homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pt nunti: organizarea de la a la z-82


#1540 2008-08-04 17:29:03

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ce-mi place sa citesc cum avansati cu pregatirile smile
pe mine ma enerveaza iubi asta ca a zis ca la toamna stabilim data. da' acu ce are daca o stabilim?? imi vine sa-l intreb ca asteapta sa aiba bani de inel? lol

Offline

 



#1541 2008-08-04 17:33:08

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

camysh a scris:

ce-mi place sa citesc cum avansati cu pregatirile smile
pe mine ma enerveaza iubi asta ca a zis ca la toamna stabilim data. da' acu ce are daca o stabilim?? imi vine sa-l intreb ca asteapta sa aiba bani de inel? lol

la mine a venit yubi dim cik sa stam la cafea si sa vb...eu invatam de zor la kre yubi..mami hai opreste`te oleak..eu pace...el saracu se framanta pe langa coada mea..eu invatam...mi`a luat cartea si caietul din fatza,si m`a tras cu scaunul pana langa el...si incepe" cum vezi tu viitorul nostru?" eu- "cred k o sa se lase cu bebe" el "vrei sa fii logonik si mai tarziu sotia mea?" eu yikes yikesyikesyikes da grater grater rotfl


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1542 2008-08-04 17:33:32

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

camysh, las' ca e bine ca VEI AVEA inelul ala... mie inca imi pare nitel rau dupa el... doar nitel... parca as fi copil mic, doar eu cu gura mea i-am zis ca nu tin la el si ca e o formalitate... si cand m-am trezit fara... big_smile

ce frumos, raluk_ smile la mine a fost asa (v-am mai zis, parca): eu, certata cu el cu o seara inainte pe tema "niciodata nu iti asumni responsabilitati". eu, certata cu mama a doua zi... era ziua lui, ai mei la noi acasa, eu boceam in bucatarie de nervi... el ma striga... la fel ca la tine, l-am, trimis la plimbare.... cand vin in camera... le spousese direct alor mei big_smile nici acu nush ce... am ramas cu bocetu inghetat pe fatza smile

Ultima oara a fost editat de katami (2008-08-04 17:35:48)


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1543 2008-08-04 17:38:23

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

camysh, las' ca e bine ca VEI AVEA inelul ala... mie inca imi pare nitel rau dupa el... doar nitel... parca as fi copil mic, doar eu cu gura mea i-am zis ca nu tin la el si ca e o formalitate... si cand m-am trezit fara... big_smile

eu nu mi`am dat seama knd mi`a pus inelul pe deget si nuj cum de l`a nimerit asa bine mai ales k e si stangaci.k la un moment dat am simtit  ceva greu si am bocit k la mort...da ce a bocit ana knd a vz...saraca imi zice k "de`acuma te mariti,pleci de aksa,uiti de mine.ce fac eu fara tine?raman singura'
si acum imi dua lacrimile knd imi amintesc...ma tinea asa tare in brae si se uita la sergiu :f?rbannad:  rotfl dar n`au nici o treaba..acum nu ma mai baga in seama...ei se joak eu smile


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1544 2008-08-04 17:39:22

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

camysh, las' ca e bine ca VEI AVEA inelul ala... mie inca imi pare nitel rau dupa el... doar nitel... parca as fi copil mic, doar eu cu gura mea i-am zis ca nu tin la el si ca e o formalitate... si cand m-am trezit fara... big_smile

ce frumos, raluk_ smile la mine a fost asa (v-am mai zis, parca): eu, certata cu el cu o seara inainte pe tema "niciodata nu iti asumni responsabilitati". eu, certata cu mama a doua zi... era ziua lui, ai mei la noi acasa, eu boceam in bucatarie de nervi... el ma striga... la fel ca la tine, l-am, trimis la plimbare.... cand vin in camera... le spousese direct alor mei big_smile nici acu nush ce... am ramas cu bocetu inghetat pe fatza smile

rotfl cool


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1545 2008-08-04 17:40:42

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

smile draga de ea... ei, a inteles ca nu pleci nicaieri si s-a linistit. f frumos... mi-ar fi placut si mie asa... dar... sa nu se inteleaga ca sunt nemultumita cu ce am


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1546 2008-08-04 17:43:06

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

smile draga de ea... ei, a inteles ca nu pleci nicaieri si s-a linistit. f frumos... mi-ar fi placut si mie asa... dar... sa nu se inteleaga ca sunt nemultumita cu ce am

ce ti`e dat....nu.nu am inteles asta...eu una...dar m`i se rupe sufletul knd ma gandesc k in 2-3ani o sa plec de acolo,de la casa mea...at o sa fie ruptura mea k is constienta kt de greu ma ob in alta parte sad daqr o sa fiu cu yubi si poate,cu bebic


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1547 2008-08-04 17:46:21

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

unde sa pleci?

citesc cand vin, a vinit iubi, ma astepata jos sa mergem dupa vesta smile


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#1548 2008-08-04 17:46:25

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

camysh, las' ca e bine ca VEI AVEA inelul ala... mie inca imi pare nitel rau dupa el... doar nitel... parca as fi copil mic, doar eu cu gura mea i-am zis ca nu tin la el si ca e o formalitate... si cand m-am trezit fara... big_smile

pai nu mi-e musai sa-mi ia inel, desi asa ar fi cel mai frumos hjarta
faza e ca si el tot zica ca la anu, ca la toamna stabilim si asa. si pe noi ne intreaba toata lumea cand ne luam si noi nu zicem nimic... si eu tot visez la tot felul de chestii legate de nunta, iar apoi imi dau seama ca nici macar nu m-a cerut oficial si ma enervez...

