homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum i-ati cunoscut?-7


#115 2008-04-26 18:27:38

control_freak
Hero member
De la: A la Z
Inregistrat: 2008-03-05
Mesaje: 2437

Re: cum i-ati cunoscut?

pe sentimente. ro rotfl Trecusera 2 saptamani de la prima despartire dureroasa...
eu credeam ca el e prea fitos .. vezi draga tocmai terminase medicina si se spargea in figuri, si eu nici nu terminasem mama lui de liceu, el credea ca eu sunt prea infumurata big_smile
Am vb pe mess.. ne-am intalnit, si nenorocitu a venit cu vreo inca 5 prieteni dupa el. Eu singura si amarata...dar cu tupeu:D
La prima intalnire imi explica cum se face un avort si ce stadii de dezvoltare are un fat rotfl doamnii ....
aaa.si acusik se fac 3 ani

Ultima oara a fost editat de Gugulik (2008-04-26 18:30:13)


Better to remain silent and be thought a fool than to speak and remove all doubt...

Offline

 



#116 2008-04-26 18:41:43

SoareleMeu
Hero member
Inregistrat: 2007-11-16
Mesaje: 2284

Re: cum i-ati cunoscut?

Ne-am cunoscut pe chat... ne-am intalnit dupa 3 saptamani aproximativ pentru ca ma plictiseam si vroiam sa mai ies din casa. A fost asa facut sa ne vedem intr-o parcare ( foarte romantic big_smile)  Ne-am placut si dupa 1 an ne-am casatorit si am decis sa facem un bebelus inainte sa ne razgandim lol

Offline

 

#117 2008-05-13 16:43:47

Sea
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-05-08
Mesaje: 276

Re: cum i-ati cunoscut?

Super tare, SoareleMeu! Felicitari!
Eu l-am cunoscut la un interviu de angajare! M-a angajat si timp de 6 luni mi-a fost sef...kram E un scump!
Dupa ce am ajuns impreuna eu am inceput sa-mi caut altceva. Suntem de aproape 5 ani impreuna.

Offline

 

#118 2008-05-14 17:15:10

dulcinika007
Sr. member
De la: strada viselor
Inregistrat: 2007-12-22
Mesaje: 1443

Re: cum i-ati cunoscut?

colega mea se intelegea foarte bine cu el....si mi'a facut cunostinta cu el...si am ajuns sa ma inteleg mai bine eu cu el decat ea....si de 2 ani(am facut ieri:Xhjartahjartahjartahjartahjartahjarta:)am ramas impreuna:Xhjartahjartahjartahjarta


Tu nu vezi...paradisul meu e acelasi cu al tau
            .....dar tu te joci de'a Dumnezeu...
Tu nu vezi...ca mergem toti pe un drum inchis
            .....si vise mor pe asfalt incins...

Offline

 

#119 2008-05-14 17:16:28

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: cum i-ati cunoscut?

noua ne a facut cunostinta un coleg de al meu acre era vecin si ff bun preten cu iubi si a fost dragosrte la prima vedere adik am ramas impreuna din acea zi pana acum si de acum speram mult dar mult inainte


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

 Publicitate


loading...

#120 2008-05-14 20:50:37

muty
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2008-03-18
Mesaje: 645
Site

Re: cum i-ati cunoscut?

pe net...de fapt pe odc. l-am tinut vreo 2 saptamani fara sa ne vedem desi eram la maxim 200 de m distanta in camine alaturate. si acum suntem impreuna desi din prima seara visslar

Ultima oara a fost editat de muty (2008-05-14 20:50:56)

Offline

 

#121 2008-06-29 20:57:13

dymomo77
Full member
De la: Iasi
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 259

Re: cum i-ati cunoscut?

