homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94-63


#1179 2014-04-02 09:33:31

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Buna dimineata.  mornincoffee
Eleny puss  super,asa vei avea o zi minunata,ai sa vezi.
Mai fetelor nu eram prea atenta la orele de anatomie dar m-ati buimacit total cu denumirile voastre  chicot
O zi minunata.
Aseara nu am mai intrat ca sotul la un moment dat ma suna ca si-a spart ecranul de la telefon si avea niste nervi  diablo ca nu mai functineaza...si azi dimineata era tot nervos....uff si eu crezusem ca era pacaleala de 1 aprilie....
Va pupicesc.


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 



#1180 2014-04-02 10:12:34

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

neata fete dragi si vorbarete smile

Offline

 

#1181 2014-04-02 10:26:12

IuliaXn
Full member
Inregistrat: 2014-02-08
Mesaje: 182

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Buna, fetele dragi!
Alexa8810, nu te dezarma! Vei vedea dublu cat de curand- luna asta nu trebuie sa scapi smile
Rozi, nu am avut timp ieri sa urmaresc ce ati scris, dar am citit azi- va dau bataita daca va mai intristati! suntem la categoria 'aspirante', ceea ce insemna ca vom reusi, cumva, candva!
Eleny, buna treaba cu sloganele comuniste- se pare ca tratamentul functioneaza lol
Cris, si noi ne dorim sa spunem aceeasi poveste: dupa multa suferinta sa ne tinem copiii in brate! Eu pentru asta lupt, pentru asta ma trezesc in fiecare dimineata si plec la serviciu. Sa am banuti sa mai fac cate o analiza sad
De dimineata am mers la Fundeni...nu va spun cate gravidute pe metru patrat erau acolo...imi venea sa le zmotocesc pe toate pe burtica! dupa amiaza ma prezint pt rezultate...sper sa nu fie mari probleme si sa nu ma incarce cu alte tone de pastile pt tratament sad
Pup fetele, sa aveti o zi insorita!

Offline

 

#1182 2014-04-02 10:29:09

AcAlexandra
Full member
De la: Bucuresti, Romania
Inregistrat: 2013-07-11
Mesaje: 554

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

neata fete cochete smile
va pup puss


"Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."
11.11.2014 -Mamica fericita de bebic David Gabriel mult dorit   rugaciune

Offline

 

#1183 2014-04-02 11:55:13

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

la mine merge forumul ca naiba. se deschide o pagina la 2 ore

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1184 2014-04-02 15:21:53

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Si la mine merge f greu. Si asa suntem noi amarate, sa ne mai si saboteze cineva?!!!


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1185 2014-04-02 15:26:14

alexandra8810
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-24
Mesaje: 1366

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Sper Iulia. Trebuie sa am si eu un bebel. Si voi toate TREBUIE sa aveti un bebel. Sunt sigura!
Pupici puss


Doamne Ajuta sa ne indeplinim cel mai mare vis!
Visul s-a indeplinit! Multumim Doamne!  bebe

Offline

 

#1186 2014-04-02 15:30:09

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

cred ca sunt ceva probleme sau vin facute modificari,ca si eu nu am mai reusit sa deschid deloc pagina pana acum


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1187 2014-04-02 15:33:15

AcAlexandra
Full member
De la: Bucuresti, Romania
Inregistrat: 2013-07-11
Mesaje: 554

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

la fel si eu, pana acum n-am reusit sa intru


"Fiecare copil vine pe lume cu mesajul ca Dumnezeu nu este inca dezamagit de oameni."
11.11.2014 -Mamica fericita de bebic David Gabriel mult dorit   rugaciune

Offline

 

#1188 2014-04-02 17:24:55

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Pe mine ma exaspereaza greu ca scriu si nu reusesc sa trimit....parca nu e de ajuns ca ma chinui o ora sa incarc o pagina  diablo
Nu ati vazut pe undeva pe Gipsy a mea???? A plecat de nebuna de dimineata,era inca noapte si nici acum nu a mai venit  supa


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1189 2014-04-02 18:04:26

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

La mine abiz acum merge, dar greu tare, abia se incarca.

Offline

 

#1190 2014-04-02 18:27:56

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Yuhuuu am reusit si eu sa intru dupa lupte seculare
Mi-era dor de voi fete, imi faceam griji ce faceti cum sunteti:)
La mine pagina nu s-a deschis deloc azi
Kris unde s-a dus Gipsy?EU pe a mea nu o las ziua afara, doar noaptea.
Iuliaxn nu am fost supa ieri...deja la ceea ce am scis acolo sunt vaccinata smile
Poop fete, mai scriu, dar vreau sa vad daca mesajul asta se trimite catre voi


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#1191 2014-04-02 18:54:11

IuliaXn
Full member
Inregistrat: 2014-02-08
Mesaje: 182

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Dragi fete, credeam ca la serviciu mi s-a virusat calculatorul, dar vad ca si acasa merge forumul cu probleme sad
Am fost la Fundeni pt rezultate- totul bine, deocamdata, dr U nu a vrut sa imi dea niciun tratament... asa ca m-am dus vitel si m-am intors vitelusa lol  singura care nu e in regula este LA2  care e mai mic decat trebuie ( wow  sa-mi spuna si mie cineva ce inseamna asta lol ) dr U a zis sa ma bucur de sarbatori- haha- de lunile de primavara (ce sa spun, ca pe 16 mai cand ar fi trebuit sa nasc voi jubila grater si ne auzim cand ma apuc de treaba... All in all, iar sunt zuzu ca mi se pare ciudat sa ma duc la analize si sa nu ma intorc acasa cu o sacosa de medicamente smile cred ca m-am prostit.

