homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum i-ati cunoscut?-5


#77 2007-10-25 16:19:26

luna_amara
Hero member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 2756

Re: cum i-ati cunoscut?

vdaiana a scris:

Tot netul leaga si dezleaga smile

subscriu ,netu asta:Xhjarta"


take me as i am or watch me as i go!

Offline

 



#78 2007-10-26 22:23:28

floryc
New member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 35

Re: cum i-ati cunoscut?

pe 3 oct 2006 incepe facult , eu primul an .... eu nu aveam o gara , eram "nebuna " ,  dimineatza intarzii la primul meu seminar , in cadrul caruia am facut cunostinta bla bla , eram in ultima bank si cu o colega radeam pe burta , toti ziceau k au venit la istorie (unde sunt ) din pasiune ...mai putin eu . el era intr-o alta bank si toata ora se uita la mn .dupa seminar am iesit la o cafea , unde l-am informat k am prieten , dar care e la bucuresti si de atunci era rece cu mn .... dar nu pt prea mult timp pt  k a 2a zi a fost f dulce , am inceput sa vb pe mess si pe 6 oct iesisem cu colegii in gradina publica si dupa am iesit pe faleza. primul sarut(s-a chinuit sa il obtina wink)) a fost pe malul dunarii si seara aia a fost superba dupa ma condus acasa si am stat pana la ora 2 in scara si ne-am sarutat . si dupa asta am trait clipe minunate . in ian ne-am despartit ... el era cu cineva , eu singura si am plecat impreuna acasa la el (el nu e din acelasi oras cu mine ) si la putin timp ne-am impacat . acum as vrea sa va zic k suntem impreuna , dar nu va pot zice asta k ne-am despartit .oricum el stie k voi fi mereu langa el (cine stie poate mai plecam impreuna pe undeva ...noi vrem la mare )

Offline

 

#79 2008-04-05 14:55:46

mykutza
Moderator
De la: noi de acasica :X
Inregistrat: 2008-03-28
Mesaje: 77499

Re: cum i-ati cunoscut?

noi ne-am cunoscut akum 4 ani...de fapt atunci am vb pt prima data..de cunoscut din vedere ne cunosteam dintotdeauna..amandoi suntm din bucuresti si avem bunicii in acelasi sat..initial el ma considera cea mai mare fitoasa din discoteca de la tara..apoi,intr-o zi l-am ntrebat pe un prieten comun cum il keama..a doua zi m-am trezit k ala ii daduse nr meu de tel,dar eu eram deja intr-o relatie..l-am inselat p celalalt cu iuby vreo 2 luni in kre iuby ma ruga in fiecare zi sa ma hotarasc.intr-un final m-am hotaart.am ramas cu celalalt.dar nu a mai durat mult si l-am parasit.am incerkt sa ma impac cu iuby dar era cu alta,ii spusesem k accept sa fiu kiar si a 5a roata a caruta si mi-a zis k el nu isi inseala prietena..vreo 2 sapt l-am tot kutat dar ma ignora complet..sad intr-un final dupa cateva luni si alte relatii nereusite ne-am reintalnit si de atunci suntem impreuna..luna asta facem 3 ani..pe de o parte imi pare bine ca am fost despartiti pt k am cunoscut si alte tipuri de baieti si m-am mai copt si eu la minte fata de el kre e cu 7 ani mai mare k mn. tongue acuma asteptam sa termin si eu facultatea si sa ne casatorim si sa facfem un bebe..nu l-as da pe iuby meu pt niciunu..smile
aaa,si ca sa nu mai postez si la alte topicuri..prima data knd am fost impreuna,ma saruta doar asa pe buze ( akum mi-a spus k ii era frik sa nu cred altceva data fiind diferenta de varsta) si prima data mi-a spus te iubesc dupa 2 luni ,in actuala relatie..mi-a zis-o printr-un mesaj...dupa o "certuta minora" tongue

Ultima oara a fost editat de myhaela87 (2008-04-05 15:01:26)


Sa nu te astepti sa te salut!

Offline

 

#80 2008-04-05 17:19:02

Ramona_gl
Sr. member
De la: Galati
Inregistrat: 2007-08-29
Mesaje: 1270

Re: cum i-ati cunoscut?