Acum 12 ani in ziua in care el tocmai intrase la facultate si facea cinste unor prieteni comuni. M-am nimerit si eu prin zona si asa a inceput povestea noastra.


mami de bebe Dan Mihail -28.10.2009

Offline

 

#122 2008-06-29 22:22:54

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: cum i-ati cunoscut?

ne stim de vreo 4 ani..da in primu an. nu am avt tangente mai deloc...si dupa un an eram p pod...q gasca si yo ii tot laudam (p el si pretenu lui cel mai bun) k ce baieti frum..(chiar nu avem nici o intentie sa stau q el...da....asa...si el le tot zicea prietenilor lui...k dc nu se dau la mn k is frum si de gasca...(da  la el nu se gandea dumbom )

a un chef...cand am ajuns noi fetele el a venit si m-a luat in brate...am ramas socata...noi care nu aveam tangente decat buna...(era un pic ametit, da..) in fine yo nu am vrt sa stau q el...k nu vroiam...si a doua zi am analizat yo un pic situatia si seara cand ne-am intalnit....stateam la rand sa ne dam in masinute...vb noi acolo, yo fiind intr-o parte mai mult q spatele la el, m-am intors si l-am sarutat....

si de atunci au trecut 2 ani 10 luni si 1 zi... hjarta


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#123 2008-06-29 23:10:14

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: cum i-ati cunoscut?

pai ne-am cunoscut simplu: acum 2 ani a fost o vara fierbinte ca asta si mergeam constant la strand..si intr-o zi am vb cu un amic mai vechi sa ne gasim acolo sa mai stam la povesti...el venise cu iubita de atunci si cu varul lui, iubi actual. Nimic interesant, am facut cunostinta, am vb, am ras si cam atat. Nu era genul meu, tre sa recunosc, eu eram rockeritza plus indragostita pana peste urechi de iubitul de atunci, un nenorocit mad. Dupa ziua aia nu ne-am mai intalnit, el a mai incercat sa imi spuna ceva pe mess dar ii dadeam flit de fiecare data (ori nimerea intr-un moment prost ori ma gandeam eu ca in nici un caz nu am ce sa vb cu el). Apoi ne-am mai intalnit o data sau de doua ori...nimic special, eu cu ochi numai pentru idiotul meu iubit. Si anul trecut in noiembrie eram destul de low pentru ca nu mai suportam si am zis GATA relatiei respective. Si eram eu pe mess cu statusul "Cine ma iubeste si pe mine?" si imi zice el "Eu" Si de aici am inceput sa vb mi-am dat seama ca e un tip foarte interesant si inteligent, ca m-am inselat si ca am ce discuta cu el...am vb atunci foarte mult, nu am facut nimic altceva decat sa vb cu el pe mess zilele alea. Si pe 23 noiembrie urma sa ma duc eu acasa in galati si m-a invitat in oras...si de pe 24 suntem impreuna.
PS. Acum in timpul anului sunt eu in bucuresti si el in galati...asta tot din cauza fostului pentru ca am dat la fac in bucuresti doar ca sa fiu cu el neutral


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#124 2008-06-29 23:29:28

girlish
Full member
Inregistrat: 2007-04-21
Mesaje: 889

Re: cum i-ati cunoscut?

intr-un bar. am mers cu o prietena la un suc si la o masa era el cu niste colegi de-ai mei. mi-am salutat colegii si am ramas la masa cu ei. and the rest is history hjarta


"Eu nu sunt altceva decât
o pată de sânge
care vorbeşte."
Nichita Stanescu

Offline

 

#125 2008-06-30 00:13:26

greeneyes
Full member
De la: mine de acasa
Inregistrat: 2008-05-24
Mesaje: 768

Re: cum i-ati cunoscut?

noi ne-am cunoscut in statie la maxi taxi..de fapt munceam la aceeasi firma si el m-a vazut pe-acolo, ma vedea si dimineata in statie si a intrebat o colega despre mine. acea colega mi-a zis de el si in fiecare dimineata "inspectam" toti masculii din statie sa vad care e el. intr-o zi s-a bagat el in seama..nush ce m-a intrebat si..si de-atunci e vreun an jumate... smile


viseaza ca si cum ai trai pentru totdeauna, traieste ca si cand ai muri azi
http://www.trilulilu.ro/Luminita2007/9f7a2b405416f6

Offline

 

#126 2008-06-30 10:13:24

alexutza12345
Sr. member
Inregistrat: 2008-02-11
Mesaje: 1921

Re: cum i-ati cunoscut?

pe hi5 rotfl ...dupa cateva zile de vb pe mess ne-am intalnit, dupa alte cateva zile am plecat in vacanta 2 sapt si cand m-am intors nu am mai scapat de el  hjarta...si asa au trecut 2 ani si 3 luni....in momentul de fata nu mai avem niciunul cont pe hi5:P e prea riscant rotfl


Para hacer bien el amor hay que venir al sur....