Offline

 

#1549 2008-08-04 17:57:30

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

katami a scris:

unde sa pleci?

citesc cand vin, a vinit iubi, ma astepata jos sa mergem dupa vesta smile

la casa noastra dragutza...nu putem sta la mama toata viatza! spor la shopping pusspuss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1550 2008-08-04 18:00:03

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

camysh a scris:

katami a scris:

camysh, las' ca e bine ca VEI AVEA inelul ala... mie inca imi pare nitel rau dupa el... doar nitel... parca as fi copil mic, doar eu cu gura mea i-am zis ca nu tin la el si ca e o formalitate... si cand m-am trezit fara... big_smile

pai nu mi-e musai sa-mi ia inel, desi asa ar fi cel mai frumos hjarta
faza e ca si el tot zica ca la anu, ca la toamna stabilim si asa. si pe noi ne intreaba toata lumea cand ne luam si noi nu zicem nimic... si eu tot visez la tot felul de chestii legate de nunta, iar apoi imi dau seama ca nici macar nu m-a cerut oficial si ma enervez...

nu fi copil dragutza!asteapta...vorbiti,decideti!am plecat aksa.ai vb domani!ciao ciao! pusspusspuss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1551 2008-08-04 18:07:40

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

si eu astept inelul camysh big_smile cand ne-am certat noi o data mai tare ( prima si sper ultima data) de am sarit eu cu clontzu ca nebuna, cand ne-am impacat mi-a zis ca avea de gand sa imi dea inelul de craciun acum mna...sa vedem cand. mi-ar place sa mi-l dea la mare cand mergem la sf lunii da nu cred ca are banuti atunci. astept iarna big_smile sau poate ziua mea...sau...cine stie cand.eu astept..planurile le avem pt la anul

Ultima oara a fost editat de animalutza (2008-08-04 18:08:07)


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#1552 2008-08-04 18:23:51

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

daca mi-l da de ziua mea, adica in ianuarie, nu ne mai luam la anul lol ca nu mai gasim sala tongue

Offline

 

#1553 2008-08-04 18:26:11

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

ei poate gasiti stai lin.ai vazut katami imediat a gasit. ziua mea e in septembrie...da cine stie ce ganduri are..nu vreau sa il bat la cap cu asta ca si asa ii mai povesteam ce mai ziceau fetele de nunti pe aici. il las pe el, cand crede el ca e momentul sa vina cu inelul in dinti big_smile


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#1554 2008-08-04 18:45:31

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

da animalutza, katami si-a gasit. dar in cluj sunt care rezerva si cu 2 ani inainte ca sa fie siguri. e cererea f mare, mai ales pt sali mari de 200-200 si ceva de persoane... si noi avem nevoie de o sala cam din-asta...

si eu ii povestesc ce mai zic fetele la topicul asta lol

Ultima oara a fost editat de camysh (2008-08-04 18:46:15)

Offline

 

#1555 2008-08-05 09:39:05

roxicutza
Full member
Inregistrat: 2007-08-13
Mesaje: 292

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

smile bv katami..ati avansat cu pregatirile applause si mai e puuuuuutin...cua ctele cand mergeti sa le depuneti? cu 10 sau cu 14 zile inainte ? aici am sunat la primarie si mi-au zis cu 10.
eu mai stau putin si ma duc dupa rochitza..sa-mi fie rusine ca nu m-am mobilizat pana acum punish...iubi are deja costumul de ginerica din martie rotfl si ma enerveaza ca nu vrea lavaliera si de abia abia o sa isi puna o cravata sm ..uff pe aia tre sa si-o cumpere..
meniul l-ati stabilit? smile si ai fost pana la urma la coafeza sa intrebi de prinderea voalului ?
ffff fromus raluk_ am citit toate posturile tale de aici..si imi place tare mult cum gandesti..optimista si alaturi cu tot sufletul de persoana iubita..cu multa dragoste si rabdare applause numai bine iti doresc...iarta-ma ca nua m retinut...care e data exacta a nuntii ?

Offline

 

#1556 2008-08-05 09:42:42

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

dar lasa roxi omul,dak nu vrea cravata,lasa-l fara.al meu nu a purtat never,o sa fie un ginerik mai iesit din comun smile kiar fac misto de el k il incalt in adidasi,i dau blugi,o camasa si un sacou.........


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

#1557 2008-08-05 09:50:41

roxicutza
Full member
Inregistrat: 2007-08-13
Mesaje: 292

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

lol mi-a zis ca oricum si-o scoate de la gat..nu vrea nic nic..nici papion, nici lavaliera, nici vesta..e o figura bine macar ca vrea costum rotfl ...oki il las in pace...sper as ma tina...diablo..cred ca totusi se va sacrifica vreo 10 min in biserica ....sa poarte cravata lol asa de buna regula

Offline

 

#1558 2008-08-05 09:51:50

rrammonna
Diamond member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 44383

Re: topic pt nunti: organizarea de la a la z

eeeeeee,poate lesina omul pe acolo rotfl rotfl sa nu il strangi prea tare rotfl


Nu ştiu care este cheia succesului , dar cea a eşecului este să încerci să mulţumeşti pe fiecare.....

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.