Vai cata lume s-a cunoscut cu ajutorul internetului!La mine nu a fost prin posta electronica...ci prin posta normala.Eu corespondam pe tema Depeche Mode cu un tip din Brasov,a carui adresa o luasesem dintr-o revista.Dupa vreun an il rog sa imi mai dea adresele unur alti depecheri...si dintr-o lista de 10 persoane,am ales-o numai pe a lui iubi meu.Eu pe atunci aveam un iubit ,cu care am fost impreuna 5 ani....dar de care m-am despartit dupa ce a venit din armata(m-a parasit el pe mine...dupa toate eforturile mele de a-l vizita acolo).Si dupa 5 ani de corespondenta,a venit sa ma vada in iunie 2001,am fost la mare o saptamana in august si in septembrie acelasi an ne-am casatorit.O nebunie care s-a dovedit foarte minunata mai tarziu:sa te casatoresti pur si simplu cu un necunoscut,parea o casatorie de convenienta ca pe vremuri smile.Si acum suntem de 7 ani impreuna,cu 2 copii si multe realizari...chiar daca am mai luat si pe degeaba. wink

Offline

 

#81 2008-04-05 23:41:32

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: cum i-ati cunoscut?

noi ne-am cunoscut prin intermediul unor colegi de fac: colega mea era prietena colegului lui. prietena mea m-a invitat la aniversarea lor de 5 ani. initial nu prea voiam, pt ca nu cunosteam pe nimeni acolo, dar apoi am zis "de ce nu? ". a fost dragoste la prima vedere. toata seara ne-am privit pe furis, am vorbit putin.. in urmatoarele zile ne-am intalnit "din intamplare" la aceiasi prieteni comuni. si peste 2 saptamani ne-am cuplat. au trecut 3 ani si ceva... sper sa mai treaca de 10 ori pe atat,  macar smile hjarta

Ultima oara a fost editat de adina84 (2008-04-05 23:42:14)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2008-04-06 17:04:09

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: cum i-ati cunoscut?

noi  am fost colegi de serviciu si acu suntem iar smile . cand ne-am cunoscut fiecare avea o relatie serioasa. apoi el s-a desp, a suferit f mult, si dupa un timp a plecat in itaila. asta era in 2006. spre sf sezonului in italia incepuse sa ma sune cam o data pe saptamana sa vada ce mai fac, desi eu eram inca cu fostul tongue .  apoi a venit acasa si nu ne-am mai vazut o vreme, decat f rar. venea la disco de la hotelul unde lucrez eu, si acu si el (e barman), si venea la receptie sa-si ia tigari si statea la pove de uitam de noi. si in 2007, prin februarie, dupa ce a plecat de la mine de la receptie, pe la 5 dimineatza, mi-a dat un sms in care imi zicea ca nu mai poate sa taca, s-a indragostit de mine... am ramas masca. adevarul e ca nici mie nu-mi era tocmai indiferent (sa-mi fie rusine, ca aveam iubit lol ). si a inceput sa vina in fiecare noapte cand lucram, la mine. nu prea vb despre asta, ca pe fata ii era un pic rusine. dar intr-o seara nu s-a mai abtinut si mi-a furat un sarut ( la propriu), pt ca eu nu ma asteptam, dar nici nu am putut sa ma retrag dup-aia. si apoi m-am despartit de cel cu care eram, cu care demult nu ma mai intelegeam bine, si asa mi-am dat seama ca nici macar nu-l mai iubeam... si sunt cu iubi de un an si un pic si ne iubim enorm smile

Offline

 

#83 2008-04-06 17:39:41

gulia80
Hero member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 2518

Re: cum i-ati cunoscut?

Felicitari applause   camys frumoasa poveste smile                                                                                                                                                                                                                     noi ne am cunoscut prin 1999 2000 el era bodoguard la disco [chios] si eu fregventam des ,eram inebunit dupa el ,el fetite de fite. Sa dus in armata ,intre timp nu mai intalneam un salut si atit .Bine eu aveamprieten dar tot dupa el ma topeam:P .A trecut 3 ani eu de revelion m am despartit de fostu si  eram tare nervoasa pe barbati .Ne am reintalnit in disco la [jungel]  am uitat avem noi un pariu facut ca la prima intalnire mergem la o butelie de vin big_smile .Am facut schimb de nr de tel si a doua zi ma sunat ,eu eram la biliard si a venit acolo cu un prieten ,in prima seara mi a furat un sarut si de atunci santem inpreuna ,la 5 luni de relatie ne am mutat inpreuna si la 1 an si 3 luni am facut nunta .                  Asa ca in luna asta in 24 avem 4 ani de casnicie fericita si un ingeras frumos smile


http://www.tamagochi.ro/pet-Tony  un votulet zilnic daca se poate !