Offline

 

#127 2008-06-30 10:40:29

lady20
New member
Inregistrat: 2007-10-03
Mesaje: 12

Re: cum i-ati cunoscut?

noi ne'am cunoscut intr'un parc, imi plimbam nepotii, si unul din ei a picat, apare Superman, il ridica in brate si il pune pe bancuta (nepotii mei is tare ciudati. daca plange unul, si celalalt incepe sa planga) io ii tineam mana la gura celuilalt... si incepe cu nu stiu ce vraji si scamatorii la nepot, ca m'am speriat eu, nepotu incepuse sa rada.. si .. a doua zi in acelasi parc,  coincidenta cica.. peste o saptamana cu flori... si avem 2 ani si de fiecare data cand ne intalnim imi aduce cate ceva.. fie si o papadie rupta de pe drum.... smile of ce scump e..

Offline

 

#128 2008-06-30 16:00:13

maria_82
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-12
Mesaje: 120

Re: cum i-ati cunoscut?

Eu l-am cunoscut pe terasa la Hilton. Era sora mea acolo cu prietenul ei, si cu inca 2 tipi....eu abia ma despartisem de cineva, ma plictiseam ingrozitor acasa, si am zis sa trec si eu pe-acolo. Tin minte ca prima oara cand l-am vazut mi s-a parut cea mai aroganta si mai neplacuta persoana pe care am vazut-o vreodata, imi venea sa-l pleznesc :-) De-atunci a trecut fix un an...

Offline

 

#129 2008-08-25 10:57:44

andraaa
Full member
De la: curtea de arges
Inregistrat: 2008-06-30
Mesaje: 828

Re: cum i-ati cunoscut?

Eu  l-am cunoscut pe puiu` meu la dansuri... cand am fost eu pentru prima data la dansuri populare big_smile.. el era deja de vreo 8 anisori acolo. si la inceput eram cam ca soarecele si pisica. Cel putin asa credeam eu pentru ca el spune ca m-a placut din prima big_smile Si dupa vreo 5 luni cam asa... ne-am cuplat  si iata-ne si astazi dupa un an si jumatate.. tot impreuna hjarta

Ultima oara a fost editat de andraaa (2008-08-25 10:58:56)


Dragostea pe care o daruim mai departe, este singura pe care o pastram pentru noi. Elbert Green Hubbard
Iubeste, zambeste, iarta!!! hjarta http://ticker.7910.org/an1czZf0g411210M … dWJpbQ.gif

Offline

 

#130 2008-08-25 14:12:31

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: cum i-ati cunoscut?

la my ex work ... de acu 3 ani


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#131 2008-08-25 14:31:00

Amaria
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2007-02-11
Mesaje: 2011

Re: cum i-ati cunoscut?

la metrou lol


At the top of the world there’s an island.A place where the sun never shines,but the people don’t care.
Because the snow over there is so bright they nearly go blind.

Offline

 

#132 2008-08-25 15:06:11

You_and_Me
Diamond member
Inregistrat: 2008-03-13
Mesaje: 26341

Re: cum i-ati cunoscut?

la ziua lui intr-un club...dar eu eram cu altcineva.....dupa care eu m-am tinut dupa el ,el nimik numai tepe....si acum , de 5 ani numai scap de el ....ata ete


..be the best ...fuck the rest smile))

Offline

 

#133 2008-08-25 15:18:30

vonda
Platinum member
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 19313

Re: cum i-ati cunoscut?

offtopic
ce tare ca nu am raspuns la topicul asta cand a fost deschis lol
cred ca presimteam eu ceva visslar diablo diablo

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.