Rozi, fetelor dragi, ma gandesc mereu la voi si ma rog la DD sa ne ajute, sa fim sanatoase, sa facem bebei frumosi si sanatosi!!

Offline

 

#1192 2014-04-02 19:11:45

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Rozi nu stiu unde s-a dus nebunici a mea  supa ...de azi dimineata tot o strig si nimic....de la 03.00 a inceput sa miaune ca vrea afara si pe la 05.00 i-a dat drumu sotul si de atunci nu stiu nimic....culmea ca pe la 14.00 am auzit ceva ca un mieunat dar nimic si mai inainte stand de vorba cu o vecina,afara am auzit iar dar nu o gasesc...acum astept sotul sa vina acasa sa se catare sa vada pe o rulota daca e ca de pe acolo am auzit mieunatul...offf fara sa manance sau sa bea apa de atatea ore...ca doar nu oi fi eu nebuna si aud lucruri care nu sunt...
Acum alt lucru...azi sunt la a 33 a zi de la cm....ciudat duminica am avut acele dureri urate de ovare ca am zis ca vine si nimic,luni la fel azi e miercuri si nimic....aseara aveam o usoara stare de greata,sanii vad ca sunt putin plini dar nu dor....abia astept sa treaca zilele....mai am cel putin 2-3 zile de asteptat....ma gandesc ca nebuna la toate variantele,nu stiu cum sa zic sa fie sau sa nu fie acum.... DOAMNE AJUTA sa fie cum e mai bine.
Iulia imi pare bine ca e totul ok...la 2 nu stiu ce e   nustiu
Nu stiu ce sa mai fac de mancare... spranceana


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1193 2014-04-02 19:13:13

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Iulia, e f bine ca esti bine. Mersul la dr nu trebuie sa aduca musai sacose de medicamente.
Roziii, ce faci, cum esti?
Kris, cauta pisoiul ca ii ingheata coada la nooapte pe afara lol
Eu am pys de o friptura de oita la ceaun cu cartofi la cuptor, dar am inchis ca plec in dedeman sa imi draperii la dormitorul pt bebe smile
Stau cu perdelele in dulap de 4 luni rotfl2
Va pup, sper sa mearga forumul, ca pana acum...

Offline

 

#1194 2014-04-02 20:04:12

Missy005
Hero member
Inregistrat: 2012-02-17
Mesaje: 4189

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Ionela sunt bine multumesc,as fi vrut sa repet fsh-ul luna asta dar nu am niciun ban ...maine as fi ziua 5 deci ar mrege , vad maine dimi ce si cum...offf
KRis cauta pisicuta ca te bat lol
Eleny ma bucur ca esti vesela...asta e un lucru bun.
Kris eu am facut paste azi si am papat
Fete maine e ultima zi de oua de prepelita....doamne ce a trecut timpul...50 de zileeeee in care nu am baut cafea dimineata...doamneee ce greu a fost
Just te pupik
Ma bag la tv azi am dormit si sunt happy smile


" Oricat de diferiti am parea,
Toti plangem cu lacrimi ...si iubim cu inima !,,
                                   puss puss puss

Offline

 

#1195 2014-04-02 20:52:24

ElenyR
Sr. member
Inregistrat: 2013-07-16
Mesaje: 1475

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Fete, eu nu prea am mai intrat azi, ca a intrat f greu si mai rau m-am enervat.

Rozi, ma bucur ca esti happy.
Kris, poate pisica ta a plecat sa faca loc in casa unui bebe, cine stie...
Ionela, si eu m-am obisnuit cu tratamentele astea, de vreun an de zile tot iau intr-una, nici nu mai stiu cum e fara ele.


"Daca esti trist si nu stii incotro te indrepti, daca ceea ce ti-ai propus nu poti realiza si nu intelegi de ce, aminteste-ti cuvintele care aduc cerul mai aproape de tine: "Faca-se voia ta!"
"Continua sa urci! Fiecare pas iti va parea mai greu, dar nu te opri! De sus, totul se vede superb."

Offline

 

#1196 2014-04-02 22:16:13

kristinika
Sr. member
De la: padova-italia
Inregistrat: 2013-06-03
Mesaje: 1298

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Am fost sa o caut iar si nimic...offf...am ce ma gandi toata noaptea la ea...prostuta mica cine stie unde sta ascunsa si daca e bine..
Noapte buna fetelor.Pupici


rugaciune DOAMNE AJUTA-NE SI PE NOI SA UMPLEM GOLUL RAMAS IN INIMA SI ACESTA TRISTETE SA FIE INLATURATA DE O MINUNE !!!
rugaciune IERI NU,ASTAZI NU,DAR POATE MAINE DA...TE ASTEPTAM CU DRAG!!!

Offline

 

#1197 2014-04-02 23:42:38

alexandra8810
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2013-05-24
Mesaje: 1366

Re: topic pentru aspirantele la titlul de mamica-94

Buna fetelor. Se pare ca forumul a luat o mica pauza azi...nu am putut deloc sa intru.
Kris sper sa o găsești pe pisi a ta...
Noapte buna fetele puss


Doamne Ajuta sa ne indeplinim cel mai mare vis!
Visul s-a indeplinit! Multumim Doamne!  bebe

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.