Offline

 

#84 2008-04-06 17:42:24

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: cum i-ati cunoscut?

iulia :k?ra: multi ani impreuna si sanatate voua si lui tony puss

Offline

 

#85 2008-04-06 17:43:23

gulia80
Hero member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 2518

Re: cum i-ati cunoscut?

camysh a scris:

iulia :k?ra: multi ani impreuna si sanatate voua si lui tony puss

mersi si voua la fel si sa auzim si de nunta ,vezi eu 3 ani am umblat dupa el  tongue


http://www.tamagochi.ro/pet-Tony  un votulet zilnic daca se poate !

Offline

 

#86 2008-04-06 17:46:23

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: cum i-ati cunoscut?

lol eh, mai vedem wink ca la noi, el a inceput sa umble dupa mine, sa umble pana la capat lol glumesc smile umblam amandoi ca asa e frumos big_smile

Offline

 

#87 2008-04-06 17:47:20

alinuutza_81_23_11
Hero member
De la: vest de carpati
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 4085

Re: cum i-ati cunoscut?

mie mi se tot strica calcu, ba imi cadea windowsul, ba aveam virusi samd. Asa ca i-am spus unei colege sa il roage frumos pe fiu-su sa vina sa se uite ce are nenorocitul de calculator ca ma scotea din minti. Si a venit, si guess what? acum suntem impreuna avem 1 an si 4 luni , dar de atunci nici nu sa mai stricat belitu asta de calculator... stia el ce facea . love my computer. hjarta


Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.Prove me wrong...

big_smile big_smile big_smile

Offline

 

#88 2008-04-06 17:57:26

gulia80
Hero member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2008-01-14
Mesaje: 2518

Re: cum i-ati cunoscut?

alinuutza_81_23_11 a scris:

mie mi se tot strica calcu, ba imi cadea windowsul, ba aveam virusi samd. Asa ca i-am spus unei colege sa il roage frumos pe fiu-su sa vina sa se uite ce are nenorocitul de calculator ca ma scotea din minti. Si a venit, si guess what? acum suntem impreuna avem 1 an si 4 luni , dar de atunci nici nu sa mai stricat belitu asta de calculator... stia el ce facea . love my computer. hjarta

ce tare applause


http://www.tamagochi.ro/pet-Tony  un votulet zilnic daca se poate !

Offline

 

#89 2008-04-06 18:01:08

b4rbie
Sr. member
Inregistrat: 2008-04-04
Mesaje: 1526

Re: cum i-ati cunoscut?

noi ne-am cunoscut pe net.cunoscut e putin spus.nu ne suportam deloc,intram pe aceleasi canale pentru ca aveam prieteni comuni dar imi dadea Ban si Kick de cate ori avea ocazia box .intr-o zi un amic comun(care de fapt se cam dadea la mine) ne-a facut cunostinta,numai ca sa il oftice pe el cand o sa ma vada in realitate..ei bine,cand ne-am vazut ne-a cam picat fata amandurora pentru ca ne formasem o imagine total diferita unul despre altul,pe net.. :k?ra: el mi-a dat tarcoale vreo doua saptamani si dupa aia am inceput sa iesim..am iesit in total 7 ani.ne-am cunoscut cand aveam 18 ani.acum avem amandoi 26 de ani si suntem casatoriti de un an.kramstorstark

Ultima oara a fost editat de b4rbie (2008-04-06 18:01:36)


pc  lyssna

Offline

 

#90 2008-04-06 18:01:30

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: cum i-ati cunoscut?

printr-un prieten comun.dar povestea noastra a inceput dupa 4 luni dupa ce ne-am cunoscut...si a fost cu multe nabadai la inceput...probleme...
dar dak ne-ar fi zis cineva cand ne-am cunoscut k noi 2 vom ajunge impreuna as fi zis k minte rotfl chit k eram f atrasa d el,dar nah rodnar


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#91 2008-04-06 18:02:11

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: cum i-ati cunoscut?

ce frumooos hjarta


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#92 2008-04-06 18:08:36

GreenBubbles
Insomniac member
Inregistrat: 2008-03-08
Mesaje: 8211

Re: cum i-ati cunoscut?

i love love hjarta


i love my King!! the most beautiful leonberger ever hjarta

Offline

 

#93 2008-04-06 18:15:18

SonneAle
Addicted member
De la: balamuc
Inregistrat: 2006-12-14
Mesaje: 10519

Re: cum i-ati cunoscut?

