catelusa?
Alex88 un test de sarcina ai incercat?]
pup fete


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#822 2014-03-24 16:47:14

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Nu Iulia din pacate nu gasesc asa ceva nici pe la magazinele romanesti...a spus mama mea ca imi va trimite niste urzici dar abia cam peste 2 saptamani si ce fac stau cu gandul la ele atata timp doar din cauza ca am un sot atat de....oricum urat din partea lui... ca daca el vrea ceva imediat incerc sa fac ca vreau sa stea bine nu il las cu buza umflata,dar asta e...oricum maxim maine ma duc  si tot gasesc ca ma ratacesc sau nu nici nu ma mai intereseaza,important sa imi fac pofta..


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#823 2014-03-24 16:48:39

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Eleny lol nici eu nu ma rog de nimeni, eu sunt mai din topor si zic direct, vreau asa...va rog si daca se poate lol Nu se poate, nu-i nimic, poate altul lol Dar eu recunosc ca sunt putin, mai mult, dusa. Trebuie sa-ti asumi orice risc si sa nu te intereseze parerea altora. Si ce daca crede ceva, ete scart..cine vrea sa te ajute, o va face. Mie imi zicea dr ca nu se poate nu stiu ce, ziceam ok, veneam acasa, citeam, intrebam si daca ce aflam eu era diferit de ce imi zicea el, mergeam frumusel a doua zi si ii ziceam ca eu am aflat opusul si daca se poate si asa, de ce nu as incerca.. Nu vreau sa te lasi si vreau cat de curand sa te vad la burtici!!!

Ultima oara a fost editat de Bluemoon (2014-03-24 16:56:39)


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#824 2014-03-24 16:53:12

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rozi nu e rea ideea...nu mi-a trecut prin cap asta.... rotfl2  puss
Acum mi- trmis sms sotul sa ma pregatesc ca ma duce sa caut... happydance ...sper sa gasesc Va pup si va povestesc dupa.. Yupiii


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#825 2014-03-24 16:56:52

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rozi, inveti fetele la prostii lol
N-am adus-o inca pe catelusa, abia vineri mi-o vor da. Astept pana atunci, i-am facut curat in cusca si acum cautam un loc sa ii punem casuta in curte lol

Kris, iti trimit si eu urzici daca vrei, am vreo 1000 m de urzici rotfl2 De doua saptamani imi tot zic sa culeg si de fiecare data uit manusile acasa lol


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#826 2014-03-24 17:02:34

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rozi, ma bagi in ceata rotfl
Sper sa fie sotoiul apt de un secsss diseara, ca toata ziua a alergat pe dealuri.

Offline

 

#827 2014-03-24 17:05:22

Bluemoon
Hero member
De la: Craiova
Inregistrat: 2012-02-08
Mesaje: 3087

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela, inseamna ca e antrenat lol


Un vis minunat s-a implinit in data de 26.06.2014, la ora 10:10. Minunea noastra iubita e in bratele noastre. Petra Alexia, mami si tati te iubesc enorm!
Un inger ne-a luminat viata si sufletul!
http://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk

Offline

 

#828 2014-03-24 17:06:15

IuliaXn
Full member
Inregistrat: 2014-02-08
Mesaje: 182

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rozi, Blue - nu ma speriati cu ochisorii. va rog... astept asa cumintica cm ca nu mi se poate intampla sa fac 1 data prostioara cu al meu si sa lase 'samanta de scandal'. ca ma apuca rasul isteric de cate suntem in stare rotfl
Kris, vezi, a simtit ca il ocarasti pe forum si iti arata el ce om de baza e!!

Offline

 

#829 2014-03-24 17:16:01

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Blue, are o conditie fizica de invidiat. Aici se pare ca meseria l a ales pe el. Incontinuu merge, si merge repede repede. Rar tareeeee cand il doare ceva. De regula e un pic obosit rotfl. Imi vine sa rad ca eu pic seara ca din pod, si merg toata ziua cu masina, si el nu are nimic.