Ramona_gl a scris:

Vai cata lume s-a cunoscut cu ajutorul internetului!La mine nu a fost prin posta electronica...ci prin posta normala.Eu corespondam pe tema Depeche Mode cu un tip din Brasov,a carui adresa o luasesem dintr-o revista.Dupa vreun an il rog sa imi mai dea adresele unur alti depecheri...si dintr-o lista de 10 persoane,am ales-o numai pe a lui iubi meu.Eu pe atunci aveam un iubit ,cu care am fost impreuna 5 ani....dar de care m-am despartit dupa ce a venit din armata(m-a parasit el pe mine...dupa toate eforturile mele de a-l vizita acolo).Si dupa 5 ani de corespondenta,a venit sa ma vada in iunie 2001,am fost la mare o saptamana in august si in septembrie acelasi an ne-am casatorit.O nebunie care s-a dovedit foarte minunata mai tarziu:sa te casatoresti pur si simplu cu un necunoscut,parea o casatorie de convenienta ca pe vremuri smile.Si acum suntem de 7 ani impreuna,cu 2 copii si multe realizari...chiar daca am mai luat si pe degeaba. wink

doamneeeeeeeee, ce frumos hjarta
ai mei s-au vazut o singura data si dupa vreo 7 ani si-a amintit tata ca prietenul lui are o verisoara frumoasa la km departare si i-a cerut nr de telefon asa la misto.  mama lucrand acum 23 de ani ca telefonista, isi permitea sa stea cu orele la telefon cu tata lol  in doua luni de la urmatoarea lor intalnire s-au si casatorit lol   se iubesc ca nebunii si eu pe ei la fel hjarta
eu cu el... cred  ca am mai scris in urma... pe net tongue


There ain't no sunshine now that he's gone

Offline

 

#94 2008-04-06 20:08:41

cristian_elena
Full member
Inregistrat: 2008-01-08
Mesaje: 206

Re: cum i-ati cunoscut?

ne'am cunoscut anul trecut pe 23 aprilie de ziua lui cu numele hjarta de atunci suntem nedespartiti  smile si ne iubim fff mult. hjarta
si luna asta facem si noi 1 an de relatie smile si anul viitor in vara ne casatorim big_smile
ne stiam din vedere doar din disco,doar ne priveam si atat,pana cand a prins curaj si m'a invitat la ziua lui anu trecut . a fost super misto,chiar nu credeam ca vom ramane impreuna,si la inceput in primele luni chiar nu simteam nimic pt el dar cu timpul am inceput sa tin enorm la el hjarta


      hjarta  Iubesc si sunt iubita egal,e minunat!!! hjarta


hjarta  IUBESC SI SUNT LA FEL DE IUBITA  hjarta

Offline

 

#95 2008-04-06 22:50:26

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: cum i-ati cunoscut?

pe  net, mai  concret  pe  netlog (facebox)  mi'am  facut  cont  datorita  unei  prietene smile... si asa incepe povestioara big_smile
cum  verificam  eu  lista  celor  care'mi  vizitau  profilul  am  vazut  si  un  nick  ciudat negri_2nd... dar k poza avea apusul soarelui, nu prea reusita datorita aparatului, deci nu mi'a starnit interesul sa ma uit peste restul pozelor big_smile , abia la cateva zile mi'am adus aminte de el, daca tot am vazut k nu gasesc nimic interesant in materie de baieti am zis sa  dau o privire si peste profilul lui... l'am vazut, in unele poze  era chiar o "bucatica" big_smile in altele n'avea nimic special...i'am scris un comment la modul "unga unga papa dunga" lol la o poza care mi s'a parut ft funny , am inceput sa vb prin msg,la scurt timp am facut schimb de id'uri, el in perioada aia tocmai temina o rel de 1 an,ulterior am aflat asta, io eram lup singuratic big_smile... pe mess am vb cam 3 luni, tin minte k eram in sesiune si'am stat o noapte intreaga pana la 6 dimin de vb la microfon, imi spunea chiar si povesti  ca  sa  adorm big_smile , intr'un final am facut schimb de nr de telefon, ma  tot  amagea k ma invita la un cico, la un moment dat si'a facut timp si pt mine, in timp ce  io il asteptam k pe painea calda big_smilebig_smile, asta  pt k am principiul "nu fac niciodata primul pas" si tot  asteptam un semn de la el...cum l'am vazut am avut senzatia ca'l cunosc de'o vesnicie,nu'mi venea sa cred, abia dupa 3-4 ore state in masina in fatza blocului meu a cugetat sa ma sarute, doaaaamneee  cat am asteptat si sarutul  ala, am crezut k nu'i plac big_smile si uite asa facem 8 luni acum pe 12 aprilie  nu credeam k o sa ajung sa iubesc  si  sa  fiu iubita  in acelasi timp smile

Ultima oara a fost editat de capcaun (2008-04-06 22:51:46)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.