Offline

 

#830 2014-03-24 17:34:58

alexandra8810
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-24
Mesaje: 1366

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Roz am făcut si un test de sarcina azi dar a ieșit negativ. ...desi sunt conștientă ca e prea devreme ...am abia 3 zile de cand a iesit testu de ovulatie negativ dupa ce iesise 2 zile inainte pozitiv...vom vedea...


Doamne Ajuta sa ne indeplinim cel mai mare vis!
Visul s-a indeplinit! Multumim Doamne!  bebe

Offline

 

#831 2014-03-24 17:37:41

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Alexandra, mult orea devreme, abia ai ovulat. Dar asteptarea asta ne mananca de vii. Eu vreo saptamana dupa ovulatie ( daca am, ca nu mi a confirmai nimeni nimic, vb de ce simt eu ) is ok, dar dupa, as face teste zilnic, de doua ori pe zi daca as putea lol

Offline

 

#832 2014-03-24 17:40:43

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela azi faci  opt ani de forum fataaa ...cel putin as scrie la tine ca te-ai inregistrat pe 24.03.2006 ... kram
Moon sa-i faci o poza sa o vad si eu  pe dragalasa smile
Normal ca invat fetele la prostii lol
Alex88 e foarte devreme...mai calm ca daca nu iti dozezi energia corect pici in depresie ....sa da domnul sa ramai din prima si sa fie bine ...eu de patru ani...a inceput sa ma lase rece lol


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#833 2014-03-24 17:47:01

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rozi, serios??? Asa e,  eram in anul 2 la facultate...doamne ce a trecut timpul... Atunci nu stiam ce sa fac sa ma protejez mai bine, si acum nu stiu ce sa fac ca sa scape vreun zburdalnic rotfl2
Dau de baut, un fresh de grepfruit cu portocale. Si un birs de fasole la felul 1, pastai cu usturoi la felul 2. Sunt in post, n am carnita lol

Offline

 

#834 2014-03-24 17:50:12

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela m-am prins ca nu te-ai prins rotfl2
Eu am baut in avans doua pahare de bere si mai beau unul lol si-asa doar no-i fi insarcinata lol
Asta e viata Ionela , eu in facultate nu prea aveam acces la net , chestii dinastea .Pupici si treci la burtici smile


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#835 2014-03-24 17:54:22

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rozi, de manuta mergem la burtici. Doar nu vrei sa ramai aici...
Visez la clipa cand voi vedea un test de sarcina pozitiv...luna asta avem sase luni de cand incercam. Cam greu se fac, copiii in ziua de azi.
Nu are nimic un pahar de bere, chiar daca ai avea bebe, ai fi doar insarcinata, nu bolnava.

Offline

 

#836 2014-03-24 18:02:06

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela deja am devenit "nesimtita" la capitolul asta ..nu mai vreau sa stiu nimic si sa ma zbat cu nimic....dar cu abosulut nimic...pentru ca efectiv nu mai pot...sunt obosita psihic...pentru mine sexul e identic cu terapia prin socuri electrice...si pt sot la fel...am ajuns sa "ne-o tragem" ...e un act mecanic si atat...nu mai vreau asta ..la urma urmei si treaba asta ne poate afecta casnicia si nu vreau sa ajung sa divortez din cauza asta...mai bine infiez..chiar am vorbit cu el si duminica se duce la el la biserica ..el e catolic...si il intreaba pe parintele de copiii pe care biserica ii are in grija, daca putem infia unul...ne tot intrebam daca sa fie mai maricel sau mai micut...cum o vrea domnul...deci ai inteles...nu mai pot ..chiar nu mai pot..mi-a ajuns.Nu mai vreau sex, nu mai vreau temperaturi , nu mai vreau sa stiu nimic...va spun asta fetelor ..celor care sunteti la inceput ca sa nu ajungeti la mine ...sa nu permiteti sa se ajunga aici:)
Pupicei


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.